Forum

Komentarze użytkownika "MaverickOti"

Komentarze użytkownika: MaverickOti

Problemy z MetaStock

MaverickOti / 2009-11-18 14:44
Witam.
Mam problem z odczytaniem na nowym PC plików Charts (*.mwc).
Problem wygląda następująco:

- Dane pobieram z www.bossa.pl.
- Zgrywałem je do folderu znajdującego się na „pulpicie” o nazwie „Dane MetaStock”. Moje „Local Date” w MetaStock było zaadresowane na ten właśnie folder.
Wszystko działa poprawnie

Teraz zainstalowałem program MetaStock (ta sama wersja) na nowym komputerze.
- „Local Date” jest skierowane domyślnie na „C:\MetaStock Data”
- Kopiuje tam pliki pobrane z WWW.bossa.pl i:
- nowy wykresy działają bardzo dobrze
- jak chce otworzyć pliki Charts które skopiowałem ze starego komputera to wyskakuje mi komunikat:
„The folder containing this SmartChart’s data no longer exists Or is not accessible”

Rozumiem, że program MetaStock nie może odszukać danych dla stożonych przeze mnie charts’ow. Różnica polega na tym, że dane znajdują się w innym miejscu, ale program MetaStock ma je w obu przypadkach zadeklarowane w „Local data” poprawnie (w sumie sam je zadeklarował i nawet nie wiem jak można to zmienić)

Ktoś wie jak rozwiązać mój problem. Uważam, że sprawa nie jest taka łatwa a na pewno mało intuicyjna. Męczę się z tym już 2 tyg.
MaverickOti / 2008-09-11 17:09
12% to na czym masz?? To nie jest lokata? Czy masz gwarantowane 12%?? Ja obeznie po uzgodnieniu z Noble dostałem 9%

OpenFinance a NobleBank

MaverickOti / 2008-08-25 13:42
Nie zastanawia was dlaczego OpenFinance poleca głównie produkty banku NobleBank? Ostatnio co się nie zapytam to wszystko z NobleBank.

Co wy o tym sądzicie ??

Jaka lokata ??

MaverickOti / 2008-08-25 13:40
Witam.

Jak sądzicie? Jaka lokata jest pewna i przynosi w miarę dobrą stopę zwrotu jak na lokatę oczywiście.

Co powiecie o polisolokacie z NobleBank. Dają 6,561 % na 12M już po odliczeniu podatku Belki.

Jak liczy się WIBOR 3

MaverickOti / 2008-07-23 14:43
Witam.

Mam zamiar zainwestować w lokatę Noble Bank opartej o zmianę WIBOR 3. Czy ktoś może mi wytłumaczyć kiedy ten wskaźnik spada a kiedy rośnie i jak go można sobie policzyć.

Pozdrawiam i czekam na odp

Re: DM PKO BP rekomenduje "akumuluj" TVN

MaverickOti / 2008-07-21 00:44
Kto posłuchał tej rekomendacji ładnie popłynął. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rekomendacje czasami służą po to by bardzo bogaci ludzie mogli upłynnić swoje mało dochodowe akcje. No tylko ktoś musi je kupić i to zaczyna się rola rekomendacji.

Pozdariam

Najnowsze wpisy