Forum

Komentarze użytkownika "maxymili"

Komentarze użytkownika: maxymili

Re: Adamiec: Czeka nas panika popytowa

maxymili / 2008-04-24 09:35 / Tysiącznik na forum
Tak się stanie, czuję to w kościach.

Re: Gazprom chce kupić TNK-BP za 20 mld dolarów

maxymili / 2008-04-24 13:00 / Tysiącznik na forum
Wnioski, nie inwestuj w Rosji bo jak Ci się nie uda to Ty tracisz a jak Ci się uda to rząd Cię przekona abyś wszystko sprzedał za bezcen.
Wg mnie Rosja to jedynie rynek zbytu. W kółko to samo, przejmują z użyciem FSB spółki przynoszące zysk Lenin by sie nie powstydził, ale to zwyczajna grabież jest.
maxymili / 2008-04-25 12:11 / Tysiącznik na forum
Każdy minister skarbu zachował by się w ten sposób, Zyta by tak też zrobiła nie bój nic. Fakt, że to przykre, nie powinno tak być, co najwyżej powinni wstrzymać płatność do czasu uregulowania zaległości podatkowej, a być może nawet tak jest tylko art jest nieprecyzyjny?
A co do Ćwiąkalskiego to nie masz racji.

Re: Putin groził podziałem Ukrainy?

maxymili / 2008-04-25 12:17 / Tysiącznik na forum
Oczywiste groźby bez pokrycia. Jak Ukraina wejdzie do NATO to atakując wschodnią część kraju wywołał by wojnę z całym paktem, ponieważ Ukraina jest w strefie automatycznego przystąpienia do wojny wszystkich członków paktu tak samo jak Polska i kraje nadbałtyckie. Równie dobrze mógł by zaatakować Wielką Brytanię.
maxymili / 2008-04-28 15:46 / Tysiącznik na forum
Jest fajnie i mamy super rząd. Nie mówiły mi tego pewne media, sam to widzę.
maxymili / 2008-04-28 15:50 / Tysiącznik na forum
To prywatna sprawa prywatnych biznesmenów ile płacą swoim prywatnym pracownikom. Chciał byś to kontrolować?
Fajnie by było, jak by w zamian byli efektywni bo w ten sposób dają też pracę pozostałym obywatelom, ale jak nie chcą to już tylko między nimi jest problem, nie mamy prawa się mieszać.
A może chcą? Czy taką odpowiedź wziąłeś pod uwagę? Może zasłużyli na te podwyżkę?

Re: Francja wprowadzi Ukrainę do UE?

maxymili / 2008-04-30 15:14 / Tysiącznik na forum
To było by korzystne dla Polski jak i dla Francji, no i oczywiście najbardziej dla Ukrainy.
maxymili / 2008-04-30 15:18 / Tysiącznik na forum

Ciekawe dlaczego akurat gwiazdki? Mogliby wymyślić coś
oryginalnego.

Tak na przykład takiego: $
maxymili / 2008-05-05 15:35 / Tysiącznik na forum
Wg mnie żywność na tyle zdrożała, że rolnictwo już się utrzyma bez dopłat, tak się dzieje także z powodu zwiększonego popytu Azji południowo wschodniej oraz popytu na biopaliwa.
Wkrótce rolnicy będą szejkami naftowymi i czy dalej będziemy ich dotować za pomocą dopłat? To ewidentny wyzysk, trzeba to będzie zmienić.
maxymili / 2008-05-05 15:39 / Tysiącznik na forum
A kto powiedział, że PiS był za własną obniżką podatków? Już ostatnio PO poparła PiSowski projekt ale PiS był przeciw :D
Mam nadzieję, że rząd skupi się na obniżeniu CIT a PIT może odsunąć o rok, mi akurat to rybka, zyskam ledwie 1%.

Re: Sikorski: Twarda dyplomacja jak szarże Don kichota

maxymili / 2008-05-07 10:48 / Tysiącznik na forum
Polityka zagraniczna ma być skuteczna i ma też uwzględniać międzynarodowy wizerunek Polski a nie tylko realizację naszych interesów.
Twarda powinna być nasza wizja i cel naszej Polityki międzynarodowej a nie sposoby ich realizacji.
maxymili / 2008-05-07 14:46 / Tysiącznik na forum
Nie dawaj wiary temu co mówi Putin, on straszy, a Polska jakakolwiek polityka by była to nie może być oparta na strachu ale na bardzo ściśle określonym interesie Polski, w którego skład wchodzi także wizerunek kraju umiarkowanego i skłonnego do dyskusji a nie stawiającego tylko warunków.
Tak jak napisałem wyżej powinniśmy mieć politykę zagraniczną miękką z pozoru a twardą w gruncie rzeczy.
maxymili / 2008-05-13 15:02 / Tysiącznik na forum
Pierwszy raz od dawna ktoś PO prostu dba o polski interes a nie chce przy okazji negocjacji z USA opiec swoje 2 pieczenie przy tym ogniu.
Najpierw SLD chciało się oczyścić z bycia antyamerykańskimi więc ustępowało na każdym kroku znajdując sporo nie zrozumienia u naszych europejskich przyjaciół potem PIS chciał wykazać że sojusz z USA to równoważnia złych relacji z Europą i to samo ustępował na każdym kroku.
Chcecie tarcze, to proszę bardzo przyjmiemy chętnie za odpowiednią rekompensatą, bo i ryzyko z nią związane jest niemałe, a jeżeli ktoś wam ją weźmie taniej to hopsasa lećcie tam, wszak Rosja to bardzo dobre miejsce dla Amerykańskiej tarczy, na pewno nigdy tam nie zostanie zagrożona przez szpiegostwo, czy też wydalenie personelu naziemnego?
maxymili / 2008-05-15 09:43 / Tysiącznik na forum
Ja porównam, obu lubię, Jana Pawła II nawet bardziej, ale i Tusk jest bardzo dobrym człowiekiem i myślę, że jak nasz były papież, a pewnie wkrótce święty także Donek w znacznym stopniu przysłuży się Polsce za co historia mu się odwdzięczy lepszą kartą niż na przykład jego poprzednika na tym samym urzędzie.
maxymili / 2008-05-19 14:20 / Tysiącznik na forum
dokładnie takie samo wrażenie mam, może to młodzieżówka PiS, może płatny spamer, nie wiem, ale wszędzie się wciskają, mają nawet swój regulamin spamowania opublikowany na jednym z forów gromadzącym spamerów PiSu. Dla mnie to przykre i niszczące wolność słowa, bo z rzetelną wypowiedzią nie można się często przebić przez taki spamerski zgiełk.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25 +50

Najnowsze wpisy