Forum

Komentarze użytkownika "mieczman"

Komentarze użytkownika: mieczman

Re: Katastrofa pod Szczekocinami. Są nowe dokumenty

mieczman / 2012-03-07 18:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zawsze aktualne:Oglądam tragedię śląską i znów mi się Tuskiem odbiło!!! patrz wyżej!, odbierzmy małpom brzytwy! Informujcie krewnych za granicą niech rozgłaszają w krajach pobytu, że gdy przyjadą do Polski np. na euro? to tutaj czeka ich tragedia na kolei, samochodowy horchor na niezrobionych drogach i dni stracone w potwornych korkach, że moga się otruć w lokalach lub sklepach żywnością, będą inwigilowani przez acta a może również zawalić się niedorobiony stadion warszawski i amen

Re: Misja w Afganistanie. Deklaracja Komorowskiego

mieczman / 2012-03-07 18:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wadzo pamiętaj! , że u nas jest ministerstwo obrony a nie wojny! a kombinujecie nowe konflikty wojenne! tym razem z żydami na nam nie grożny Iran! a za to sam was zatargam przed trybunał stanu i was zamemłam!! Tylko spróbujcie!!

Re: Katastrofa kolejowa: 44 osoby w szpitalach

mieczman / 2012-03-07 18:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To prawda i puśćcie: Oglądam tragedię śląską i znów mi się Tuskiem odbiło!!! patrz wyżej!, odbierzmy małpom brzytwy! Informujcie krewnych za granicą niech rozgłaszają w krajach pobytu, że gdy przyjadą do Polski np. na euro? to tutaj czeka ich tragedia na kolei, samochodowy horchor na niezrobionych drogach i dni stracone w potwornych korkach, że moga się otruć w lokalach lub sklepach żywnością, będą inwigilowani przez acta a może również zawalić się niedorobiony stadion warszawski i amen!

Re: Katastrofa kolejowa: 44 osoby w szpitalach

mieczman / 2012-03-07 18:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wraca jak mantra: Oglądam tragedię śląską i znów mi się Tuskiem odbiło!!! patrz wyżej!, odbierzmy małpom brzytwy! Informujcie krewnych za granicą niech rozgłaszają w krajach pobytu, że gdy przyjadą do Polski np. na euro? to tutaj czeka ich tragedia na kolei, samochodowy horchor na niezrobionych drogach i dni stracone w potwornych korkach, że moga się otruć w lokalach lub sklepach żywnością, będą inwigilowani przez acta a może również zawalić się niedorobiony stadion warszawski i amen!

Re: Afera solna. Są wyniki ekspertyz

mieczman / 2012-03-07 18:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Już o tym pisałem! powtórzę:Czytam sól i znów Tuskiem mi się odbiło!! To jest karykatura państwa!, gdzie są organy państwa? po co jest inspekcja sanitarna, inspekcja weterynaryjna, inspekcja handlowa, prokuratura, sądy , sejmy i rządy z prezydentami??? tylko po to by was wybierali nieudaczniki!! Znajdzie się kij i na was już niedługo i będzie przez was wyczekiwany ARMAGEDON!!!

Re: Raport ONZ o cyfryzacji. Polska gorsza od Malezji

mieczman / 2012-03-07 18:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To jest bantustan i o tym informuję was od lat!!!, żydy trzymają was w kanale ściekowym i o tym kręcą filmy a wy się cieszycie jak nowo odkryte plemiona? Obudżcie się bo ze smrodu to zobaczycie wasze niebo! /żeby chociaż po konopiach?/

Re: Afera solna. Są wyniki ekspertyz

mieczman / 2012-03-07 18:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dioksyny, metale ciężkie w tym uran! jak ja to lubię! dodawać do wszystkiego bez ograniczeń! szybciej wytrujecie to durne plemię!

Re: Zaledwie dzień po katastrofie robią sobie jaja z tragedii

mieczman / 2012-03-05 18:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
I mnie proszę dorzucić do tego towarzystwa! to ja od paru lat grzmię, że z Polski zrobiono bantustan!, że rządzi ten kto wcześniej wstanie!, że nie działają najważniejsze instytucje jak: inspekcje sanitarne i weterynaryjne, handlowe, organy ścigania /policja, cba, cbś, prokuratura/ i sądy, że z sejmu zrobiono maszynkę do głosowania życzeń lobbystów i celebrytów, że rząd zajmuję się przede wszystkim słupkami poparcia i słupkami w bramce, doprowadzając do rozkładu służby zdrowia, szkolnictwa i kultury /Mazowsze to hańba!/.Bezrobocie, drożyzna, eksmisje doprowadzają do beznadziejnoty społeczęństwa i dlatego mamy i skażoną sól i wypadki kolejowe i miliony dla swoich za bublowaty stadion, który powinien się rozlecieć jeszcze przed euro! bo znowu będzie tragedia! Kończy mi się tusz w klawiaturze a mógłbym pisać i pisać! tylko po co? Kończę zwyczajowym niech was szlag trafi!

Re: PiS chce monitorować sieć. Bo za dużo jest agresji

mieczman / 2012-03-05 17:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Uwaga okopują się!, czas sięgnąć po tajne środki!, wykurzymy szczury, myszy i muchówki z ich nor!

Re: Niemcy pójdą w ślady Grecji? Ujawnia kiedy

mieczman / 2012-03-05 17:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Już głosiłem, że w 2015 r po Unii zostaną wspomnienia i moneta kolekcjonerska, którą sobie kupiłem /dotąd takich bzdetów nie uznawałem/.

Re: Plaga bezrobocia. Bez Euro 2012 byłoby jeszcze gorzej

mieczman / 2012-03-04 22:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Euro dopiero zwiększy długi! przecież to wszystko robione na kredyt i na dobrą sprawę nikomu nie potrzebne! a spłacać będą ci co i tak dostają nędzne wynagrodzenie. Nie ma żłobków, nie ma przedszkoli, szkoły się zamyka, zabiera się pomoc finansową dla matek, ciąża i nfz to dwie sprzeczności! a gdzie własny kąt? największym nieszczęściem teraz dla kobiet to ciąża i to może ze względu na złej jakości lateks! To co robi genialny rząd? do roboty do 67-tki! nawet w przypadku braku takowej! Ten kraj zrobił się żałosną kompromitacją! nie dziwota? rządzą historycy a oni potrafią fakty naginać do pustosłowia!

Re: Kredyty hipoteczne. Wielu bankowców wieszczy krach

mieczman / 2012-03-04 20:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Icki liczą, że tym sposobem przejmą Polakom całą ojcowiznę? hehe, żaden z polskich Polaków za żadne pieniądze nie odda przysłowiowego guzika a tym bardziej żydom!!!

Re: ACTA. Zdrojewski forsował ustawę idącą jeszcze dalej

mieczman / 2012-03-02 20:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Chyba to nie agent mosadu? przecież każe się tytułować ministrą kultury polskiej /chyba nie żydowskiej???/ Przecież to ten z jarmułką na kadiszu we Wrocku i chyba wystarczy!

Re: CBŚ zatrzymało 20 osób za produkcję bomb

mieczman / 2012-03-02 20:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Uzbrajajcie się chopy bo będzie to ostatni bój!

Re: EBC drukuje miliardy. Zobacz, kogo to pogrąży

mieczman / 2012-03-02 20:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dotychczas kupowaliśmy inflację Usraelicką! teraz dodatkowo będziemy kupować inflację Eusraelicką!, dołóżmy jeszcze nędzę Israelicką i będzie jak za komuny: Korea, Wietnam, Kuba, Angola i resztę nędzy komuchowatej a teraz żydowskiej!

Najnowsze wpisy