Forum

Komentarze użytkownika "mieczman"

Komentarze użytkownika: mieczman

Re: "Polskie obozy śmierci". W USA zabraniają tak pisać

mieczman / 2012-02-17 23:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Piszmy i głośmy prawdę RFNowskie obozy śmierci!

Re: Ujawnia, za co Joanna Mucha powinna odpowiedzieć

mieczman / 2012-02-15 20:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
I znowu Kapler? a mnie ciągle odbija się Tuskiem? zwariować można.

Re: W Polsce jest gorzej niż w Grecji. Dlatego że...

mieczman / 2012-02-15 20:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Znowu czytam o Kaplerze i ciągle odbija mi się Tuskiem i starym czosnkiem! dajcie spokój! piwo już mi na to nie pomaga i muszę sięgnąć po gorzałkę! no nie wyrobię, chyba kogoś trzepnę!

Re: Wakacje w Czechach szlakiem największych afer

mieczman / 2012-02-15 20:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A wiecie po co Czechy mają armię?, ktoś musi się poddać!

Re: Kościół w Europie. Minister broni religii

mieczman / 2012-02-15 20:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To już przesądzone!, podobno na dniach mają ubić papieża, resztę obrzezać i zapuścić pejsy /podobno jest już pejs-zbuk i tam wszystko napisano! Kobitkom zrobią w poprzek i wrócimy do raju! ajawaj

Re: Praca za 8 tys. złotych? Tylko dla partyjnej młodzieżówki

mieczman / 2012-02-14 18:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ależ to są cukiereczki! to takie przyszłe kaplerki! 8tys. to za samo imanie! za pracę? to po 500tys. I IM SIĘ NALEŻY! jak psu gnat!

Re: Premier jest jak cesarz. Tym razem będzie się musiał ugiąć

mieczman / 2012-02-14 18:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No może aż tak wysoko to troszeczkę przesada? No tak na poziomie KRÓLA królów to w porządku?/hihi/

Re: Winiecki dla Money.pl: Mamy równych i równiejszych

mieczman / 2012-02-14 18:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A dlaczego Polacy we własnym kraju są dyskryminowani? a to przy pomocy hitlera, jak nie wyszło, to przy pomocy stalina/berii/, jak nie wyszło, to przy pomocy partii/słusznej/, jak nie wyszło, to przy pomocy solidarności/podobno polskiej?/, jak nie wyszło, to przy pomocy banków/podobno polskich?/, tylko nie ściemniać! bo to wszystko odczułem na własnych plecach!

Re: Bezpłatny internet w każdym domu. Taki pomysł ma opozycja

mieczman / 2012-02-14 18:23 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No kombinujcie! kombinujcie i zróbcie! to złapiecie mnóstwo słupków a jak wyeliminujecie złodziei i wielonacjonalistów to możecie nawet wygrać!

Re: Tusk powołał nowy komitet. Ma koordynować przygotowania do Euro

mieczman / 2012-02-14 18:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Spojrzałem na Kaplera to mi się Tuskiem odbiło, a może odwrotnie? czyżby się nażarli starego czosnku? A przecież obaj to cukiereczki PEŁO! Kto mi za piwo zwróci? bo nic innego tego dziadostwa nie może spłukać!

Re: Doszło do skandalu. Wystraszyliśmy Chińczyków

mieczman / 2012-02-10 21:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
I to potwierdza moje stwierdzenia, że u nas rządzi Haja od Mordechaja z disneylandii w usraelu! Cieszcie się wyborcy! wasz wybór był słuszny, po emerytury pojedziecie na zmywak do Gracji a może nawet do Portugalii, wesołych świąt!

Re: Doszło do skandalu. Wystraszyliśmy Chińczyków

mieczman / 2012-02-10 21:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czy jak jestem w domu wariatów?, czy to jawa czy fikcja? Kto tych głupoli wybrał do sejmu! i jak ten bezdurny sejm mógł wybrać rząd idiotów!Niewiarygodne, świat się śmieje!, ostrzegam! nam nie będzie do śmiechu! będzie bliżej tragedii i szkoda mi was, ale nie będzie wyjścia!

Re: Wiemy, dlaczego Tuskowi się nie wiedzie. To Schetyna...

mieczman / 2012-02-10 21:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To nie jest kurz! tego się nie wytrzepie! to jest totalna negacja głupoty tej wadzy! i nie ma na to żadnego proszku, to musi się skończyć klęską tego rządu, bo dojdzie do wojny domowej! Żaden usraelski ani israelski aliant tutaj nie pomoże, chyba, że chce spróbować walczyć z Polakami? osobiście zapraszam.

Re: Król drobiu najbogatszym posłem. Rostowski drugi

mieczman / 2012-02-10 21:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie rozśmieszajcie mnie bo mam zajady, przecież to klauni! i tacy rządzą tym krajem? idziemy na dno, tylko się mocno trzymajcie, będzie straszno!

Re: Znudzony minister Nowak i tak lepszy od Muchy

mieczman / 2012-02-10 20:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Do poniższego pat81, masz rację to nasza młoda intelidupanencja wybrała sobie najgłupszych ze swego grona i ma teraz do wyboru: śmietnik czy zmywak w upadającej Grecji, życzę dobrego samomoczopoczucia lub głebokiej refleksji!

Najnowsze wpisy