Forum

Komentarze użytkownika "mieczman"

Komentarze użytkownika: mieczman

Re: Lagarde faworytką. Przejmie schedę po DSK?

mieczman / 2011-05-23 21:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jestem za Niemcem/prawdziwym Niemcem!/, przynajmniej byłby przewidywalny w stosunku do swojej Helgi? I tak toczy się polityka wokół ładu finansowego na świecie?

Re: W Libii coraz gorzej. Sikorski: Jeżeli Kaddafi przeżyje...

mieczman / 2011-05-20 20:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Rozumiem, że żydzi nie lubią arabów po tym jak Mojżesz mimo 10 przykazań kazał wybić wszystkich arabów w Kanaanie, widocznie wszystkich nie wybili i są tacy, którzy o tym głośno mówią i trzeba takiego Kadafiego po prostu dobić. Tylko czemu polskimi ręcami!

Re: Białoruś: Polska chce dominować, a to przecież biedota

mieczman / 2011-05-20 20:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Co za szczerość, minister rządu świadczy, że Polska w porównaniu z Białorusią to najzwyczajniejsza biedota, która udając koguta chce opanować cały kurnik, czy to już dom wariatów, czy ukryta kamera?

Re: Ostatecznie dobić OFE? Część rządu za, ekonomiści podzieleni

mieczman / 2011-05-20 20:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pawlak masz u mnie pierwsze punkty!, tylko czemu tak póżno i dopiero za propozycje a nie za realizacje? Wystarczająco długo inkasenci nabijali sobie kabzę pracą i potem zwykłego proletariatu i chłopstwa, z którego i Ty się chyba wywodzisz. Albo chcesz poprawy, albo się nie załapałeś?

Re: Lagarde następczynią Strauss-Kahna? Są wątpliwości

mieczman / 2011-05-20 20:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pytanie? czy też jest żydówką?, jeżeli tak to może zostać następną inkasentką, ściągającą haracz z durnych nacji!

Re: Obama o wolnej Palestynie. Izrael: To katastrofa

mieczman / 2011-05-20 20:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Popieram Obamę, jest pierwszym Prezydentem USA, który jednoznacznie opowiada się po stronie narodu przeznaczonego do likwidacji przez syjonistów, Prezydencie Obama rób to co zapowiedziałeś ja Cię popieram, zrobisz, zostaniesz w chwale i Arabów i Polaków.

Re: Sikorski kontra internauci. Jest śledztwo

mieczman / 2011-05-20 19:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
niech mi typ nie wmawia, że jestem wielbicielem żydów jak nim nie jestem! Swoje wymagania śledztwa niech se wsadzi w zyć.

Re: Strauss-Kahn zdecydował w sprawie dalszego kierowania MFW

mieczman / 2011-05-19 18:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Cieszę się, że jednego pasożyta mniej, u nas powinni równie zdecydowanie gonić inkasentów od koryta.

Re: Żona i córka Kaddafiego w drodze do Polski?

mieczman / 2011-05-19 18:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
tylko dobrze o nich świadczy, że wybrały kraj mający szczyptę honoru i kobiet nie skrzywdzi, chociaż w Chlewkach już ćwiczono z arabami!

Re: Najlepsze uczelnie? Jest nowy ranking

mieczman / 2011-05-19 18:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Cieszę się, że moja Uczelnia cały czas w czołówce!- taka zwykła satysfakcja w porównaniu z wszechobecnym dziadostwem.
mieczman / 2011-05-14 18:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dobrze, że Icek pisze o tym, to w naszej haj działa centrala mosadu, która faktycznie rządzi i to wiedzą w Europie, dlatego tępią nas na każdym kroku, nawet w piosence a lud się cieszy i głosuje na Parszywe Owce.

Re: Mocne nazwiska na liście PO w stolicy

mieczman / 2011-05-14 18:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czytajcie, pamiętajcie, że to wasza decyzja: czy utrzymać dotychczasowe dziadostwo, czy szukać alternatywy zmian na lepsze?

Re: filosemici?

mieczman / 2011-05-10 22:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pamiętamy naszych sympatyków: F.Dzierżyński- piechotą do szczęścia w lagrach;Ł.Beria-Katyń, Miednoje,Charków, Polska po "wyzwoleniu";J.Cyrankiewicz-obcinanie rąk, większość władzy państwowej z diablego nadania-utrzymywanie niewolnictwa w XX i XXI wieku, to obraza człowieczeństwa, która dla filo naprawdę żle się skończy.

Re: "Polska jest krajem filosemickim"

mieczman / 2011-05-10 22:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zaraz , to ten salceson co w sejmie promują to już koszerny z obrzezanych naszych końcówek? Apel do rządu: opublikujcie fanów Izraela, niech Polacy wiedzą z kim mają do czynienia.

Re: Amerykańskie bazy w Polsce? Negocjujemy

mieczman / 2011-05-10 21:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Z amerykanami negocjują, bazy mosadu działają bez żadnych uzgodnień!

Najnowsze wpisy