Forum

Komentarze użytkownika "mieczman"

Komentarze użytkownika: mieczman

Re: "Kaczyński tupał i machał szabelką". Nie zasłużył na pomnik - twierdzi...

mieczman / 2011-04-14 23:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Proponuję Lejba Kohne on się najbardziej zasłużył.

Re: Graś przesłuchany. 900 mln zł w tle

mieczman / 2011-04-13 15:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Biedna Polska, biedny naród ale tego sam chciał, a będzie jeszcze gorzej.

Re: 10,4 mld euro straty. Zwolnią 2 tys. osób

mieczman / 2011-04-12 17:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kocham cię jak Irlandię! tuż po Japonii, Finlandii i Absolwencie, w górę serca to wszystko przed nami euroeutanazjastami, a póżniej oddam to co mam na po.

Re: Milion Polaków niepotrzebnie płaci składki ZUS

mieczman / 2011-04-12 16:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Już guru Bolek mówił, że w Polsze najlepsze interesy robi się na głupocie, dopóki ofiara żyje to trza drzeć bliżniego aż koszula spadnie z niego, pytanie jaka to ideologia?

Re: Trojanowska: Polska nie zrezygnuje z atomu

mieczman / 2011-04-12 16:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wszystko już mamy brakuje nam tylko atomu, gasimy światła i ostatni włącza zapłon, ludzie to lepszy odjazd niż po herze! POPIERAM!

Re: Przez reformy Kopacz, leki podrożeją o 18 procent

mieczman / 2011-04-12 16:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przecież o to właśnie chodzi! już przy "Misiu" udowodniono, że na droższej głupocie więcej się zarabia, a ludzie? swoje już zrobili głos oddali, teraz mogą oddać ducha i amen!

Re: Pałka: Plan finansowy Tuska i Rostowskiego to kolejna bujda

mieczman / 2011-04-07 00:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Należę do starych wkur..nych, gdy byłem młodym gniewnym to pogoniliśmy i wyzyskiwaczy i głupoli mając nadzieję, że nowi będą naprawdę nowi a tu okazuje się, że to wiecznie młodzi głupole i wyślizgiwacze, stąd apel do młodych: nam się nie udało MOŻE WAM!

Re: Emerytury po zmianach będą niższe nawet o 15 procent

mieczman / 2011-03-14 15:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Już dawno pisałem, bo doświadczyłem, że OFE to złodziejski pomysł twórców, którym trzeba zabrać paszporty by przyszli emeryci mogli ich rozszarpać, lub jest to celowa zmowa Icków by legalnie żerować na polskim obywatelu, potwierdzono w tym wypadku obie wersje, zostawiając złodziejom i środki i czas na wyczyszczenie kasy i zwinięcie interesu z usunięciem wszelkich śladów.

Re: Adam Małysz kończy karierę

mieczman / 2011-03-05 00:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Panie Adamie, mam 67 lat i dziękuję za te wzruszenia, które mi Pan ofiarował, nie musi Pan niczego udowadniać, zrobił Pan dla młodych wielką robotę, wielokrotnie większą niż wszyscy z bożej łaski politycy, którzy chcieli się tylko wozić na Pana chwale, nie zapominaj Pan o młodzieży!

Re: Rząd zabiera kolejną ulgę. Zobacz, co stracisz

mieczman / 2011-03-05 00:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to jest rząd? toż to zwykły żydowski inkasent, żeby chociaż te pieniądze przeznaczyli na potrzeby krajowe a nie dla łojenia arabów czy robienia dobrze żydkom!
mieczman / 2011-03-04 15:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
takich lichwiarzy to powinni zamykać w kiciu lub psychiatryku lub po prostu topić!
mieczman / 2011-02-07 23:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wychodzi na to, że rację miał Lepper, że talibowie wylądowali w Chlewkach,no to go kaczor z pobratymcami zniszczył.

Re: Assange może zostać stracony w USA?

mieczman / 2011-02-07 23:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jeżeli zgodzimy się na żydowski dyktat to niedługo sami trafimy w ich lepkie łapy, całe tabuny mośków czeka już w kraju!

Re: 6,5 tys. Polaków w Egipcie. Zbankrutuje kilkanaście biur podróży?

mieczman / 2011-02-01 16:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jak do tej pory rządzącej ekipie nic się pozytywnego nie udaje, będzie jeszcze gorzej że aż strach wymieniać padające branże, kraj będzie się nadawał do zaorania, pocieszające, że będzie można go obsiać pozytywem.

Re: Zwoliński: Raport MAK utwierdził mnie, że to był zamach

mieczman / 2011-01-13 14:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ktoś ten zamach zaplanował, może nawet zlecił? Przecież byli tacy co głosili, że wykończą, że dobić sforę, że zrobią wszystko by nie został prezydentem, są to osoby ogólnie znane, osoby teraz dopuszczające do hańbienia narodu, to hańba i zdrada, którą trzeba osądzić i skazać winnych.

Najnowsze wpisy