Forum

Komentarze użytkownika "mietb"

Komentarze użytkownika: mietb

mietb / 2008-01-10 23:47
Może ci urażeni potrzebują jakiegoś psychoterapeuty? O każdą głupotę się tak obrażać?;)

Pani Szczpypińska, czego siedziałaś jak mysz pod miotłą Pana Kaczyńskiego?

mietb / 2008-01-10 20:38
Bała się Pani odzywać? Czemuś kobieto taka mądra nie była jak byliście u władzy? Lekarzy mieliście gdzieś!!! Pielęgniarki mieliście gdzieś!!! PIELĘGNIARKO od siedmiu boleści. Masz pani pomysł?... pewnie opiera się na podobnych przekrętach jak wszystko ze spółką TELEGRAF. Cały ten PiS to jeden wielki przekręt! Jedyny pomysł jaki macie, to PiS jest dobry, a wszystko inne jest (es)BE. Co zrobiliście? NIC. Otworzyliście autostrady, które nie były sukcesem PiS, ale SLD... tylko, że to był sukces PiS. Co zrobiliście w sprawie przygotowań do Euro 2021? Nic! Ważniejszy był Kaczmarek, Blida i inne afery. PRECZ Z MOICH OCZU AFERZYŚCI OD SIEDMIU BOLEŚCI.
mietb / 2007-12-31 02:03
tępo - tak, myślisz... i może zajmij się odrabianiem lekcji... albo poucz się trochę ekonomii

Zrozum ignorancie i hipokryto, że gospodarka względem ustawodawstwa i działań rządów nie zmienia się z dnia na dzień, więc nie można mówić, że był to sukces PiS. PiS zbierało owoc poprzednich rządów: AWS, SLD. Dopiero teraz zaczęły się owoce władzy przez PiS ;-)
mietb / 2007-12-30 23:17
CHYBA NIE WIESZ O CZYM PISZESZ. KRAUZE I KACZYŃSKI TO DOBRZY ZNAJOMI:
-----------------------------------------------
Niedziela, 14 października 2007
Prezydent regularnie spotykał się z Ryszardem Krauze
Newsweek 09:14

Szef Prokomu Ryszard Krauze regularnie spotykał się z głową państwa - wynika z ustaleń "Newsweeka". Podczas jednego z takich spotkań miał mu przedstawić plany inwestycji swojej firmy Petrolinvest w Kazachstanie."
-----------------------------------------------
więcej: http://www.bankier.pl/forum/temat_kaczynski-krauze-info-najnowsze,4930093.html

Panie Gosiewski, Pan żartuje, czy Pan to ignorant gospodarczy?!

mietb / 2007-12-30 23:12
Jak giełda zaczęła się walić, to rozpisaliście nowe wybory;)
A tak jeszcze bardziej poważnie, DOPIERO ZACZĘŁO WYCHODZIĆ JAK PIS BYŁ BIERNY W KWESTIACH GOSPODARKI. Dopiero zaczynamy dostrzegać skutki nicnierobienia PiS w dziedzinie napędzania gospodarki. Ważniejsze były pogonie za króliczkiem IPN, walką z urojonymi wrogami - wiatrakami... Don Kichoci... TO BYŁO I JEST ŻAŁOSNE PANIE GOSIEWSKI!
mietb / 2007-12-28 20:37
....i w taki właśnie sposób PO sfinansowała media publiczne z budżetu. Zamiast upraszczać podatki, pozostawia się syf.

Nie zamierzam płacić podatku od posiadania telewizora

mietb / 2007-12-28 20:34
ZUS, KRUS, składki rentowe, chorobowe i inne, DANINA NA TELEWIZJĘ I RADIO PUBLICZNE, to wszystko są QUASI PODATKI. Kolejne rządy wciskały kit ciemnemu ludowi, że to obowiązek ciemnego ludu... a dopiero PO próbuje przeforsować finansowanie TVP i PR z budżetu przyczyniając się poniekąd do (niewielkiego) zmniejszenia kwoty podatku. Czemu ciemny lud uważa, że płaci 19% podatku? Podatku dochodowego z quasi-podatkami jest przeszło 42%. Jakby doliczyć 22% VAT, to oznacza że jesteśmy podwójnie opodatkowani i przez zdecydowaną większość roku pracujemy dla państwa!
mietb / 2007-11-28 22:51
Z tą jedną różnicą, że 6 na całą Polskę, a nie jeden NFZ centralny i 16 oddziałów NFZ w każdym województwie!!!! Rzeczywiście spostrzegawczy....
mietb / 2007-11-28 22:47
Problem Polski i takich jak Ty polega na tym, że niestety z jednej strony uważa się, że dajemy innym za darmo, a jak Polacy mają, to kręcą, kombinują, czarują i nic z tego nie wynika, do niczego to nie prowadzi. Skoro jesteś taki mądry, to dlaczego jeszcze nie zarządzasz szpitalem lub inną jednostką budżetówki, tylko masz jeszcze mleko pod nosem?

Panie profesorze, jakby tak na wszystko brać od nas więcej kasy, to umrzemy z głodu

mietb / 2007-11-28 22:22
1. "Ja tylko po receptę" - po czym siedzi babka 20 minut
2. "Przepraszam panie doktorze (pani doktor), że nie byłam 2 tygodnie, ale byłam bardzo chora i nigdzie nie wychodziłam"

A nie myślał Pan Profesor może o tych starszych paniach, które przychodzą do lekarza nie po to, żeby się leczyć, ale żeby porozmawiać? Jakby zaczęły płacić po 5-10zł za każdą wizytę, to by wreszcie może zaczęły chodzić do psychiatry lub psychologa z każdą p*******, a nie do każdego lekarza. Szlag mnie trafia jak płacę więcej niż niejedna z nich ma emeryturę, a muszę przed 10-15 takimi osobami czekać i marnować cały dzień roboczy!!! Sprywatyzować służbę zdrowia. Jak muszę płacić, żeby normalnie dostać się do lekarza, to chcę przynajmniej mniej płacić i nie płacić na publiczną służbę zdrowia, z której nie mogę nawet skorzystać przez chociażby w/w dwa punkty!
mietb / 2007-11-18 22:01
Ale to już było, pisałeś o tym wyżej. Ja nie jestem lekarzem, ale gdybym złapał jeszcze jeden etat, też bym taką lub większą kwotę mógł inwestować. Poza tym chyba dopiero zacząłeś pracować lub cienki jesteś skoro nie masz lepszych klientów.
mietb / 2007-11-18 21:57
Nie od razu Rzym zbudowano. Inwestuj w wiedzę. Pracuj mądrze, nie ciężko. Kult ciężkiej fizycznej pracy zakończył się w 1989 roku, ale niektórzy go jeszcze nie rozumieją. Zwłaszcza Ci, którym sie nie chciało nosić teczki, a teraz noszą woreczki.

Ja nie wybacze

mietb / 2007-11-18 21:53
Tak samo nie wybaczę hipokryzji i braku poszanowania obywateli.
mietb / 2007-11-18 10:22
a dla nauczycieli jakby policzyć ile wyrabiają godzin w ciągu roku i przez tą liczbę podzielić ich pensję "2000 brutto", to wyjdzie też 34PLN brutto/h.
mietb / 2007-11-18 10:18
Nauczycieli. Ukaż nam ile zarabiasz za godzinę?
Jakby tak przeliczyć te 18h tygodniowo, 3 miesiące wakacji, 2 tygodnie ferii, przerwy świąteczne... Człowieku, wy na prawdę nieźle zarabiacie. Dostajecie pensję co miesiąc nawet jak są wakacje. Powiedzmy, że nauczyciel zarabia 2000zł brutto miesięcznie. Rocznie przepracuje około 650 godzin w szkole na lekcjach. Dodajmy 50 godzin na sprawdzanie sprawdzianów na okienkach. 700 godzin rocznie.

Za godzinę NAUCZYCIEL zarabia więc 34,3 PLN brutto. NAJLEPSZE JEST TO: Nauczyciel jakby pracował w pełnym wymiarze godzin z taką stawką godzinową miałby 5760 PLN brutto. NIEŹLE WAM SIĘ POWODZI NAUCZYCIELE.

Mało tego, prawie każdy nauczyciel może sobie dorobić korepetycjami. Za godzinę bierze średnio 50zł. Po co ma sie starać tłumaczyć dzieciakom w szkole, jak jeszcze raz przyjdą i zapłacą. Takich uczniów w tygodniu będzie na 8h (lekcyjnych = 6h zegarowych), więc miesięcznie dodatkowe 1600PLN netto BEZ KAS FISKALNYCH. Oszukują nas wszystkich, wszystkich podatników!!!

Tylko nie pisz mi, że musicie się dokształcać, bo mam do czynienia z wieloma nauczycielami i w większości to ludzie, którzy zostali nauczycielami, bo mało się pracuje, bo łatwiej było nim zostać niż specjalistą na wolnym rynku. Wasze dokształcanie jest nie więcej warte niż lekarzy lub prawników, którzy to na prawdę muszą być aktualnie z obowiązującymi wiadomościami... a Wy tylko z programem, który dostajecie z kuratorium.

Najnowsze wpisy