Forum

Komentarze użytkownika "mietek14a"

Komentarze użytkownika: mietek14a

mietek14a / 2009-09-13 14:11
...spróbować zlegalizować to dziwactwo....łatwo powiedzieć, tylko jak to ugryźć...poznałem już w życiu trochę ten Urzędowy oportunizm...a nie spotkałem urzędników którzy z jakąś obiektywną życzliwościa próbowaliby mi pomóc rozwiązać jakikolwiek problem.
..nie WCHODZI w rachubę kwestia ,,katastrofy budowlanej,, fundamenty były przgotowane na ewentualną nadbudowę..a i całość była budowana z pełną znajomością ,,sztuki budowlanej,,

Re: Jak zalegalizować samowolę budowlaną?

mietek14a / 2009-09-08 18:48
czytam te komentarze i całkiem zgłupiałem...bo przy różnych Waszych dobudówkach
moja budowla to już zupełnie katastrofa...niby kilka prostych pytań..tylko czy jest na nie jakaś logiczna odpowiedź, satysfakcjonująca wszystkich /to znaczy mnie i Państwo polskie/

proszę o informacje jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa przepisów i kosztów legalizacji samowoli budowlanej dotyczącej budynku mieszkalnego który powstał kilkanaście lat temu na dobudowie piętra na garażach, które nawiasem mówiąc również nie były wybudowane ,,legalnie,,
I jakie ewentualnie są możliwości załatwienia sprawy do końca roku?
A co będzie w roku następnym?

Re: Darmowa legalizacja samowoli budowlanej to fikcja?

mietek14a / 2009-09-08 18:34
proszę o informacje jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa przepisów i kosztów legalizacji samowoli budowlanej dotyczącej budynku mieszkalnego który powstał kilkanaście lat temu na dobudowie piętra na garażach, które nawiasem mówiąc również nie były wybudowane ,,legalnie,,
I jakie ewentualnie są możliwości załatwienia sprawy do końca roku?
A co będzie w roku następnym?

Najnowsze wpisy