Forum

Komentarze użytkownika "mike4"

Komentarze użytkownika: mike4

kto może się ubiegać o zwrot podatku zza granicy?

mike4 / 2011-03-31 15:53
witam,
chcę w najbliższym czasie wyjechać na zarobek za granicę,chciałem dowiedzieć się w jakich krajach pracując przysługuje później zwrot podatku? z góry dziękuję, pozdrawiam

prezes Kaczyński powinien przeprosić

mike4 / 2011-04-05 10:58
Kaczyński nie ma umiaru w swoich zapędach antyniemieckich, powinien przeprosić Ślązaków! jak można tak uogólniać! Z takiego stereotypowego podejścia jeszcze nigdy nic dobrego nie wynikło, ten człowiek jest zły! niech odsunie się wreszcie od polityki i zejdzie ludziom z oczu!

powrót do pracy po l-4

mike4 / 2011-04-05 14:38
Boję się wrócić do pracy. Doszły mnie słuchy że w czasie mojej nieobecności spowodowanej długotrwałą chorobą były prowadzona rekrutacja na moje miejsce. Umowę podpisaną mam na czas nieokreślony, czy pracodawca będzie mógł mnie zwolnić od razu po powrocie z L4? Czy może jakoś zmienić warunki mojej umowy na moją niekorzyść? co mam robić?

Nowy dowód tak czy nie?

mike4 / 2011-04-13 11:36
Czy wiecie może co w końcu będzie z tymi dowodami elektronicznymi? wprowadzą je w końcu czy nie? Czy faktycznie będą już w tym roku dostępne, czy coś się może zmieniło?

w jakiej sytuacji obniżenie zasiłku chorobowego

mike4 / 2011-04-22 14:52
witam, byłam na zwolnieniu lekarskim, przekroczyłam magiczne 33 dni i teraz za chorobowe płaci mi ZUS, ale jest to niższa kwota niż się spodziewałam, kiedy zus może obniżyć zasiłek?

koszty dojazdów do pracy a koszty uzyskania przychodu

mike4 / 2011-04-28 13:23
witam,
czy jeśli do pracy dojeżdżam busem, na który wykupuję bilety miesięczne to czy taki dojazd mam uwzględnić jako podwyższone koszty uzyskania przychodu? z góry dziękuję i pozdrawiam

po 2012 roku koniec z autostradami

mike4 / 2011-05-09 09:36
czyli nic nowego, jak nie było dróg tak dalej pewnie ich nie będzie...

sadzicie, ze euro 2012 powinno sie odbyc w Polsce?

mike4 / 2011-05-19 10:57
a mi się wydaje że kiboli interesują tylko mecze ligowe i przede wszystkim na pewno nie wszyscy wylosowali bilety! jeśli w ogóle w tym losowaniu brali udział! bo przecież nie w głowie im mecze reprezentacji!

Santana nie zagra w Warszawie!

mike4 / 2011-06-21 13:17
ale urząd miasta ewidentnie robi na złość, co za problem wydać tą zgodę!

odwołany koncert Carlosa Santany

mike4 / 2011-06-21 13:19
nie myślicie że urząd i tak tą zgodę mógł wydać ?

jak zmieniły się fotoradary

mike4 / 2011-07-15 08:36
jakie w końcu zmiany wprowadzili w związku z fotoradarami? faktycznie zniknęły z dróg atrapy, a każdy inny poprzedza znak ostrzegawczy?

Telewizje zgodne w sprawie debaty. Politycy nie

mike4 / 2011-08-31 11:37
jakoś nie dziwi mnie fakt odmowy wzięcia udziału w debatach przez PiS, w końcu oni chcą to tylko na swoim gruncie przesłuchania robić, a Pan Hoffman najlepiej się tym zajmie,

lokata w złoto

mike4 / 2011-09-08 09:21
w jakim banku oferują nam lokatę w złoto? na czym dokładnie ona polega, jaka jest kwota minimalna jaką możemy wprowadzić i czy można taką lokatę otworzyć na rok? jak bardzo są one zyskowne?

dlaczego wygrało PO

mike4 / 2011-10-10 10:07
Jak sądzicie, dlaczego PO drugi raz z rzędu wygrało? w mojej opinii zwycięstwa nie przyniosła im dobra polityka, tylko strach Polaków przed dojściem do władzy PiS. Ale duże poparcie dla partii Kaczyńskiego udowadnia, że nasz kraj jest wciąż bardzo politycznie podzielony...

aptekarze przeciw antykoncepcji

mike4 / 2011-10-17 10:27
w takim razie sumienie nie pozwala im wykonywać zawodu...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy