Forum

Komentarze użytkownika "mimix11"

Komentarze użytkownika: mimix11

WAZNE!!! ARKA KONWERSJA

mimix11 / 2007-10-22 13:58
Chcialbym zrobic konwersje 12000zł. z Arka Akcji Sr. i Wsch. Eu. do Arka Ochrony Kapitalu. Wiem, pobiora mi 19-sto procentowy podatek od zysku. Czy jakas inna oplate mi pobiora? A jak to wygladalo by w odwrotnej sytuacji, gdybym z ochrony kapitalu zrobil konwersje na akcji sr. i wsch. eu.? Jakie oplaty by mi pobrali?

Re: Arka Europy Ś i W. czy warto jeszcze wpłacać? czy są lepsze fundy z tej k...

mimix11 / 2007-10-20 23:47
wedlug mnie to najlepszy fundusz z tej kategorii, ale niestety promacja juz sie skonczyla
mimix11 / 2007-10-20 23:44
mozesz dokupic jednostki, wtedy kiedy spadki beda sie konczyc, a powoli indeksy zaczna wzrastac.

Re: Jakie fundusze do inwestowania i oszczędzania na emeryturę

mimix11 / 2007-10-19 17:15
polecam fundusze ARKA
mimix11 / 2007-10-19 17:12
moze nie dojdzie do takich spadkow jak ostatnio

Re: Prosze o rade!!

mimix11 / 2007-10-19 17:07
polecam fundusz ARKA BZWBK AKCJI ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ EURPY FIO wedlug mnie jest to bardzo dobry fundusz.

Re: fundusz arka

mimix11 / 2007-10-19 16:56
ja tez niedwawno nabylem jednostki tego funduszu, a dokladnie w polowie sierpnia tego roku i tez niezle zarobilem. ja nie bede wycofywal pieniedzy dlatego ze bardzo dlugo czekalem na tania jednostke (54,64) a po drugie wiadomo ze przy funduszach akcyjnych w krotkich okresach moga wystepowac wahania inwestycji. a po trzecie w tego typach funduszy inwestuje sie dlugoterminowo, a narazie nic sie wskazuje na to ze powtorzy sie sytuacja sprzed dwoch miesiecy. pamietaj ze jak sie wycofasz to zaplacisz podatek i oplate manipulacyjna. a jak zrobisz konwersje to unikniesz oplaty manipulacyjnej, ale mozesz stracic jednostki, a nie wiem czy pozniej uda ci sie kupic tyle samo lub wiecej. z funduszy arka to najbezpieczniejsze na przeczekanie spadkow sa: ochrony kapitalu i obligacji. w czasie spadkow one potrafia zarabiaC.

Najnowsze wpisy