Forum

Komentarze użytkownika "mina66"

Komentarze użytkownika: mina66

chorobowe w ciąży a wynagrodzenie

mina66 / 2012-01-13 13:37
nic tylko iść na L4, szczególnie w pierwszych miesiącach, kiedy naprawdę przyszła mama się źle czuje a o płód trzeba szczególnie zadbać :)

ustawa chroniąca klientów przed deweloperami

mina66 / 2011-12-19 09:55
Kiedy dokładnie ma wejść w życie ustawa, która będzie chronić klientów przed deweloperami, którzy mogą na przykład zbankrutować? w jaki sposób mają te zmiany zabezpieczać nabywców mieszkań?

ulga na dziecko likwidacja

mina66 / 2011-11-15 09:22
Czy ulga na dziecko faktycznie zostanie zlikwidowana? Przecież to i tak jest symboliczna suma w stosunku do tego ile wydajemy na VAT przy zakupie wielu przyborów szkolnych i innych akcesoriów dla naszych pociech, to jeszcze do tego chcą nam tę ulgę zabrać? Czy to może jakieś plotki tylko?

składka do NFZ

mina66 / 2011-09-02 09:03
Pani minister zdrowia - Ewa Kopacz mówi o możliwości zreformowania składki zdrowotnej, jeżeli stałoby się to faktem, to składka zdrowotna mogłaby być rozłożona pomiędzy NFZ a prywatnym funduszem, czy nie bylibyśmy wtedy skazani na korzystanie z publicznych placówek, w których nie dość że jest przepełnienie to i niechęć do pacjenta? co sądzicie o takim rozwiązaniu?

długi małżonka

mina66 / 2011-07-11 14:13
zależy o jakich długach mówimy, czy są to kredyty które miały zaspokoić potrzeby całej rodziny, bo wtedy odpowiedzialność leży po stronie obu małżonków, czy może był to kredyt na potrzeby indywidualne, wtedy zależy czy wyraziłaś na niego zgodę

rządowy plan zwolnień

mina66 / 2011-05-26 10:43
Rząd planował zwolnienia w administracji do 10% urzędników w ciągu 3 lat. Jednak zmienił plan i teraz zalecenia zwolnień mają obejąć konkretne urzędy, pracę ma stracić około 20 tys. osób. Wydaje mi się że to najwyższy czas na taką racjonalizację zatrudnienia, bo w tych wszystkich urzędach naprawdę napatrzeć się można na dużą ilość zbędnych pracowników, którzy tylko kawkę sobie popijają!

kierowcy na drogach osiedlowych nie będą już bezkarni

mina66 / 2011-05-06 10:51
nareszcie bo u mnie na osiedlu dzieciaki bezkarnie testują swoje auta nie zwracają uwagi na pieszych!

okazja dla inwestorów?

mina66 / 2011-05-05 11:26
jeśli tylko masz na to środki to jasne że warto :)

jak zgłosić wypadek w pracy?

mina66 / 2011-04-19 14:17
w pracy miał miejsce wypadek, niestety wszystko pracodawca chce zatuszować, gdzie mogę się zgłosić z takim problemem, aby zostały wyciągnięte wobec niego konsekwencje, to tylko i wyłącznie jego wina że do niego doszło, myślę że chciał nawet wypłacić jakieś zadośćuczynienie żeby sprawa przycichła.

Najnowsze wpisy