Forum

Komentarze użytkownika "Mirek12"

Komentarze użytkownika: Mirek12

BRE i MultiBank znikną z rynku

Mirek12 / 2012-08-02 12:44
BRE zamierza przyjąć nową strategię na lata 2012-2015, chce aby przekształcić organizacje w jeden bank. BRE i MultiBank mają się połąćzyć w mBank!! Ciekawe czy dzięki temu uda sie im uzyskać tytuł lidera?

Ubezpieczenie na życie-kogo wybrać?

Mirek12 / 2012-06-29 12:57
Doszedłem do takiego wieku, że zacząłem myśleć, iż warto wykupić sobie ubezpieczenie na życie. Problem pojawia się podczas przeglądania ofert od poszczególnych firm ubezpieczeniowych. Niby każdy nas zachęca żebyśmy to właśnie u nich wykupili polisę, ale do końca nie wiadomo jak naprawðe funkcjonuje taka firma. Kogo możecie mi polecić? Która firma ubezpieczeniowa jest waszym zdaniem godna zaufania?

Re: Unia krytykuję Turcję za zestrzelenie tureckiego myśliwca

Mirek12 / 2012-06-25 15:00
Tytuł , powiem szczerze jest dla mnie trochę zastanawiający, Turcy zestrzelili swój własny myśliwiec? No chyba że istnieją dwa państwa takiej samej nazwie, na przykład Turcja jeden , Turcja dwa...

likwidacja przywilejów urzędników

Mirek12 / 2012-06-21 13:31
Rząd zamierza zmienić system wynagradzania urzędników cywilnych. Nie wszyscy będą otrzymywać 13.pensji , co ciekawe nie będzie to oznaczało że będą cięcia w budżecie na fundusz wynagrodzeń, nadal będzie on wynosił 7 mld złotych rocznie... to ciekaw jestem komu w takim razie będą przyznawane 13. ?

Jak nie płacić podatku?

Mirek12 / 2012-06-15 13:47
Czy są jakieś sposoby żeby nie płacić podatku podczas zakupu sprzętu oraz artykułów dla firmy? Czy da się w jakiś sposób ominąć prawo ?

Jakie obligacje mam wybrać?

Mirek12 / 2012-06-06 13:18
Chciałbym zakupić jakieś obligacje. Podobno jak na razie jest to najlepsza opcja na inwestowanie. Jakie obligacje na początku najlepiej jest wybrać? Z góry dziękuję za pomoc!!

Agencja nieruchomości w Warszawie

Mirek12 / 2012-03-08 13:20
Poszukuję sprawdzonej agencji nieruchomości na terenie Warszawy. Czy możecie mi polecić jakąś? Chcę zakupić mieszkanie w centrum Warszawy, sam nie mam czasu na to żeby się zająć poszukiwaniem mieszkania i chciałbym to zlecić właśnie jakieś agencji nieruchomości. Z góry dziękuję i pozdrawiam!!

Gdzie założyć konto dziecku?

Mirek12 / 2012-02-23 14:03
Chcę założyć mojemu synowi który ma 14-lat konto w banku. Chce żeby mógł sobie odkładać pieniądze z tygodniówki jaką mu dajemy na przykład na wakacje...chcę żeby się nauczyło oszczędzania i zarządzania pieniędzmi. W którym banku najlepiej założyć konto dla dziecka?

Jak uchylić się od kary za mandat?

Mirek12 / 2012-02-17 13:55
Wczoraj dostałem mandat za przekroczenie prędkości. Został mi wystawiony mandat za 200 zł. Na mandacie jednak Policjant źle wpisał moje nazwisko!! Czy dzięki temu mogę się uchylić od mandatu?

Tanie linie lotnicze .

Mirek12 / 2011-12-13 12:09
Zbliżają się święta , później sylwester , chciałabym w tym roku nowy rok spędzić na południu Hiszpanii. Czy mógłby mi ktoś polecić jakieś tanie linie lotnicze? Albo gdzie szukać tanich połączeń?

Kara śmierci w Polsce.

Mirek12 / 2011-12-01 12:33
Ostatnio PiS zadeklarował chęć wprowadzenie w Polsce kary śmierci... jakie są wasze opinie na temat takiej kary w systemie prawnym w Polsce?

Polska - Węgry.

Mirek12 / 2011-11-16 12:43
Franciszek Smuda ma powody do zadowolenia, jego drużyna W KOŃCU wygrał. Wynik 2:1 nadal przedłuża możliwość obejmowania stanowiska polskiego selekcjonera przez Smudę... tylko czy nie sądzicie że ten człowiek rujnuje naszą drużynę?

Mailing-dobry sposób na reklamę?

Mirek12 / 2011-10-25 13:24
Prowadzę sklep internetowy. Oczywiście obroty mam, rzecz jasna chcę aby były one jeszcze większe. Dlatego zacząłem szukać informacji jak skutecznie rozreklamować firmę , i tak o to natrafiłem na mailing. Czy sądzicie że jest to skuteczny sposób na reklamę?

Kolejny koniec świata.

Mirek12 / 2011-10-21 12:49
Niejaki Pan Harold Camping , wyliczył na podstawie liczb ze starego i nowego testamentu , że to właśnie dzisiaj przypada PRAWDZIWY koniec świata... czy jesteście przygotowani?

Syn Kaddafiego chce się poddać

Mirek12 / 2011-09-01 12:06
I tak o to Muammar Kaddai doznaje kolejnego ciosu w plecy, tym razem od swojego syna Saadiego. Jak poddaje agencja AP , negocjuje On z libijskimi powstańcami warunki kapitulacji.

Najnowsze wpisy