Forum

Komentarze użytkownika "Mirek12"

Komentarze użytkownika: Mirek12

Mieszkanie a darowizna

Mirek12 / 2011-08-30 12:38
Pięć lat temu moje rodzicie, oddali mi ich mieszkanie, do którego sukcesywnie wcześniej dokładałem, jako darowizna. Parę miesięcy temu odezwał się do mnie mój brat , twierdząc że albo mam mu oddać połowę mieszkania, albo pieniądze!! Poszedłem więc zobaczyć do spółdzielni i okazało się że mieszkanie faktycznie zostało zapisane po połowie na nas. I teraz mam pytanie czy jeżeli mój brat wcześniej nie przejawiał zainteresowania tymi mieszkaniem, nic nie opłacał, czy nadal przysługuje mu ta połowa mieszkania?!

Re: Sejm był hojniejszy dla bogatszych rodzin niż poprzedni

Mirek12 / 2011-08-23 12:23
Bo po co pomagać biedniejszym...

Czy zabraknie na nasze emerytury?

Mirek12 / 2011-08-19 12:51
Po raz kolejny , rząd Donalda Tuska sięga do OFE po kasę na ZUS!! Nie jest to zbyt pocieszająca wiadomość, bo oznacza to że pieniądze nadal "uciekają" z ZUS-u!! Czy jest szansa że w końcu zabraknie na nasze emerytury?!

Problem z kredytami.

Mirek12 / 2011-08-12 14:49
Z własnej winy, wepchałem się w nie złe kłopoty. Rok temu zaciągnąłem kredyt w banku na kupno mieszkania, później wziąłem jeszcze jeden, teraz mam problem ze spłątą obu!! Już zaczynają mi odsetki naliczać!! Co w takiej sytuacji mam zrobić, czy wziąć jakiś inny kredyt na spłatę tych dwóch?! Jak dla mnie jest to sytuacja bez wyjścia!!

Łapówki dla Talibów

Mirek12 / 2011-08-12 14:11
Widocznie tchórzostwo Włochów z II wojnie światowej , ma swój ciąg dalszy w naszych czasach. Tym razem Włosi płacili Talibom, pokaźne łapówki , w zamian za to , Włoscy Żołnierze mieli mieć zagwarantowane relatywne bezpieczeństwo... ręce opadają.

Notowanie franka online-gdzie szukać?

Mirek12 / 2011-08-04 13:00
Jako jedna z nieszczęsnych osób , która wzięłą kredyt we frankach , potrzebuję aktualne notowania tej waluty, najlepiej przez internet. Czy możecie mi polecić jakąś stronke z najaktualniejszymi danymi?

Tomasz Nałęcz: Jednomandatowe okręgi wyborcze nie zmienią układu sił

Mirek12 / 2011-08-04 12:17
Polityczny bełkot!!

Wypadek z psem w roli głównej

Mirek12 / 2011-08-02 12:38
Jakieś dwa miesiące temu, miałem wypadek samochodowy. Pies mojego sąsiada wbiegł mi przed samochód jak jechałem drogą i żeby go nie potrącić odbiłem w lewo, niestety, przez to doszło do czołówki z innym samochodem... na szczęście , a ni mnie, ani osobie prowadzącej drugi samochód nic się nie stało. Oba samochody poszły do remontu, oczywiście z mojego ubezpieczenia!! I teraz pytanie , czy jeżeli przyczyną wypadku był pies mojego sąsiada który wybiegł po za działkę bez nadzoru właściciela, to czy mam prawo starać się o odszkodowanie z racji tego że nie przypilnował swojego psa?! Proszę o poradę!!

Okres wypowiedzenia a ciąża u pracownicy.

Mirek12 / 2011-08-01 13:28
Mam pewien problem. Niedawno wypowiedziałem mojej pracownicy umowę, w ten sam dzień , dowiedziałem się od niej że jest w ciąży, teraz obawiam się że może z tym pójść do sądu , że niby jej wypowiedziałem umowę, dlatego że jest w ciąży!! W jaki sposób mam się bronić w razie czego?

źle naliczona składka ubezpieczeniowa-czy mam zapłacić?

Mirek12 / 2011-04-29 12:05
WItam!! Mam pytanie, był ostatnio u mnie agent ubezpieczeniowy w sprawie polisy na samochód, okazało się że źle naliczył składkę, podpisałęm papiery, zapłaciłem. Aż tu nagle dzwoni do mnie poraz kolejny i mówi że musze jeszcze dopłacić!! Z jakiej racji!! To on źle obliczył!! Czy powinnienem zapłacić?

udzielenie pożyczki- jak spisać umowę

Mirek12 / 2011-04-08 13:24
Witam, zostałem poproszony przez mojego kolegę z pracy abym udzielił mu pożyczki w wysokości 4 tys. zł, powinnienem mu bez problemu pożyczyć, ale wolę się zabezpieczyć na wszelki wypadek...dlatego mam pytanie do was: w jaki sposób powinienem spisać umowę o pożyczce żebym mógł, w razie czego odzyskać pieniądze?

O trudnej sztuce palenia cygar

Mirek12 / 2011-04-07 14:30
O wiele fajniejsza sprawa palić fajkę!! Cały rytuał nabijania fajki a później odpalanie, wspaniała sprawa!!

nocne lokaty w Alliorze-czy todobry wybór?

Mirek12 / 2011-04-07 12:18
Witam serdecznie!! Zamierzam założyć konto osobiste z lokatą nocną w Allior Banku, Pani konsultantka tłumaczyła mi że , moje pieniądze są zamrażane w nocy i dzięki temu mają wyższe oprocentowanie. Czy waszym zdaniem jest to dobry wybór?
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy