Forum

Komentarze użytkownika "mirek3011"

Komentarze użytkownika: mirek3011

Re: Spór kompetencyjny: Remis przed Trybunałem

mirek3011 / 2009-05-21 07:48 / Tysiącznik na forum

Spór kompetencyjny: Remis przed Trybunałem

Ja bym rzekł że remis ze wskazaniem na prezydenta.
Tusk skierowując sprawę do TK liczył że wygra tę sprawę i się mocno zawiódł..........
Dziwię się że jego doradcy zaproponowali mu taki sposób rozegrania tej sprawy.
Konstytucja jasno określa kompetencje prezydenta.
Miejmy nadzieję że ta "nauczka" spowoduje że ekipa premiera nie będzie zasłaniać braku kompetencji tworzeniem sztucznych tematów ..........i dzieleniem społeczeństwa
Ekipa Tuska zbyt wiele energii przykłada do kreowania politykierstwa ,grania pod publikę itp. a zbyt mało się przykłada do rzeczywistego kierowania krajem.
Panie Tusk jeśli rzeczywiście chce pan być postrzegany jako mąż stanu to proponuję .....zaprzestania
prymitywnego populizmu,palikotyzmu ,robienia zakładów o to czy Buzek będzie szefem europarlamentu itp.
Moja rada jest taka zmarnowaliście 500 dni ....więc jeśli pan poważnie myśli o dalszej karierze politycznej (np. prezydenturze.......) to proszę zabrać się solidnie do pracy!
Na trudne czasy jest potrzebny poważny polityk!
mirek3011 / 2009-05-20 14:57 / Tysiącznik na forum
Cud irlandzki.............widzę że wierzysz w "cuda"
mirek3011 / 2009-05-20 14:56 / Tysiącznik na forum
Mnie się najlepiej podoba copa del libertadores......
mirek3011 / 2009-05-20 14:49 / Tysiącznik na forum

Zdaniem politologa z Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Kielcach, osiągnięcia
rządu Tuska byłyby bardziej widoczne, gdyby nie wojna, którą - jak stwierdził - wydał
rządowi PiS i prezydent.


hahahahahahahahha
mirek3011 / 2009-05-20 14:48 / Tysiącznik na forum
Ty chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem gdzie ja gloryfikowałem w mojej wypowiedzi PIS.
Chyba pisałem tylko o tzw aferzystach.
Dla mnie podpieranie się "autorytetem" lewackich profesorów z "rodowodem" jest śmieszne...hahahahahahahah

coraz bardziej żałosnym chwytając
się tej PIS-owskiej brzytwy...A i tak utoniesz razem z nimi.
mirek3011 / 2009-05-20 14:43 / Tysiącznik na forum
Prof. Kik będzie twarzą centrolewicy
Janusz Kędracki
2009-01-26, ostatnia aktualizacja 2009-01-25 18:33

Prof. Kazimierz Kik będzie aktywnie wspierał powstający ruch centrolewicy. Nie wyklucza też kandydowania z jej list do Parlamentu Europejskiego.


Wiesz ja nie będę komentował lewaków

Re: Klich: Wciąż nie wiadomo co z szyfrantem wywiadu

mirek3011 / 2009-05-20 14:31 / Tysiącznik na forum

Media spekulują również, że szyfrant od dawna współpracował z obcym wywiadem i został wywieziony z kraju.

Kto w tym kraju rządzi ? Panowie tragedia ......może go uprowadził ten Mossad który wykupił stocznie....hahahahahahah

Re: Pawlak: Nie wiem, kto kupił stocznie w Gdyni i Szczecinie

mirek3011 / 2009-05-20 14:28 / Tysiącznik na forum
Panie Pawlak a czy pan wie ile kosztują jabłka ...bo Donek chyba już się nauczył jak się sprzedawać .........."medialnie".
Teraz powinien zapisać się na lekcje wyceny majątku narodowego........bo te 600 mln pomocy stoczniom to kreatywna księgowość a NIK dopiero teraz zaczyna liczyć faktyczną kwotę .
Jeśli kwota oszacowana przez NIK będzie się różniła od tej podanej do Brukseli to co zrobicie?
Kompromitacja panowie........
mirek3011 / 2009-05-20 12:18 / Tysiącznik na forum
Jedno jest pewne w tym kraju rządzą cieniasy.........i to POważnego kalibru.
Tylko pytanie jak nazwać ludzi którzy na nich głosują?

Re: Pawlak: Nie wiem, kto kupił stocznie w Gdyni i Szczecinie

mirek3011 / 2009-05-20 12:14 / Tysiącznik na forum

Pawlak: Nie wiem, kto kupił stocznie w Gdyni i Szczecinie



Przynajmniej szczery
a nie jak słynny piłkarz Donaldinio

Wyraził nadzieję, że nowy inwestor będzie kontynuował produkcję.

Ja też mam nadzieję że w tym kraju zaczną rządzić fachowcy...a nie POlitykierzy
mirek3011 / 2009-05-20 09:23 / Tysiącznik na forum
PIS jako opozycja wytyka błędy tych nieudaczników z PO.
Podobno mamy przyznane tyle pieniędzy z UE to dlaczego nie buduje się autostrad a z planowanych ok 4 tys km będzie zrealizowanych ok 1 tys km.
Co zrobiono w ciągu 500 dni rządów PO.
Z tego co wyczytałem w Internecie pan Kulczuk wrócił na 1 miejsce wśród najbogatszych Polaków dziwnie jako jeden z nielicznych zyskał na kryzysie a może odbija sobie to co zainwestował w poprzednią kampanię Kaczora Donalda.......którego tak ładnie wylansował PO..lakom.
Dlaczego panowie z PO nic nie robią aby złagodzić skutki kryzysu.
Cały świat walczy z kryzysem a u nas mgr Rostowski opowiada że nie jest źle.
Dlaczego nic się nie robi w ramach "przyjaznego"państwa oprócz wygłupów Palikota.
Dlaczego tak słabo pozyskuje się środki z UE.
Kto za to odpowiada ?
Dlaczego Tusk okłamuje społeczeństwo twierdząc że stocznia otrzymała ok 600 mln wsparcia jak dopiero teraz NIK zaczyna liczyć faktyczne wydatki a wyniki zostaną podane za miesiąc.
Dlaczego pierwszy raz od 1989 senat nic nie ma do roboty gdyż rząd i sejm nie dosyła nowych ustaw lub ich poprawek.
Czyżby w tym kraju już nic się nie kwalifikowało do poprawy?
Dlaczego dopiero jak stoczniowcy zaszumieli zaczęto intensywniej zabiegać o stocznie wybierając pierwszego "lepszego" inwestora.
Co z armią jak wygląda każdy widzi.
Co z fabryką Fiata wTychach niedługo nam zabiorą produkcję i przeniosą do innego kraju a panowie z PO nic nie wiedzą na ten temat ...Wszystkie rządy walczą o swoje fabryki a facet sobie beztrosko w piłkę gra i nie przychodzi na debaty do sejmu.
Co zrobiono w sprawie usprawnienia sądownictwa ,służby zdrowia , szkolnictwa tyle było obietnic.
Wbrew rodzicom chce się dzieci prowadzić do szkoły w wieku 6 lat....pewnie dlatego aby ich wychować na"światłych "europejczyków
Dlaczego Rosjanie ograniczyli nam dostawy gazu o 1/4 skoro mamy takie "sukcesy "dyplomatyczne w kontaktach z nimi.
Co z panią Piterą która miała łapać tzw.aferzystów.. głównie z PIS.
Przykłady można mnożyć
mirek3011 / 2009-05-20 08:37 / Tysiącznik na forum

PO moze nie spelnilo wszystkich swoich obietnic, ale lepsi oni jak PIS.

W czym są lepsi?
Które obietnice spełniła PO?

Re: Platforma pomyliła się w spocie

mirek3011 / 2009-05-20 07:39 / Tysiącznik na forum
Platforma zbyt często się myli na niekorzyść Polski..............

Platforma pomyliła się w spocie
mirek3011 / 2009-05-19 14:24 / Tysiącznik na forum
No widzisz jak u nas w Hindenburgu(Zabrze) kibice nauczyli piłkarzy....... tą samą terapię proponuję rządowi.
mirek3011 / 2009-05-19 14:17 / Tysiącznik na forum

dziwnym trafem Bagsik, Gąsiorowski

O ile wiadomo to ci panowie mieli obywatelstwo-izraelsko-niemiecko-polskie.

Najnowsze wpisy