Forum

Komentarze użytkownika "mirekeden"

Komentarze użytkownika: mirekeden

Re: ORZEL

mirekeden / 2010-07-27 19:14
Kto z Państwa coś wie o tej fIRMIE ?? Co tam się dzieje to powaznie koniec ??
mirekeden / 2009-01-07 09:31
Ale skacze ale skacze jak ...... kangur ...... bez tylnych łapek ...uffffff !!!!
mirekeden / 2009-01-07 09:27
no nie powiem ni epowiem - pomysł "przedni" :):)
mirekeden / 2008-12-22 13:06
Głupio tak samemu zadawać pytania i sobie na nie odpowiadać ale co tam ::::: mirekeden będzie lepiej chłopie bo gorzej chyba być nie może a moze i może ! Drodzy Forumowicze to tylko przejaw mojego zwątpienia - przepraszam ! Ale nich ze ktoś się tu zjawi i powi że np kupi odemnie 1 akcję :):):)
mirekeden / 2008-12-22 12:59
Ale poważnie !!! Troszke nowy jestem i ni hu hu nie moge nic sensownego wyszukać ani w raportach ani w necie - tzn sens w tym jest napewno jakiś ale JA nie potrafię jeszcze tego sobie przełożyc po swojemu ot i cały MÓJ problemik ! Normalne pytanie tak jak bym zapytał jak dojść na np jakąś ulicę ??
mirekeden / 2008-12-22 12:49
Kupiłem za straszną sumę 11,8 - porażka jakaś !! :):) No cóż nie będę się powtarzał ze biednemu ..... itd po prostu : postoję ,popatrze nie cofnę kijem Wisły - jak powiedział kiedyś lekarz artysta ! Ale mimo wszystko dzięki za słowa otuchy :):) a tak przy okazji jak już rozmawiamy to tylko my tu jesteśmy ??? czy nikomu ni echce się gadać nawet ?? . Ja zaczałem stosunkowo nie dawno bawić się akcjami i chyba mój portfel to też nie za bardzo wygląda : wspomniany 1)KOMPUTRONIK 2)ENEA-PDA 3)Elektrobudowa - tu też za straszną kasę dałem za szt. i mam jeszcze 2 ptaki ORZEŁ i MEWA ale to już sam wiem że porażka. Stara dupa jestem ale tak się dałem .......... Jak wygląda np Twój Ja wiem że kazdy powinien robic analizy i ble ble --mnie sie wydawało że to dobre posunięcie nawet coś tam skubnąłem jakieś 8 - 10% ale...... to cięzki chleb się okazuje!

Re: ORZEL

mirekeden / 2008-12-18 10:32
cóz z Orłem się podzieje ?? warto trzymac i tak drogo kupione papiery??
mirekeden / 2008-12-18 10:22
najlepsze to to że kupiłem ale z moim szczęściem i wiedzą to żadna nowość. Jak to mówią : Głupiemu to nawet Komputronik w oczy!

Re: ELBUDOWA

mirekeden / 2008-12-18 08:24
Troche porażunia --- będzie lepiej ??

Re:oj oj KOMPUTRON

mirekeden / 2008-12-18 08:22
To juz tak będzie "ryło spodem" czy jest jakaś nadzieja na chociaz maleńki + ??????

Najnowsze wpisy