Forum

Komentarze użytkownika "mirrr"

Komentarze użytkownika: mirrr

W roku 2012 sporo wolnego.

mirrr / 2011-11-28 12:17
wolałbym żeby zamiast wolnego w święto Trzech Króli zrobili wreszcie wolną Wigilię, w tym roku znów muszę w nią pracować, także z uroczystą kolację będą musieli na mnie czekać aż do 19 :/

spadek zatrudnienia

mirrr / 2011-09-21 09:03
czarują nas informacjami o niskim bezrobociu, ale ile w tym prawdy? fakty są takie, że zatrudnienie w naszym kraju spada, a nic nie wskazuje na to że sytuacja się poprawi, bo zawirowania na rynkach i możliwość zatrudniania pracowników na czas określony tylko sprzyja zwolnieniom. Jestem zarejestrowany w PUP już od roku, nie ma staży, ani ofert pracy dla osób z moimi kwalifikacjami, nie widzę żeby jakakolwiek pomoc była kierowana w sektorze zatrudnienia!

kursy walut kantory gdzie najlepiej

mirrr / 2011-09-14 08:40
interesują mnie kursy walut, zastanawiam się gdzie jest najlepiej wymienić na franki, czy online a może w standardowym kantorze? gdzie mają niższe ceny?

nowa marka samochodow w Polsce

mirrr / 2011-07-15 10:25
samochody tak luksusowe mogą być sprzedawane tylko w Warszawce

kredyt we franku co robić

mirrr / 2011-06-14 14:20
tylko cierpliwość wchodzi w grę, za duże straty na przewalutowaniu by Pani poniosła

RADY dla wybierających OFE

mirrr / 2011-06-08 13:13
ale przecież emerytura zależy od ilości lat przez które były pobierane składki i od naszych zarobków, więc nie mów że aż tak jest źle, bo jeśli dobrze prowadzi się swoją drogę zawodową to nie ma co się martwić o pieniądze na emeryturze

sprzedaż mieszkania na co zwracacie uwagę kupując?

mirrr / 2011-05-26 11:38
jeśli chcesz się pozbyć problemu związanego z szukaniem mieszkania to dokonaj zakupu przez pośrednika, tyklo sprawdź czy jest on licencjonowany, płacimy mu dopiero jak wykona swoją pracę, nie wcześniej,

oświadczenia majatkowe ministrow

mirrr / 2011-05-20 10:20
to i tak pewnie pięknie zaniżone sumy... pomogliby załatać tą dziurę budżetową!

PIS goni PO jest już blisko

mirrr / 2011-05-11 15:25
PIS goni w sondażach PO, jest już blisko, co myślicie o tym że Jarosław Kaczyński mógłby znów do władzy wrócić? czy nie uważacie, że to naszą politykę zagraniczną zupełnie zburzy? i czy nie byłyby to rządy skierowane tylko na jedno - Smoleńsk?

oprogramowanie - na ile komputerów?

mirrr / 2011-05-05 13:39
witam,
chciałem zapytać czy oprogramowanie dla firmy musi być dla każdego komputera z osobna czy jest taka możliwość że jedno oprogramowanie obejmuje większą ilość sprzętów?

średnia pensja Polaka?

mirrr / 2011-04-22 12:09
na pewno pięknie zawyżona! przecież strasznie dużo ludzi nie zarabia nawet najniższej krajowej a dużo znów miesiecznie wyciąga po kilkadziesiąt tysięcy złotych, więc spodziewam się że plasuje się ona na poziomie kilku tysięcy miesięcznie.

koszty uzyskania przychodu

mirrr / 2011-04-18 10:24
witam,
czy jeżeli mój transport do pracy jest zapewniony przez pracodawcę to czy w taki wypadku mogę zastosować wyższe koszty uzyskania przychodu? z góry dziękuję za odpowiedź

posiadanie akcji a wypłata dywidendy

mirrr / 2011-04-12 14:29
witam, zastanawiam się jeśli wypłata dywidendy została ogłoszona np. 7.04 a dzień dywidendy to 7.05 to czy osoba, która posiadała akcje w dzień ogłoszenia dostanie dywidendę?

odpowiedzialność zarządu za oddziały w Polsce

mirrr / 2011-04-11 14:23
witam,
chciałbym się dowiedzieć czy zarząd spółki z zagranicy odpowiedzialny jest swoim majątkiem za wszystkie zobowiązana do zus i urzędu skarbowego oddziałów umieszczonych w Polsce?

Najnowsze wpisy