Forum

Komentarze użytkownika "MIRSON"

Komentarze użytkownika: MIRSON

MIRSON / 2010-11-29 22:56
Dodam tylko, że chodzi o pracę w charakterze kierowcy zawodowego w transporcie międzynarodowym. MIRSON

Re: Krajowy Rejestr Karny - kiedy następuje zatarcie skazania?

MIRSON / 2010-11-29 21:07
Witam serdecznie, 18.02.2000r uprawomocnił się wyrok sadu (art. 286 par. 1kk art 12kk art 33 par. 2kkart 72 par.2kk) skazujący mnie na karę 10 miesiecy pozbawienia wolności, 100 st. po15 zł grzywny, zob.do naprawy szkody. Postanowieniem z 04.10.2001r zarządzono wykonanie kary od którego się odwołałem.Wykonanie kary została odroczona na pół roku po czym na następne pół roku. Ze względu na to, że odroczyc można tylko dwa razy po kolejnym odwołaniu kara została ponownie zawieszona na 2 lub 5 lat (w tej chwili już nie pamientam). Dzisiaj odebrałem informacje z KRK gdzie widnieje : kiedy wyrok sie uprawomocnił, syg. akt, z jakiego art. orzeczone kary, na jaki okres zawieszono wykonanie kary oraz wykonanie kary czyli postanowienie z 04,10,2001r. Nie ma informacji o tym, że ta kara znowu została zawieszona. Mam więc pytanie. Kiedy powinni mnie wykreślic z KRK ponieważ nadal widnieje w systemie? Proszę o szybką odpowiedz gdyż sprawa dotyczy pracy. Z poważaniem MIRSON

Najnowsze wpisy