Forum

Komentarze użytkownika "misha667"

Komentarze użytkownika: misha667

misha667 / 2007-04-04 11:20
działa bez problemu, przyjmuje zlecenia, u mnie spoko, ale była mała zwiecha koło 10:00 musiałem restartować platforme
misha667 / 2007-03-28 12:13
Może ktoś mi wyjaśnić co to była za akcja na FON'ie? PKC przez kilka minut zero transakcji i wybicie na ponad 3 PLN. ?
misha667 / 2007-02-22 00:09
Uhm :) moja prawde mówiąc nie lepsza, chociaż z racji dorywczego zajęcia przy arbitrażu musiałem się podedukować w kierunku opcji a giełda i akcje zostały w tyle, bardzo podobały mi się następujące książki:
dr A Elder - Zawód inwestor giełdowy
Martin J. Pring - Psychologia inwestowania, Inwestor jednosesyjny
John R. Nofsinger - Psychologia inwestowania
Bardzo sympatycznie i łopatologicznie podstawy są na "sgi.gpw.com.pl" dobra sprawa :)
Pozdrawiam

Mediatel

misha667 / 2007-02-15 10:41
Ma ktoś wieści dlaczego Mediatel -11% prawie ma? Nie znalazłem żadnego ciekawego info co by to wyjaśniało.
misha667 / 2007-02-09 19:27
nie samolot tylko komentarze FED do inflacji i dane z rynku forex oraz spadkow futuresow ponizej LOW poziomow, moge wrzucic info: sorki ze duzymi, ale wklejam
----------
TREASURY UPDATE: TREASURY FUTURES FALL TO NEW LOWS AFTER A SECOND FED OFFICIAL, PIANALTO (AFTER POOLE EARLIER), INDICATED THE POSSIBILITY OF A HIKE IN RATES AS A CLEARER VIEW OF INFLATION EMERGES.
----------
TREASURY UPDATE: MAJOR FUTURES CONTRACTS FALL BELOW YESTERDAY'S LOW ON THE PROSPECT OF NEW SUPPLY FROM FANNIE MAE NEXT WEEK ($4B IN 10 AND 5Y). ALSO WEIGHING WERE COMMENTS FROM FED'S POOLE EARLIER WHO SAID THAT HE SEES GROWTH THIS YEAR OF 3.0%, UP FROM HIS FORECAST OF 2.5% IN MID-JANUARY. FURTHERMORE, THE WSJ REPORTED TODAY THAT SOUTH KOREA IS LOOKING TO DIVESIFY ITS FX RESERVES AWAY FROM U.S. TREASURIES. EUROPEAN DEBT FUTURES HAVE ALSO BEEN WEAK ON THE BACK OF STRONGER THAN EXPECTED IP DATA IN FRANCE FOR DEC.
---------
FED'S BIES TO RESIGN, EFFECTIVE MAR. 30
- Will not attend March FOMC Meeting
- She's considered neutral to dovish
- there are now two vacancies on the Board of Governors
---------
Nie jak sie stany zamknal na czerwono to poniedzialek sie dalej europa skorekci. Takie male domino :)
misha667 / 2007-02-02 11:31
Myślicie że dalej będzie rosnąć? Ciekawe jak dzisiaj się zamknie. C/WK i C/S pokazują że spółka jest przewartościowana, a C/Z i C/ZO że niedowartościowana bez różnicy czy względem sektora czy względem WIGu. Jak na moje możliwości mam troche ich akcji ale narazie wstrzymuje się z realizacją zysku. Plan jest żeby zamrozić je na rok. Jakieś opinie?
misha667 / 2007-02-02 00:33
I to jest jedyna rzecz pozytywna chyba jaką mogę powiedzieć o rządzie PiS. Nie wtykają łap w gospodarkę. Niech tropią sobie afery, ubeków, dziewczyny w ciąży i tych co dzieci nieślubne porobili :)

Re: Przed poniedziałkową sesją

misha667 / 2007-01-29 15:04
Ma ktoś pojęcie co się stało 2 4 i 14 nfi? czemu tak wystartowały, nie znalazłem żadnych informacji ku temu.
Pozdrawiam
misha667 / 2007-01-17 01:11
no to bardzo dobrze :) czas najwyższy żeby ten nfi doszedł do tych oporów, pewnie nikt nie będzie miał nic przeciwko

Re: Indeks MIDWIG na kolejnym szczycie

misha667 / 2007-01-16 23:48
Jakoś tak temat się rozwodnił widzę :)
Ktoś ma jakieś wizje, szaleńcze czy nie, dotyczące możliwych zjawisk jutro na parkiecie?
i czy macie jakieś sugestie długoterminowe?
Nabyłem dzisiaj troche Millenium i się zastanawiam nad NordeaBank i czymś z budowlańców i mediów może na okres min pół roku.

Re: Gorączka styczniowej sesji

misha667 / 2007-01-16 11:33
Chyba się coś wypaliło na Atlantisie :P okolice otwarcia łapie, a w kolejce zlecenia sprzedaży PKC hehe

Najnowsze wpisy