Forum

Komentarze użytkownika "mishaaa"

Komentarze użytkownika: mishaaa

Re: Hofman przynaje się do porażki

mishaaa / 2011-10-11 13:54
adaś luz!! pis stracił przez samego wodza, po prostu już sie chłop nie nadaje! gdybys ty był prezesem na pewno byłoby lepiej!!

Re: Romaszewski: Nie widzę powodu do zmiany szefa

mishaaa / 2011-10-10 08:38
a moze jednak warto zaryzykowac i zmienić szefa, ale nie tak jak to w rosji bywa, tylko radykalne cięcie!! ja (i wiele innych znanych mi osób) nie głosuję na PiS tylko przez kaczyńskiego, boję się go bo jest niezrównoważony emocjonalnie, nieprzewidywalny, nie przeżył prawdziwej żałoby, co jest potrzebne każdemu człowiekowi po takiej traumie, plus jego temperament i piekna otoczka chrześcijańska bez Boga (bo przecież nie da sie jednocześnie wierzyć w Boga i nienawidzić ludzi, inności) i mamy to co mamy! partia bezkrytyczna wobec swego wodza, a tak być nie może, zostawmy dogmat nieomylnosci dla papieża!!!
PiS-tak, kaczyński-niestety nie!!

Re: Palikot wygrywa z PiS. Sensacyjny sondaż

mishaaa / 2011-10-07 07:18
nie wiem czym sie tak ekscytujecie to przeciez pokazuje jak wiele palikoto-idiotów siedzi waszym portalu... żal!!

Re: Nowy spot MSZ. Gwiazdy promują Polskę

mishaaa / 2011-09-14 13:08
super! wreszcie mamy dobry spot reklamowy, teraz do bbc i cnn, w australii, stanach, kanadzie ludzie nadal myslą że u nas syf, kiła i mogiła bo nie mamy żadnej reklamy i nikt o nas nic nie mówi w mediach!
mogłoby byc wiecej przyrody, mamy przecież tatry, bieszczady, bałtyk, mazury i mnóstwo innych wspaniałych miejsc!!!!
weźcie sie do roboty parchy w tym MSZ-cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy