Forum

Komentarze użytkownika "misia1130"

Komentarze użytkownika: misia1130

Re: Praca w RUCH

misia1130 / 2018-01-11 20:25
Witam, prowadze kiosk około 7 lat lecz w ostatnim czasie miałam w swoim kiosku inwentaryzację, która dziwnym trafem jak nigdy wyszła na ogromną kwotę na minusie,najwięcej brakowało papierosów, biletów miejskich, raz w miesiącu licze towar, i jeżeli występują jakiekolwiek braki to pokrywam koszty. 2 tygodnie przed inwentaryzacją sprawdzałam towar i wszystko się zgadzało a tu nagle przy inwentaryzacji wyszła kwota na minusie :( myśle, że ruch przed tym jak ma sie pojawic inwentaryzacja zmienia stany na kasie :( czy ktoś był w takiej sytuacji?

Re: Praca w RUCH

misia1130 / 2018-01-11 20:25
Witam, prowadze kiosk około 7 lat lecz w ostatnim czasie miałam w swoim kiosku inwentaryzację, która dziwnym trafem jak nigdy wyszła na ogromną kwotę na minusie,najwięcej brakowało papierosów, biletów miejskich, raz w miesiącu licze towar, i jeżeli występują jakiekolwiek braki to pokrywam koszty. 2 tygodnie przed inwentaryzacją sprawdzałam towar i wszystko się zgadzało a tu nagle przy inwentaryzacji wyszła kwota na minusie :( myśle, że ruch przed tym jak ma sie pojawic inwentaryzacja zmienia stany na kasie :( czy ktoś był w takiej sytuacji?

Re: Praca w RUCH

misia1130 / 2017-08-21 19:22
Witam czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi z tą całą usługą MONEYGRAM? Dostałam ostatnio jakiś regulamin, który przeczytałam i nie zrozumiałam z niego kompletnie nic :(

Re: Praca w RUCH

misia1130 / 2017-08-21 20:00
Mi także bardzo często giną,Ja związuję tak by nic nie wypadło,no ale jak kierowca rzuca później paczkami pakując je do samochodu to czego my oczekujemy....

Re: Praca w RUCH

misia1130 / 2017-09-12 09:57
Czy ktoś z was miał już szkolenie dotyczące Moneygram?? Jeżeli tak to wypowiedzcie się na ten temat. Pozdrawiam

Najnowsze wpisy