Forum

Komentarze użytkownika "misiaczek1412"

misiaczek1412 / 2010-06-09 20:55
Najlepszym sposobem jest postaranie się o emeryturę z Anglii. Emerytura jest już po 7 latach no i oczywiście większa niż w Polsce. Wystarczy
zapoznać się z ofertą np tej firmy : http://www.zuswuk.pl/ . Możesz spokojnie prowadzić
legalny w Polsce interes a Twoje składki będą odprowadzane w UK. Bardzo dobre rozwiązanie :) U Nas emerytura będzie wynosić jakieś 700 zł... W Anglii dużo więcej.
misiaczek1412 / 2010-06-09 20:58
Nikt nie mówił, że na emeryturę trzeba zbierać. I wcale nie kosztuje ona dużo. Najlepszym sposobem jest postaranie się o emeryturę z Anglii. Emerytura jest już po 7
latach no i oczywiście większa niż w Polsce. Wystarczy
zapoznać się z ofertą np tej firmy : http://www.zuswuk.pl/ . Możesz spokojnie
prowadzić
legalny w Polsce interes a Twoje składki będą odprowadzane w UK. Bardzo dobre
rozwiązanie :) U Nas emerytura będzie wynosić jakieś 700 zł... W Anglii dużo więcej.
skomentuj
misiaczek1412 / 2010-06-09 21:13
Całe życie tylko kradną i oszukują... A Nam nic nie dają. Co to są emerytury - 700 zł. Ja nawet za mieszkanie nie zapłace za to ;/ Ale teraz już znalazłam sposób na tych oszustów. Emeryturę z Anglii ! Zostaje zatrudniona jako zdalny konsultant. Dalej sobie prowadzę w Polsce swoją działalność, płacę o połowę mniejsze składki i mam duuuużo wyższą emeryturę i już się nie będę martwić, że mi do 1-go nie starczy ;/ Zapraszam również Was do tego sposobu. www.zuswuk.pl
misiaczek1412 / 2010-06-09 21:15
Całe życie tylko każą oszczędzać i odkłądać. A te składki po 800 zł to na co ja płace ? Na emeryture co jej dostanę 700 zł ? Przecież to żałosne ;| Ale teraz już znalazłam sposób na
tych oszustów. Emeryturę z Anglii ! Zostaje zatrudniona jako zdalny konsultant.
Dalej sobie prowadzę w Polsce swoją działalność, płacę o połowę mniejsze składki i
mam duuuużo wyższą emeryturę i już się nie będę martwić, że mi do 1-go nie starczy
;/ Zapraszam również Was do tego sposobu. www.zuswuk.pl

Najnowsze wpisy