Forum

Komentarze użytkownika "misiaczek28"

Komentarze użytkownika: misiaczek28

Polska delegacja wróciła z Rosji

misiaczek28 / 2013-04-11 10:54
brawo, ciekawe czy cos sie zmienil oprzez ta wizyte, napewno nie, dalej jestemy marionetka sterowana przez rece putnia i cala rosje, kleczymy przed nimi niczym pokorny pies i wykonujemy kazde ich rozkazy

wycena samochodu

misiaczek28 / 2013-04-04 08:48
wprowadzajac samochod prywatny do firmy, na jakiej podstawie musze oszacowac jego wartosc? Czy jest jakis konkretny schemat opisujacy ta wycene? czy tylko mam przegladnac np internet i zobaczyc w jakich cenach jest samochod w wieku i stanie jak moj?

przetasowania w polsce

misiaczek28 / 2013-04-02 12:16
nie koniecznie, cos czuje ze one jednak razem beda jeszcze pracowac i zaloza cos nowego pod inna nazwa ale z podobym profilem dzialanosci, sie okaze z czasem :) odejsc napewno nie odejda bo za duza kasa tam jest :L)

gdzie po zakupy świąteczne

misiaczek28 / 2013-03-27 09:49
ja na swieta bozego narodzenia korzystalem z ezakupow w firmie tesco, zamowilem sobie z cieplego lozka i za kilka godzin przyszlo mi wszystko do domu, swieze i zawsze najelpszej jakosci :) no i tanio przedewszystkim :)

Budzanowski: LOT musi działać jak tanie linie

misiaczek28 / 2013-03-07 12:44
musi bo do tego zmusili go ludzie odpowiedzialni za zarzadzanie ta spolka, zniszczyli spolke ktora liczyla sie na calym siwiecie i byla reprezentantem polakow! szkoda teraz trzeba tylko liczycz ze uda im sie stanac na nogi i dalej reprezentowac polski trzon lotnictwa cywilnego

Najnowsze wpisy