Forum

Komentarze użytkownika "mkrentier"

Komentarze użytkownika: mkrentier

Polish Financial Group Sp. z o.o. - zbuduj z nami swój kapitał!

mkrentier / 2009-09-18 01:22
Aktualnie szukamy partnerów z Warszawy, Gdańska i okolic

Jeśli jesteś lub byłeś/byłaś:
- agentem ubezpieczeniowym specjalizującym się w sprzedaży programów inwestycyjnych i emerytalnych, kierownikiem zespołu, dyrektorem agencji,
- posiadasz szerokie kontakty,
- lubisz pracę z ludźmi,
- jesteś otwarty/a na nowe możliwości,
- sam/a inwestujesz (lub masz taki zamiar) wykorzystując sprzedawane przez siebie programy inwestycyjne,

to mamy dla Ciebie intratną propozycję!!!

Oferujemy rewelacyjny plan wynagrodzeń wsparty fantastycznym programem motywacyjnym (telefon z opłaconym abonamentem, laptop, samochód służbowy). Plan marketingowy wzorowany na sprawdzonym, poprawionym i udoskonalonym modelu funkcjonującym do niedawna w firmie RentierDK.

Więcej informacji na stronie www.rentierpartners.pl
Szczegóły na priv
mkrentier / 2009-09-18 02:01
Zgadzam się z Nemezys:-) Dla tych którzy myślą podobnie mam dobrą wiadomość. W czerwcu rozpoczęła działalność Polish Financial Group Sp. z o.o. pod wodzą Kasi Szyjewskiej i Romka Łabudy. Rentier DK miał fantastyczny i prosty plan marketingowy i aż trudno sobie wyobrazić, że można go jeszcze ulepszyć. A jednak i to się udało. Również program motywacyjny zdecydowanie uatrakcyjniony. Całość oparta o programy Nordei i AXY ze składką 2400 zł/rok. Dodam, że zarejestrowanie firmy jako spółki kapitałowej likwiduje prawdopodobieństwo takiego zakończenia bytu firmy jak to miało miejsce w przypadku Rentier DK (śmierć właściciela Waldemara Kowala), więc znacząco podnosi bezpieczeństwo współpracy. Zrezygnowano również z emitowania dyskusyjnych obligacji. Dla mnie o niebo lepiej niż w Rentier DK. Po 1,5 miesiąca współpracy bilans to 15 tys. zł na czysto + telefon z opłaconym abonamentem i laptop. Zainteresowanych z regionu Warszawy i Gdańska zapraszam na priv. Więcej informacji na tworzonej właśnie stronie www.rentierpartners.pl

Polish Financial Group Sp. z o.o. - Zbuduj z nami swój kapitał!

mkrentier / 2009-09-18 15:15
W czerwcu PFG Sp. z o.o zainaugurowała swoją działalność. Firma oferuje programy inwestycyjne AXA i NORDEA w systemie MLM.
Plan marketingowy oparty o sprawdzony i udoskonalony program działający niegdyś w firmie Rentier DK.
Dla potencjalnych partnerów oprócz fantastycznych warunków finansowych firma oferuje genialny plan motywacyjny, oferujący telefony komórkowe z opłaconym abonamentem, laptopy, samochody Volkswagen Polo, Golf, Tiguan, Passat cc oraz Infiniti FX50S.

Dla osób początkujących ciekawy system szkoleń (w tym szkolenia z Piotrem Tymochowiczem)

Obecnie szukamy partnerów z rejonu województwa mazowieckiego oraz Gdańska i północnej Polski.

Więcej szczegółów na tworzonej stronie www.rentierpartners.pl .

Osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt na priv lub e-mail: mkrentier@gmail.com
mkrentier / 2009-09-29 00:53
Myślisz, że Nemezys już zmieniła zdanie??? Po dwóch miesiącach od napisania swojego postu? Łatwo pisać takie oskarżenia pod pseudonimem:-) A jaka satysfakcja, że można komuś bezkarnie dokopać:-)))) Ja mam inne zdanie o Kasi i jej mężu. A że nie zawsze głaszcze po głowie to inna sprawa. Mocno stoi na ziemi i twardą ręką zarządza firmą. Ma dla kogo. Ma dzieci i czuje się za nie odpowiedzialna. Wprowadziła w firmie twarde zasady i mam nadzieję, że dzięki temu żywot firmy będzie zdecydowanie dłuższy niż żywot Rentier.DK. Za nieetyczne działania kilka osób już na początku działania firmy zostało z niej wykluczonych. Może jesteś jedną z nich?
mkrentier / 2009-10-09 03:13
RentierDK nie był piramidą finansową. Było podejrzenie o piramidę w związku z niejasnym finansowaniem emisji obligacji. Reszta działalności była "czysta jak łza". PFG jest nową firmą która oparła swoją działalność o plan marketingowy stosowany w RentierDK i sprawdzony przez prawie 4 lata działalności. PFG nieco go zmodyfikowało, zrezygnowało z "dyskusyjnych" obligacji i całość działalności oparło o Ubezpieczeniowe Programy Kapitałowe Nordei i AXY.

Artykuł w PB uważam, za wyjątkowo mało rzetelny. Autor nie pokusił się nawet o sprawdzenie tego co pisze z KRS-em (a wystarczyło 30 sekund i jeden sms). Do tego zanim napisze się o Utopionych w obligacjach, to warto się najpierw dowiedzieć jak działają obligacje i czym są:-))) Znam wiele osób które takie obligacje kupiło i nie czują się wcale utopieni. Utopieni będą dopiero wtedy kiedy autor tego artykułu razem z gościem o tym samym nazwisku (ale to przecież tylko "przypadkowa zbieżność nazwisk"), a reprezentującym kancelarię Feniks doprowadzą do upadłości spółkę Rentier DK Sp. z o.o., która wzięła na siebie rozliczenie obligacji zgodnie z prospektem emisyjnym. Warto też zauważyć, że żadna instytucja nie uznała obligacji za "nielegalne", jak twierdzi autor. Ale pewnie autorowi i tym razem nie chciało się wejść na strony KNF i zobaczyć co tam jest napisane na temat obligacji Rentiera. No ale cóż. Tak już jest, że jak się w nagłówku wpisze AFERA, to numer sprzedaje się lepiej.

Reasumując, mi rentier kojarzy się z zarabianiem bardzo przyzwoitych pieniędzy i cieszę się, że PFG wskrzesiło program. Wiem jednak, że zawsze będzie tak, że jedni będą szukać dziur w całym i udowadniać, że mają rację, a inni w tym czasie będą działać i zarabiać pieniądze. Ja zdecydowanie wolę to drugie rozwiązanie.
mkrentier / 2009-11-19 02:06
A ktoś zainwestował w RentierDK poza jego właścicielem?Ja słyszałem o inwestycjach w legalnie działające UFK i inwestycjach w legalne obligacje. Tu nie trzeba żadnej pomocy. W przypadku obligacji trzeba poczekać na termin ich zapadalności określony w prospekcie emisyjnym, a w przypadku polis inwestycyjnych zapoznać się z OWU i dokonać wykupu zgodnie z określonymi tam warunkami. Nie trzeba dodatkowo inwestować w korporację feniks:-)

Re: Polish Financial Group Sp. z o.o. - Zbuduj z nami swój kapitał!

mkrentier / 2010-01-24 23:22
Jeśli uczestniczyłeś w programie Rentier DK na podstawie wykupionego ubezpieczeniowego programu kapitałowego to możesz dalej kontynuować działalność w ramach Polish Financial Group. Na mocy porozumienia z towarzystwem ubezpieczeniowym możliwa jest bezgotówkowa konwersja Twojego programu kapitałowego. Szczegóły na priv, lub mkrentier@gmail.com

Re: rentier dk

mkrentier / 2010-01-24 23:31
Jeśli uczestniczyłeś w programie Rentier DK na podstawie wykupionego ubezpieczeniowego
programu kapitałowego to możesz dalej kontynuować działalność w ramach Polish Financial
Group. Na mocy porozumienia z towarzystwem ubezpieczeniowym możliwa jest bezgotówkowa
konwersja Twojego programu kapitałowego. Szczegóły na priv, lub mkrentier@gmail.com

Najnowsze wpisy