Forum

Komentarze użytkownika "moja"

Komentarze użytkownika: moja

moja / 2009-08-24 15:00
Mogę poradzić Ci książkę, która jest związana z sukcesem w biznesie, ale traktuje go od strony innej, niż zaznaczyłeś w wiadomości. To książka "Siedem nawyków skutecznego działania" S. Covey'a. Przybliża ona postać umiejętnego przedsiębiorcy, opisuje najkorzystniejsze nawyki działania, pomaga je wykształcić u siebie, daje cenne wskazówki, jak zdobywać sukces dzięki własnej sobie. ja ją dostałam na szkoleniu Franklina Covey'a z zakresu podniesienia skuteczności działania. Z znacznym stopniu to rozwinięcie i przybliżenie wiadomości skondensowanych w książce. nie wiem jedna, czy odnalazłabym w niej tyle istotnych informacji bez przebytego kursu.
moja / 2009-08-24 14:53
Ja się zgadzam. Już niejednokrotnie spotykam się z podobnymi refleksjami. Ktoś nawet kiedyś przypominał, że PR jest jedną z najskuteczniejszych i najszybszych form promocji na szerszą skalę. Powoływał się przy tym na jakieś dane, ale widziałam te wypowiedź bardzo dawno i nie jestem w sanie przytoczyć szczegółów. Przekonała mnie jednak do tej formy rozpowszechniania wizerunku. Zastanów się jednak, zanim wybierzesz konkretną agencję, jak to wszędzie i zawsze bywa - lepiej korzystać z poleconych kontaktów.
moja / 2009-07-04 10:28
Wszędzie kryzys jest odczuwalny. Nie można jednak opuszczać rąk. Wychodzę z założenia, że w obliczu trudności trzeba jeszcze bardziej walczyć o sukces. Ja swoje zamierzenia, cele osiągam. Udało mi się zaangażować pracowników, polegać na ich samosterowności. Idziemy ciągle do przodu. Zawdzięczam to także własnemu rozwojowi (o którym często się zapomina), zdobyciu nowych, praktycznych umiejętności, których nauczył mnie Covey.
moja / 2009-07-01 07:41
Mając przed sobą wizję nadchodzącego kryzysu, można się przed nim lepiej zabezpieczyć, niż zwalniając ludzi. Byłam jakiś czas temu na szkoleniu Franklin Covay'a, gdzie dowiedziono mi, że można inaczej. Zachęcam kadrowców do niego. Moim zdaniem w każdej firmie jest potrzebne takie szkolenie. Ostatecznie, sukces firmy zależy od ludzi.

Re: Szkolenie i kursy dla kadr- które wybrać?

moja / 2009-07-01 07:30
Ja polecam szkolenie Frankin Covey. Moim zdaniem, jest ono bardzo wartościowe zwłaszcza dla managerów, specjalistów HR, prezesów, ale mogą w nim uczestniczyć także konkretne zespoły z firm. Ujmując jego tematykę ogólnikowo, można powiedzieć, że wpływa na rozwój skuteczności działania - indywidualnej i w kierownictwie innymi. Byłam na nim całkiem niedawno w Warszawie i wróciłam bardzo zadowolona. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że to jedno z lepszych szkoleń, na których miałam okazję być.
moja / 2009-07-01 07:15
Sposobem na kryzys jest zwiększenie efektywności pracy, a nie łapanie dodatkowych stanowisk, nawet, gdyby odnieść to do kryzysu jakości życia jednostki. Owszem, często wymaga to całkowitej reorganizacji pracy i podejścia do siebie, do pracowników - ze strony managera czy prezesa, ale owoce mogą być niewspółmierne. Moim zdaniem, warto zaangażować się pod tym względem w różne kursy, szkolenia, które oddziałują na ten aspekt organizacji. Wtedy kryzys nie będzie tak dotkliwy zarówno dla formy, jak i dla jednostki.

Najnowsze wpisy