Forum

Komentarze użytkownika "mokol"

Komentarze użytkownika: mokol

jak zadbać o emeryturę

mokol / 2011-12-13 09:17
Wiadomo, że w związku z wysokością emerytury nie ma co liczyć ani na ZUS, ani na OFE, a tym bardziej na nasz wspaniałomyślny rząd, w związku z tym mam do Was pytanie, jak możemy zadbać o wysokość własnej emerytury sami? jakie macie propozycje oszczędzania? W jaki sposób możemy zadbać o swoją spokojną przyszłość?

kursy walut w kantorach internetowych

mokol / 2011-11-04 12:31
Zastanawiam się nad kupowaniem obcej waluty w kantorze internetowym, do tego celu potrzebuję konta walutowego, czy możecie mi jakieś polecić? a przede wszystkim czy kursy walut w takich kantorach online faktycznie są takie opłacalne?

Po co?

mokol / 2011-11-03 13:25
co sądzicie o wspomnianym referendum, czy Wy na miejscu Greków nie wolelibyście zadecydować o swoim losie? Podobno większość greckich obywateli jest przeciwnych pomocy UE.

Ta kampania jest inna. Wielcy walczą o niezdecydowanych

mokol / 2011-09-05 13:00
wydaje mi się, że jest małe zainteresowanie kampanią, a duża część społeczeństwa nie pójdzie do urn, obstawiam bardzo marną frekwencję w tym roku, dlatego PO zależało na dwudniowych wyborach

negocjacja ceny mieszkania

mokol / 2011-09-02 09:26
mam na oku trzy oferty kupna nieruchomości, wszystkie dotyczą rynku pierwotnego, są stosunkowo drogie jak na to, że ciągle słyszy się o obniżkach cen mieszkań, mam wyznaczone w przyszłym tygodniu spotkania, powiedzcie mi jak mogę negocjować ich cenę z deweloperami? jak wziąć ich pod włos?

Re: wakacyjne ubezpieczenie

mokol / 2011-08-31 14:27
biura podróży najczęściej w swej ofercie wycieczki mają również polisę

wyprzedaż mieszkań

mokol / 2011-07-18 09:40
deweloperzy zaczynają na gwałt wyprzedawać mieszkania, ze strachu, że niebawem popyt na nie tak spadnie, że ceny będą musieli jeszcze bardziej obniżyć, czy faktycznie jest szansa na jeszcze większe obniżki?

Bydgoszcz Amy Winehouse nie wystąpi

mokol / 2011-06-22 11:10
nie powinni jej zapraszać na żadne festiwale, tylko rozczarowuje, przecież ona jest w takim stanie od dobry paru lat

Re: Wybory 2011 na kogo oddacie głosy?

mokol / 2011-06-17 12:56
trzymają się stołków i łatwo ich nie puszczą!

kara grzywny za niezgłoszenie zatrudnienia

mokol / 2011-04-28 15:19
chciałem się zapytać ile wynosi kara grzywny za nie zgłoszenie do UP że zostaliśmy zatrudnieni, chodzi o bezrobotnych bez zasiłku, wiem że do siedmiu dni od podpisania umowy powinno sie wyrejestrować, a ja już miesiąc pracuje. co mi grozi?

zwolnienie lekarskie - przyczyny zwolnienia

mokol / 2011-04-26 12:56
witam,
chciałem zapytać jak można zwolnić pracownika, który nagminnie przedłuża L4, poszedł na chorobowe dwa miesiące temu i tak do tej pory na nim trwa, wszyscy zdajemy sobie sprawę że jest to oszustwo, ale nie wiemy jak go usunąć ze stanowiska, proszę o pomoc.

PiS bez wygranej nie przetrwa

mokol / 2011-04-20 10:49
W takiej formie w jakiej teraz oglądamy partię Prawa i Sprawiedliwości po przegranych wyborach możemy już nie mieć okazji, wiceszef PO Rafał Grupiński twierdzi że jeśli PiS przegra Jarosław Kaczyński znów pożegna się z niektórymi członkami partii. Trudno się z nim nie zgodzić.

Fukushima - TEPCO wypłaci odszkodowania

mokol / 2011-04-15 09:11
TEPCO bardzo obciąży swój budżet wypłatą odszkodowań dla rodzin, które zamieszkiwały rejon Fukushimy, jest ich około 48 tysięcy i każda ma dostać odszkodowanie w wysokości 8 tysięcy euro, nie wiem jak to się przekłada na tamtejsze realia walutowe, ale czy taka kwota zrekompensuje straty? U nas powodzianie wciąż nie mogą się doczekać na odszkodowania...

co może a czego nie windykator?

mokol / 2011-04-08 14:06
witam,
mam swojego rodzaju problem z windykatorem, nachodzi mnie on w domu, nie daje chwili wytchnienia, zaczepia na ulicy członków mojej rodziny, już chyba wszyscy sąsiedzi wiedzą że mamy jakieś problemy, czy on może pozwolić sobie na takie rzeczy czy jest przez niego łamane prawo? jakie w ogóle ma on uprawnienia?

najtańsze konto dla firmy - gdzie?

mokol / 2011-04-06 14:59
niedawno założyliśmy z przyjaciółmi niedużą firmę, brakuje nam jeszcze kilku rzeczy do prosperowania na sto procent, i tu mam do Was pytanie, gdzie najkorzystniej można otworzyć konto dla niedużej firmy? będziemy wdzięczni za odpowiedzi
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy