Forum

Komentarze użytkownika "mokołaj"

Komentarze użytkownika: mokołaj

Re: Związki partnerskie w Polsce. Ryszard Kalisz zapowiada walkę

mokołaj / 2013-01-25 15:44
no dobrze, dobrze, ze chce im sie powalczyć, tylko prawda też jest taka, ze sami to za dużo ni zdziałają jednak a na poparcie jak wiadać, nie mają co liczyć

konflikt w PO

mokołaj / 2013-01-25 14:47
Ciekaw jestem jak to dzisiejsze głosowanie wpłynie na sytuację wewnątrzpartyjną? Już się mówi o kłótniach Tuska z Gowinem, a wydaje mi się, ze to chyba będzie grubsza sprawa.
mokołaj / 2013-01-25 11:39
ja mam ubezpieczenie tam i w sumie cała moja rodzina i jesteśmy raczej wszyscy zadowoleni mocno, nikt nie miał powodu żeby narzekać

nowa firma a kredyt

mokołaj / 2013-01-22 13:02
Czy na rozpoczęcie działalności gospodarczej przewidziane są jakiej oferty kredytowe? wiecie może czy jakiś bank ma taką ofertę? chciałbym założyć firmę i mam nawet pomysł, ale niestety brak środków na koncie:/

PO-Matolstwo do roboty!!!

mokołaj / 2013-01-21 11:26
nie wiem czy jest sens żebyśmy się wciąż w to pakowali, tzn chodzi mi o to, że ponownie, po organizacji mistrzostw Europy zajmowali się teraz tym, czy to by na dobre wyszło dla naszej gospodarki

koniec abonamentu rtv?

mokołaj / 2013-01-18 14:06
z tego co się orientuję, to na razie jest tylko jakiś tam projekt, pomysł, żeby zrobić coś takiego jak w Niemczech mają, ale jeszcze nic pewnego i na moje oko to nei ma raczej szans żeby weszło w zycie

problemy z fotoradarami

mokołaj / 2013-01-17 14:09
dziś to chyba w kilku różnych miejscach w Polsce miało miejsce, bo słyszałam w jakiejś audycji i wypowiadał się ktoś z drogówki, zeby się nie martwić, płacić nie będzie tzreba i ze w ogóle nie robi wcale tych zdjęc tylko jest sam błysk

Re: Nawet 300 tysięcy Polaków wkrótce straci pracę

mokołaj / 2013-01-15 13:02
to jest masakra jakaś, chyba tak źle to jeszcze nie było, ludzie po studiach albo wyjeżdżają albo pracują w maku, kto to widział w ogóle?

ulga internetowa co się zmieniło?

mokołaj / 2013-01-15 08:37
Czy w tym rozliczeniu podatku za zeszły rok zaszły jakieś zmiany odnośnie ulgi internetowe, czy można jeszcze sobie normalnie rozliczyc w taki sam sposób jak w ubiegłym roku?

odśnieżanie auta z włączonym silnikiem a mandat

mokołaj / 2013-01-14 09:51
Wczoraj zdążyłem wyjechać z domu, pzrejechałem może km i stwierdziłem, ze odśnieżę jeszcze trochę szybę, zrobilem to z włączonym silnikiem i wtedy podjechała policja i wypisała mi mandat 500zł, ze to niedozwolone podobno. Faktycznie takie są kary?

Re: Miller: Kaczyński jak pijane dziecko we mgle

mokołaj / 2013-01-11 13:29
ostatnio to mi się wydaje, ze nawet coś przystopował Kaczyński trochę, kiedyś bardziej szalał, a teraz się wyciszył, usunął w cień jakoś

dowód osobisty jak wymienić?

mokołaj / 2013-01-11 10:41
Czy wiecie może jak i kiedy powinienem wymienić dowód osobisty? Własnie sobie przypomniałem, że data ważności obecnego kończy się za 21 dni. Sprawa jest jednak jeszcze taka, ze nie mieszkam, tam gdzie ejstem zameldowany i w dzień roboczy nie za bardzo mogę w ogóle mam możliwość dojechania do urzędu tam.

Najnowsze wpisy