Forum

Komentarze użytkownika "moled"

Komentarze użytkownika: moled

CV po angielsku

moled / 2012-01-12 11:54
Muszę napisać CV po angielsku, mam problem z kilkoma sformułowaniami, dlatego chętnie przeczytałabym jakiś wzór, czy wiecie gdzie taki znajdę? czy takie cv po angielsku powinno inaczej wyglądać w porównaniu do polskiego?

Opłata dworcowa już w przyszłym roku?

moled / 2011-12-07 14:59
czyli znów będziemy płacić więcej za tak samo kiepskie usługi i tak samo brudne dworce !

kupowanie przez eBay opinie

moled / 2011-10-27 11:12
Na stronie aukcyjnej eBay, znalazłem coś czego szukałem od lat i na Allegro nigdy tego nie było, zastanawiam się jak jest z kupowaniem przez ten portal, to jest produkt, który znajduje się w Stanach, jak wygląda kwestia przesyłki? Jakie są Wasze opinie odnośnie eBaya? Czy to są bardzo drogie transakcje?

Re: konto osobiste w Alior Banku opinie

moled / 2011-10-14 09:27
Ja miałem analogiczną sytuację w WBK, także widać, że takie wpadki w bankach się zdarzają :/ też im podziękowałem za konto, bo ileż można czekać... właśnie rozważam Alior Bank, bo jak widać na koncie tym można również zarobić :D

wynagrodzenie na chorobowym

moled / 2011-09-21 10:40
w jaki sposób liczone jest wynagrodzenie na chorobowym? właśnie jestem na L4 i tak mi przyszło do głowy, że te 2 tygodnie choroby chyba obniży moją pensję :/ czy mam rację? a jeśli tak to o ile?

inwestycja w srebro?

moled / 2011-06-16 11:52
najpewniejszymi inwestycjami przy tak wysokiej inflacji jak mamy obecnie są kruszce, myślałem o tym aby moje oszczędności z lokaty właśnie tak wykorzystać. Czy możecie mi podpowiedzieć jak zacząć taką inwestycję w srebro?

Najnowsze wpisy