Forum

Komentarze użytkownika "molendzior"

Komentarze użytkownika: molendzior

Katastrofa smoleńska: Zbadali wrak Tupolewa

molendzior / 2013-03-11 10:45 / Bywalec forum
a kiedy oddadza nam wrak? bo to sa tylko probki wraku? skandal, ze po tak dlugim czasie nie chca nam zwrocic tego odpicowanego wraku...

koszt egzaminu na prawo jazdy

molendzior / 2013-02-20 10:34 / Bywalec forum
chce sie zapisac na prawo jazdy, czy ktos z Was moglby mi powiedziec ile obecnie najtaniej kosztuje kurs prawa jazdy? szukam w Krakowie...pozdrawiam

co z matka Madzi?

molendzior / 2012-10-26 11:27 / Bywalec forum
a co to kogos wogle obchodzi co ona robi juz prokuratura sie jej dokopie do tylka spokojnie, takie osoby jak ona musz apozniesc konsekwencje swoich czynow

przelewy trafia do odbiorcy tego samego dnia?

molendzior / 2012-10-19 09:42 / Bywalec forum
Koniec z przetrzymywaniem przez banki przelewów. Wykonany do określonej godziny trafi do naszego odbiorcy jeszcze tego samego dnia. tak wyczytalam w jednej z gazet, zobacyzmy jak to bedzie w praktyce...

czego nie pisac w CV??

molendzior / 2012-10-15 09:39 / Bywalec forum
chce sie starac o rpace, swoja peirwsza w zyciu, wlansie zabieram sie zapisanie CV, poradzcie mi prosze czego nie pisac w cv, czego unikac, co moze byc zle odebrane?

ZUS a umowy śmieciowe

molendzior / 2012-10-11 11:03 / Bywalec forum
Z całym szacunkiem ale jakakolwiek praca bez odprowadzania składek emerytalnych - powinna zostać zlikwidowana od razu.

warta z nowym udzialowcem oraz nowe logo

molendzior / 2012-10-10 09:38 / Bywalec forum
Jeden z największych ubezpieczycieli w Polsce ma nowego głównego akcjonariusza spółki. W związku z tym TUiR Warta zmienia logo...widzieliscie je? i sie podoba:)

czy mozna pracowac bedac na emeryturze?

molendzior / 2012-10-02 11:21 / Bywalec forum
moja mama pracuje na czarno, to najlepszy sposob by sobie dorobic na emeryturze, nie zabieraja jej zbiednych skladek:) sprozata po mieszkaniach za granice

badanie psychiatryczne Kory Jackowskiej?

molendzior / 2012-09-28 11:24 / Bywalec forum
ja tez uwazam, ze ona ma cos z glowa, popatrzcie jak ona sie wogole ubiera, zlwaszcza tym programie na polsacie, czasami to co mowi to jest jakis belkot...

zakupy na raty, a umowa zlecenie?

molendzior / 2012-09-28 11:22 / Bywalec forum
tez pracuje na umowe zlecenie i tez chcialem kiedys wziac cos na raty, okazalo sie w sklepie, ze mozna u nich wziac cos na raty tylko pracujac na umowe o prace;/

co moze zabrac komornik??

molendzior / 2012-09-28 09:30 / Bywalec forum
mam pytanie, mieszkam w domu wraz z corka, od pewnego czasu mam dlugi finansowe, wzeilam dosc duzy kredyt w wysokosci 50tys i jestem wstanie go w tej chwili splacac, co sie stanie jak komornik zkaupa do drzwi i bedzie chcial zabrac pare rzeczy, moze zabrac tylko moje czy mojej corki tez?

ekshumacja Anny Walentynowicz.

molendzior / 2012-09-25 11:31 / Bywalec forum
podobno rosjalnie w cialach zaszywali nawet rekawiczki chirurgiczne;/ to juz masakra jakas, jak mozna tak robic;/? na pewno cos maja do ukrycia po tym jak wrak tupolewa odmalowali

jak dostac karte kredytowa?

molendzior / 2012-09-21 10:05 / Bywalec forum
poweidzcie mi co trzeba zrobic aby dostac karte kredytowa z banku? trzeba przedstawic miesieczne dochody czy co? czy jak rpacuje na umowe zlecenie to tez mam szanse sie starac o taka karte?

blad na fakturze, kto moze poprawic?

molendzior / 2012-09-06 09:26 / Bywalec forum
mam pytanie, kto moze poprawic bledny zapis na fakturze VAT? i w jaki sposob, wczoraj sie kapnalem , ze na mojej fakturze jest blad, prosze o odpowiedz, pozdrawiam

korepetycje, a podatki

molendzior / 2012-09-05 09:12 / Bywalec forum
witam, mam pytanie, planuje zaczac udzielac korepetycji z geografii, zastanawiam sie jednak czy bede musiala sie pozniej rozliczyc z tego rpzed urzedem skarbowym? prosze o odpowiepr
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy