Forum

Komentarze użytkownika "monejelonek"

Komentarze użytkownika: monejelonek

monejelonek / 2006-01-16 14:42
Dzięki b_easy i czekam na kolejne rady

Jak zacząć????

monejelonek / 2006-01-15 20:46
Witam!
Mam pytania do starych wróbli finansowych.
A mianowicie:
-jakie wybrać biura maklerskie-czy jest jakaś tendencja żeby się ukierunkować ze względu na posiadane przeze mnie konto w PKO BP oraz w mBanku?
- jaką wybrać spółkę, żeby na początek zagrać asekuracyjnie tak po trochę,nie chcę na razie przeznaczyć na ten cel więcej niż 2000 PLN (czy coś w stylu np. Pollena lub PGNIG ?)
-mam dostęp stały do internetu w domu i w pracy, czy jest jakiś program żeby na bieżąco monitorował notowania najlepiej jakis free jak tak to jaki najlepiej?
- czy jest inny sposób grania na giełdzie w sposób samodzielny z pominięciem biur maklerskich mając dostęp do internetu korzystając z oprogramowań?
I tak w ogóle to jestem zielony w te klocki, ale od czegoś trzeba zacząć proszę więc o wyrozumiałość.(mogę zacząć nawet od literatury)
Z góry dziękuję all za udzielone rady.
Pozdrawiam "jeleń"

Jak zacząć????

monejelonek / 2006-01-15 20:45
Witam!
Mam pytania do starych wróbli finansowych.
A mianowicie:
-jakie wybrać biura maklerskie-czy jest jakaś tendencja żeby się ukierunkować ze względu na posiadane przeze mnie konto w PKO BP oraz w mBanku?
- jaką wybrać spółkę, żeby na początek zagrać asekuracyjnie tak po trochę,nie chcę na razie przeznaczyć na ten cel więcej niż 2000 PLN (czy coś w stylu np. Pollena lub PGNIG ?)
-mam dostęp stały do internetu w domu i w pracy, czy jest jakiś program żeby na bieżąco monitorował notowania najlepiej jakis free iak tak to jaki najlepiej?
- czy jest inny sposób grania na giełdzie w sposób samodzielny z pominięciem biur maklerskich mając dostęp do internetu korzystając z oprogramowań?
I tak w ogóle to jestem zielony w te klocki, ale od czegoś trzeba zacząć proszę więc o wyrozumiałość.(mogę zacząć nawet od literatury)
Z góry dziękuję all za udzielone rady.
Pozdrawiam "jeleń"
monejelonek / 2006-01-15 18:20
O jestem pod wrażeniem, nie o takie rady mi chodzi.

Jak inwestować?

monejelonek / 2006-01-14 21:08
Witam
Mam zamiar w ogóle dopiero zacząć w coś inwestować. Zdaję sobie sprawę ,że są tu same wygi więc nie spodziewam się poprowadzenia za rękę we wszystko ale mam jedno skromne pytanie od czego mam zacząć żeby wiedzieć jak wejść w gre na giełdzie czego muszę się na początek nauczyć?
Mam nadzieję że mogę liczyć na wyrozumiałość i z góry za to dziękuję

Najnowsze wpisy