Forum

Komentarze użytkownika "Mongi"

Komentarze użytkownika: Mongi

Re: Korekta dotknęła również budowlankę

Mongi / 2007-04-24 23:57
Wyniki finansowe spółki Gadu-Gadu S.A. za 2006 rok
24-04-2007
Spółka Gadu-Gadu S.A. opublikowała dzisiaj raport roczny za 2006 rok: przychody ze sprzedaży wzrosły w 2006 roku do 11,12 mln zł, w stosunku do 8,27 mln złotych w 2005 roku. Zysk netto za 2006 roku wyniósł 3,79 mln zł w stosunku do 3,18 mln zł w 2005 roku
moim zdaniem była wyceniona dość wysoko ale kosrzystają z telefoni via Internet, regularne wpływy z reklam i spadały wystarczająco długo. Kupiłem testowo myślałem że będzie bum....wyceny porównawcze min. 24 pln + te wyniki spółka mega rozpoznawalne. Wiekszość nowych spółek sie odbija szczególnie w branży informatyczniej ale zobaczymy...
z braku czasu czytałem pobieżnie forum... jak stosunek do TUPania ? i Warimpex'u (przecież do poważna deweloperka a tak od debiutu nadal słabiutko). Doświadczonych forumowiczów czętnie wysłucham ;)))

Re: Konkurs na najzyskowniejszą akcję tygodnia - zaczynamy

Mongi / 2007-03-11 16:17
1. pointgroup 2.kolasytna 3. Gadu-gadu

Re: Konkurs na najzyskowniejszą akcję tygodnia - zaczynamy

Mongi / 2007-02-28 08:50
nie bedę oryginalny PLASTBOX, ale w tym tygodniu to powinien być konkurs w drugą stronę a tydzień temu duże zakupy ;(((

Re: Kolejne zaskoczenie? GADU-GADU ?

Mongi / 2007-02-23 13:34
Ale dziś mnie zaskoczyło...wczoraj dzwonie do patałachów z IDM.....nie dość żę zapisali mnie na zbyt mały book to akcje w 2 transzach i wiadomość....tak proszę Pana debiut na giełdzie na początku marca. A tu pyk i są od rana no i teraz to chyba dobry moment na zakup :))

Re: Konkurs na najzyskowniejszą akcję tygodnia - zaczynamy

Mongi / 2007-02-20 22:38
1. Pointgroup
2. BBIDEV nfi
3. Skotan
Mongi / 2007-02-20 13:06
dzięki. myśle podobnie tylko czekam na przyzwoite ceny, bo z tego co narazie obstawiałem i pozbyłem sie z portfela to małym zyskiem (zazwyczaj za szybko sprzedawałem 7bulls, żurawie 02nfi) a jak wymianka to co polecasz ?? ja mam ochotę na kolastyna, kredytb, bankpbh, może ruch lub kopex a spekulacyjnie bbi nfi.

Ocena portfela świeżaka

Mongi / 2007-02-20 12:55
Doświadczonych wyjadaczy proszę o ocenę trafności doboru mojego portfela :
w skali od 1 do 10 (gdzie 10 to super zakup jak na dziś):

a. duda ....licząc na wschodnie dostawy narazie -9%
b. pointgroup... przejęcie z dużym kapitałem i nic narazie -30%
c. bioton...solidna spółka kupiona w dołku narazie +3%
d. warimpex... dewelop. debiut jednak po obliczeniach... - 8%
e. alchemia...jedna spółka karkosika przed pp ... -4%
f. tvn...o to ostatnio i dziś poprawia humor... +6%
g. w oczekiwaniu gg a tu zależy od redukcji...??

gg w oczekiwaniu...

Mongi / 2007-02-20 12:43
Analizując ostatnie debiuty warimpex, kolastyna, ruch. Pomimo wysokich lewarów ciężko jest zarobić a koniunktura na giełdzie wymarzona. Jak oceniacie gg zainwestowałem sporą część swojego portfela. Jakieś przecieki co do wielkości redukcji i świeżych informacji (powinni pójść w voip z video...skype do dobrze wychodzi) ? Osobiście lubię inwestować w świeże spółki na tle mocno przewartościowanych (7bulls-nowy profil, żurawie, fota....)

Pointgroup

Mongi / 2007-02-20 11:04
Czy może ktoś ma info lub może wytłumaczyć dlaczago tak porządna spółka, która przejęła beznadziejnego arksteel spada zmiast rosnąć ? Trzymam już 2 miesiąc i nic ;((

Najnowsze wpisy