Forum

Komentarze użytkownika "monikx22"

Komentarze użytkownika: monikx22

jak znaleźć pracę bez doświadczenia?

monikx22 / 2011-08-08 12:01
jeżeli brakuje doświadczenia to faktycznie można liczyć tylko na znajomości, ewentualnie szczęście mają Ci, którzy na studiach naprawdę się przyłożyli i potrafią swoją wiedzę sprzedać,

zakupy w internecie jakie zmiany

monikx22 / 2011-06-24 10:28
jakie zmiany zaszły dotyczące zakupów w internecie? czy teraz dużo łatwiej będzie reklamować produkt zakupione w sieci? czy dużo udogodnień wprowadzono dla zwolenników tej formy handlu?

najdroższe wypłaty z bankomatów

monikx22 / 2011-06-15 12:15
w których bankach mają największą prowizję za wypłaty w bankomatach innych placówek? czy są jakieś oferty darmowego korzystania ze wszystkich bankomatów?

Empik.com problem ze sprzedażą internetową

monikx22 / 2011-05-27 12:16
w sklepie internetowym Empik nastąpił błąd systemu i wszystkie produkty były dostępne za niecałe 50 zł, w związku z tym internauci skorzystali z przystępnej
"promocji". Empik jednak wszystko anulował i dał im na pocieszenie bony na tą kwotę. Myślicie że dobrze rozwiązali to całe zamieszanie? wydaje mi się że lepiej wybrnąć z tego nie mogli.

kredyt hipoteczny w złotych czy frankach

monikx22 / 2011-04-29 14:10
czy biorąc kredyt hipoteczny lepiej postawić na naszą walutę czy jednak szwajcarską? nadal opłacalne są kredyty we frankach czy to już przeszłość? pozdrawiam

niski ZUS dla kogo?

monikx22 / 2011-04-18 09:57
jak można obniżyć składki odprowadzane do ZUS? czy są jakieś sposoby na ominięcie konieczności odprowadzania składek? mam 22 lata i pracuję na umowę zlecenie, chcą mi dużo pobierać za to i tak z już małej pensji, co mam zrobić?

jak uzyskać becikowe?

monikx22 / 2011-04-14 10:47
witam,
jak kobieta w ciąży powinna starać się o becikowe, jakie są warunki przyznawania takiego świadczenia? co należy zrobić gdy zajdzie się w ciążę, aby nie przepadła nam taka możliwość? ile takie becikowe wynosi i czy każdemu przysługuje?

błąd w rozliczeniu

monikx22 / 2011-04-13 13:49
co w przypadku kiedy popełniliśmy błąd przy wypełnianiu PIT-u? czy musimy czekać aż US sam go znajdzie czy możemy od razu złożyć korektę? jak bardzo w takim wypadku opóźnia się zwrot podatku?

volkswagen bank-konto internetowe

monikx22 / 2011-04-01 12:40
jak na konto internetowe mają korzystne warunki w tym banku, nie pobierają prowizji, ale sama musisz się zdecydować

Najnowsze wpisy