Forum

Komentarze użytkownika "monmonik"

Komentarze użytkownika: monmonik

Zalewski: Węgiel bezpieczną alternatywą dla atomu

monmonik / 2011-03-21 12:49
elektrownie węglowe w Polsce są dobrym rozwiązaniem ze względu na nasze zasoby węgla, ale unia narzuciła takie ogranieczenia emisji co2 ze predzej beda one zamykane niz budowane... na sprzęt do oczyszczania dymów elektrownianych trzeba ustawiac się w kolejce w ktorej czekanie zajmie kilkanascie lat nawet...

Protest Samoobrony. Blokują skrzyżowanie

monmonik / 2011-03-21 12:51
kampania wyborcza rozpoczęta :P chcą wrócić do władzy, już raz się przypodobali w ten sposób potencjalnym wyborcą

Tusk wierzy w częściowe zasypanie dziury budżetowej

monmonik / 2011-03-21 13:03
zasypywanie dziury budżetowej mogli by zacząć od zmniejszenia ilości posłów, urzędników, samochodów służbowych, nagle magicznie znalazłyby się pieniądze...

Kochanka Berlusconiego na balu w Operze Wiedeńskiej

monmonik / 2011-03-21 13:04
wielkie hece berlusconiego z kolejnymi kobietami...

ulga prorodzinna

monmonik / 2011-03-24 10:53
w jakiej sytuacji nie można skorzystać z ulgi na dziecko, które pracowało za granicą?

umowa najmu

monmonik / 2011-03-24 10:56
witam, w jaki sposób spisać umowę najmu mieszkania, żeby nie było ewentualnych problemów z usunięciem niewygodnego lokatora?
z góry dziękuję

historia kredytowa

monmonik / 2011-03-24 11:03
witam, w jaki sposób można otrzymać raport opisujący naszą historię kredytową? dziękuję

jak złożyć wnioske o zasiłek chorobowy?

monmonik / 2011-04-05 14:10
witam,
jestem w ciąży, z powodu jej zagrożenia musiałam zrezygnować z pracy, teraz zastanawiam się czy mogę złożyć wniosek do ZUS o zasiłek chorobowy, czy moglibyście powiedzieć jak wyglądają procedury z tym związane? czy mój pracodawca nie powinien był załatwić tego za mnie? z góry dziękuję

Opodatkowanie szkół wyższych?

monmonik / 2011-04-13 11:40
Czy wiecie coś na temat opodatkowania przez rząd prywatnych szkół wyższych? myślicie że jeśli faktycznie taka ustawa weszłaby w życie to czesne na takiej uczelni byłoby jeszcze wyższe niż teraz? obecnie bardzo dużo trzeba płacić za prywatne uczelnie, więc boję się że jak wprowadzą taką zmianę nie będzie mnie stać na studiowanie...

zasiłek na dzieci a dochody

monmonik / 2011-05-10 10:57
witam, jakie obecnie należy wykazywać dochody na członka rodziny aby można było starać się o zasiłek na dziecko? ile wynosi taki zasiłek?

jakiej wysokości mandaty na stadionach?

monmonik / 2011-06-03 09:11
jak myślicie jak chcą rozwiązać do Euro 2012 problem związany z pseudokibicami? bo zamykanie stadionów na długo nie pomoże. Czy myślicie że wreszcie za tak wielkie przewinienia nałożą wreszcie odpowiednie mandaty? bo coś o tym mówili, wiecie może ile będą one wynosić?

dodatkowy urlop macierzyński

monmonik / 2011-06-08 09:44
Niedługo kończy mi się urlop macierzyński, w jaki sposób mogę starać się o dodatkowy zasiłek macierzyński, ile mam czasu na złożenie wniosku i jak powinien on wyglądać? jaki jest wymiar takiego dodatkowego urlopu?

bezrobocie w Polsce

monmonik / 2011-06-22 13:19
statystycznie rzecz ujmując może i spada, ale rzeczywistość nie jest taka kolorowa, pracy nie przybywa, absolwenci studiów wyższych nadal pracy nie mogą znaleźć, a firmy fachowców, to jest poważny problem naszego szkolnictwa, w którym nawet jeśli wprowadzane są jakieś reformy, to niestety nie dotyczą one systemu nauczania a raczej kasy!

koniec darmowych świadczeń zdrowotnych

monmonik / 2011-07-13 13:49
myślę że na tym właśnie PSL oprze swoją kampanię

czy rząd pomoże kredytobiorcom

monmonik / 2011-08-11 10:40
jaka pomoc budżetowa? chyba nie liczyli na to że będziemy z naszych podatków spłacać ich zadłużenie? kredytobiorcom w złotówkach nikt nie pomaga...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy