Forum

Komentarze użytkownika "monnar"

Komentarze użytkownika: monnar

monnar / 2009-11-16 11:46
DOSTAŁAM WŁAŚNIE ODPRAWĘ :))))))))))))))))))))))))))
monnar / 2009-11-15 20:29
Niestety dziewczynki, ale sama dobrze pamiętam jak zamykali "Starogard" i tam były min. dwie dziewczyny którym tygodnia zabrakło do roku pracy i nie dostały ani grosza odprawy
monnar / 2009-11-03 16:45
ja dostałam dzisiaj poleconym z Monnari druki które musze wypełnić i odesłać już do ZUS-u w Łodzi na Zamenhofa, takie tam oświadczenia, że nie prowadze żadnych działalności i że nie mam żadnych dochodów, był też druk o numerze konta i urzędzie skarbowym.....wypełniłam i już odesłałam, zobaczymy co dalej
monnar / 2009-10-27 17:51
nie wpłyną Ci żadne pieniążki dopóki nie dostaną w zusie z3, ja składałam zwolnienie i mi pani powiedziała od razu, że dopiero jak z3 dostarcze to nawet bieżącej wypłaty nie zobacze.
monnar / 2009-10-23 17:28
Paranoja, dzisiaj się dowiedziałam, że wszystkie nasze zwolnienia mają się znaleźć w łódzkim zusie, ja zwariuje, kadrowe teraz będą ustalały do jakich zusów skladałyśmy zwolnienia i będą do nich pisały prośbę o przesłanie do łodzi...w głowie się nie mieści co to sie dzieje, to jakieś żarty.Odpowiedzi z łódzkiego zusu oczywiście dalej nie ma, więc one sobie teraz nasze zwolnienia pozbierają i później jak już zus da odpowiedz to razem z z3 przekażą
monnar / 2009-10-21 18:38
a skąd taka informacja??
monnar / 2009-10-21 13:45
Ja wczoraj byłam w zusie ze zwolnieniem i świadectwem i mi przyjęli, ale dopóki nie doniosę im Z3 to nawet bieżących wypłat nie dostane, a o zaległościach nie wspomne, w firmie mi powiedzieli, że szykują Z3 i Łódzki zus ma nam zaległości wypłacić
monnar / 2009-10-19 20:50
dzwoniła któraś do kadr w związku z urlopami na świadectwie?
Ja w dalszym ciągu nie dostałam chociaż tak jak wam wypowiedzenie się 10 skończyło, a może któraś też nie dostała, czy tylko ja taka pechowa?
monnar / 2009-10-19 20:12
przez pomyłkę zamiast skomentować zgłosiłam do usunięcia, przepraszam ulala1
monnar / 2009-10-17 20:01
Dziewczyny a nie jest to tak, że podają urlop wykorzystany od początku zatrudnienia, albo ten co w tym roku był bo pamiętajmy, że do końca marca 2009 tek musiałyśmy na urlopy iść żeby wykorzystać ten za rok 2008, ja jeszcze nie dostałam świadectwa pracy więc ciężko mi cokolwiek radzić
monnar / 2009-10-06 11:36
ja dzwoniłam i też mi powiedzieli, że do 10 listopada nam wypłacą kasę za urlop i odprawy, szkoda tylko, że wcześniej mówili mi, że ekwiwalent za urlop dostaniemy do dnia w którym kończy się wypowiedzenie, teraz nagle miesiąc później
monnar / 2009-09-21 14:39
ja też właśnie dostałam wypowiedzenie, teraz musimy czekać, aż minie okres wypowiedzenia, skoro dostałyśmy dzisiaj to mija ono 10-10-2009 bo liczy się dzień w którym dostałyśmy.Dostaniemy z firmy świadectwo pracy i druki Z3 z którymi musimy iść do swojego zusu, na tych drukach jest napisane za jaki okres nam nie wypłacili i zus nam wszystko wyrówna, oczywiście bez odsetek.
Dzwoniłam do firmy i nawet nam ekwiwalent za urlop mają zapłacić, niby do 10 października, a no i należy nam się odprawa ale to płaci Fundusz i to do końca października nam wypłacą
monnar / 2009-09-08 09:55
To nie prawda, dowiadywałam się w zusie i jeżeli będziemy na zwolnieniu do końca ciaży i nawet jeżeli zwolną nas bo mają do tego prawo skoro firma ulegnie likwidacji to i tak zus nam będzie płacił i to do końca macierzyńskiego, ale musiy być na zwolnieniu do końca ciąży, teraz zus nam może i nie chce płacić bo skoro jest w firmie zatrudnionych poyżej jakiejś tam liczby to płaci nam pracodawca, a zus się z nimi rozlicza, a oni chcieli się już nas pozbyć i koło się zamyka.
monnar / 2009-09-07 13:15
tzn. jakie informacje dostałaś???
monnar / 2009-09-02 19:00
mam znajomą w zusie, co prawda nie w łodzi, ale ma się dla mnie dowiedzieć co w trawie piszczy, jestem zrozpaczona, nie wiem co robić dalej, na nas nie powinni żydzić
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy