Forum

Komentarze użytkownika "monparis"

Komentarze użytkownika: monparis

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

monparis / 2009-09-01 17:38
warren, a kto tu jest bardziej dośwaidczony, bo nie znam ludzi- to jest nikow. A konkretów dalej nie ma. Ja tak sobie myślę, że jak nasza złotówka jeszcze się umocni - to wówczas grubasy wyjdą z polskiej giełdy - wymienią na walutę - i tyle będzie po wzrostach i mocnym złotym. To dopiero będą spadki. I chyba w tym momencie trzeba się pakować. Tak..?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

monparis / 2009-09-01 17:29
adriano, no podporządkuję się oczywista. Ale jakoś nie widzę konkretnych gadek. A ty masz jakieś typy na zakup- może być na krótko - pod obrót?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

monparis / 2009-09-01 17:22
Golem14 - zaczęlo się na wschodniej gielłzie, tak jak poprzednio. Takie mam odczucia jak poprzednio. Zabrałem d.u.p.e. w troki z gielły i dobrze zrobiłem, Mam jeszcze czas ok m-ca będę w kraju to mogę jeszcze poczekać.

Re: GPW: Kolejny dzień korekty?

monparis / 2009-09-01 17:19
Anno, widać, że duży rozsądek to rozumowanie kobiet- bez urazy. Faceci umieją ryzykować. No risk, no fun.

Re: GPW: Kolejny dzień korekty?

monparis / 2009-09-01 17:03
negreb, a jak ty uważasz, da się jeszcze wyciągnąć, czy raczej chronić szmal?

Re: GPW: Kolejny dzień korekty?

monparis / 2009-09-01 16:59
Anno, radzisz żeby jeszcze poczekać? To logiczne. 15% na 300% to za mała korekta.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

monparis / 2009-09-01 16:56
Nie bardzo rozumiem? o jakiej spółce konkretnie piszesz? będę wiedział gdzie jest kanał? Oczywiście jak raczysz się podzielić wiedzą.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

monparis / 2009-09-01 16:51
Płytki rynek i można zastraszyć leszczy.

Re: GPW: Kolejny dzień korekty?

monparis / 2009-09-01 16:50
Nieuk, co masz na myśli?. Poczekać z zakupem ,? masz jakieś konkretne spółki na myśli. Grubasy siedzą na spółkach z WIG 20 ale może jakieś perełki z MISI albo NC jeszcze są do wyhaczenia?

Re: GPW: Kolejny dzień korekty?

monparis / 2009-09-01 16:44
Właśnie, mnisiek, masz jakieś konkretne typy bo chciałem coś na szybki obrot ustrzelić?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

monparis / 2009-09-01 16:32
Niepewność to dobry moment na kupowanie, ewentualnie odnawianie starego portfela, po przecenie. Może jeszcze warto trochę poczekać?. Jak myślicie? Macie jakieś typy na dobry obrót- może jakaś spekulacyjna spółeczka na szybki obrót?

Re: GPW: Kolejny dzień korekty?

monparis / 2009-09-01 12:23

sam ze soba potrafisz rozmawiac i ip zmieniac.
jestes wielki.
moze cie redakcja na moderatora wezmie.

jeżeli przy okazji następuje podszywanie się pod inne nicki,.to nie tylko modo powinien się tym zainteresować i pewnie się już zainteresował
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy