Forum

Komentarze użytkownika "monparis"

Komentarze użytkownika: monparis

Re: Komentarze do portfela "bebe"

monparis / 2009-09-20 23:44
to miłego wieczoru zyczę
http://www.youtube.com/watch?v=iBwGmOexmNo&feature=related
tak dzis za mna ta nuta chodzi:))
dfobranoc
paniom się spodoba........
p.s ja mocniejszych btiow słucham

Re: Komentarze do portfela "bebe"

monparis / 2009-09-20 23:38

nie znam Cie - z nieznajomymi nie rozmawiam -tak mnie Mama wychowała
przykro mi .

to dlaczego kopiuszesz moje wpisy.podobają się?

Re: Komentarze do portfela "bebe"

monparis / 2009-09-20 23:36

Darek

poniekąd:))))

Re: Komentarze do portfela "bebe"

monparis / 2009-09-20 23:29
to mam wejścia, niestety ,ale kazumi moze jeszcze coś zmaluje:)0
witam
chcialem spytac co Mariolu nie pasuje w monparisie")

Re: SIEROTA__lektura

monparis / 2009-09-16 22:04
http://finance.yahoo.com/news/Unemployment-in-industrial-apf-4090824087.html?x=0

The organization urged governments to spend more on active labor market policies, such as unemployment benefits and training. The OECD said that higher spending on these measures was cost effective and justifiable, even in countries whose public finances are strained from funding stimulus plans to fight the global recession.

tak, trochę pozne dzialania, i nie wiem cay pryniosą pożadany skutek, bo przyczyna jest znana
kurczacy się popyt na danych rynkach, ograniczenie konsumpcji i okrojona akcja kredytowa,
tu nie widać żadnego recovery.
Cala kacja proby ozywienia gospodarki, pompowanie pomocy pańśt w giełdy , oslabianie usd - to wiadać jak na dłoni - czysta manipulacja aby tłum uwierzyl, że jest już dobrze

Re: info na jutro mogace cos mocniej zatrzasc rynkiem

monparis / 2009-09-03 23:26
Nic nie zrozumiałem z tego. SAM bełkot. Niby forum money, a takie odpowiedzi .
Mimo to dziękuję za odpowiedż. Teorie spiskowe mnie nie interesują, bardziej ludzie, ktorzy takie teorie szerzą, bo to desperaci lub gorzej i nigdy nie wiadomo, co taki sobie w tej chorej łepetynie wydedukuje

Re: info na jutro mogace cos mocniej zatrzasc rynkiem

monparis / 2009-09-03 22:57
Wiesz, nie mam czasu na takie czytanie. Możesz trochę navigare?

Re: info na jutro mogace cos mocniej zatrzasc rynkiem

monparis / 2009-09-03 22:43
Witam
To chyba Ty jesteś ten właściwy MAKS?. Możesz tak krótko powiedzieć o co chodzi? - Co to za wizja dot. dolara.? Interesuje mnie to , istotnie,Zarabiam kasę w tej walucie i trochę mnie to zmrożiło:

2009-09-03 21:02:59 | 89.108.195.* | FED
Re: SIEROTA__to koniec dolara... [4]
tym razem pani Jadwiga się nie myli - dobrze Panowie kombinujecie że coś wisi w powietrzu
! W krótkim terminie wydarzy się "coś " co wpłynie na dolara tak jak Jadzia mówi - Maks
jest blisko w swoim rozumowaniu. . . Pozdrawiam mocno

Byłbym wdzięczny za szerszą wypowiedz

Re: GPW: Kolejny dzień korekty?

monparis / 2009-09-01 18:23
Profesor wie co pisze, ale to taki inżynierski slang., ha ha ale doceniam poczucie humoru. jeszcze mogę się popisac ale dziś to nie ten czas, interes mam do zrobienia- i dopiszę, że nie jest mały

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

monparis / 2009-09-01 18:13
Golem 14 i tu dla mnie mocny jesteś. Dzięki. Nie wtopie jeszcze kasy, poczekam na rozwoj sytuacji ale jestem czujny. Wiadomo stracic kasę nie problem, a rodzina jest i o los trzeba dbać. Życzę powodzenia

Re: GPW: Kolejny dzień korekty?

monparis / 2009-09-01 18:07
A co tu tak nerwowo?- te 77.253.109 - kasę straciłeś, ze Ci zwieracze puszczają. Moja żona wówczas mówi - selawi- czy jakoś tak. Zdrowie człeku ważniejsze, jeszcze ci pukawa stanie i już jesieni nie doczekasz. Proste. Zostaw giełdę w spokoju. radzę z dobrego serca i polecam Saint - Tropez.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

monparis / 2009-09-01 17:54
woren, to których spółek nie zredukujesz?- O to pytam,?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

monparis / 2009-09-01 17:51
Bigu powiadasz?. To rozumiem guru inwestycyjne, czy jak?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

monparis / 2009-09-01 17:49
Golem,t na giełdzie trzeba mieć mocne nerwy. Nie zamierzam kupować szamteksów. Piszesz o akcjach 08Octavi. To tak na szybki obrót rozumiem?. To developerka. W Hiszpani pozamiatali pod dywan straty i pchają ten stragan. Mozna faktycznie jeszcze trochę na tym pojechac. Ale ryzyko duże.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

monparis / 2009-09-01 17:40
Golem i to jest konkret. dzięki.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy