Forum

Komentarze użytkownika "MoretaCvetans"

Re: Wyjechali na wakacje...

MoretaCvetans / 2007-11-22 23:23 / _
No to nasi nalepsi Przyjaciele(ci od 1989)wp.erdalają swojego indora.I jakkolwiek niby wszyscy zyczymy im udlawienia-tak naprawde-czekamy na łaskawe resztki..A nuz znowu dodrukują bagsow-w koncu to ze szmat! Jakies tam subprime czy miliony nigdy niesplaconych kart.Coz to znaczy wobec Mocarstwa,ktore samo jedno/jak Babinicz w Czestochowie,czy Life na GPW/-jest w stanie wszystkich wybawic .Z tym ,ze Babinicz i Life-od zlego,a Mocarstwo od tego-co mu sie uwidzi..Z rozwazan natury ogolnej przejde do dreczacego mnie problemu.Otoz przeczytalam czesc swoich postow(nie calosc-bo zaczelo mnie mulic) i ,mam problem! Sama nie wiem,kiedy mowie prawde,kiedy klamie,kiedy naganiam a kiedy kombinuje!?Co gorsze,usilowalam przeprowadzic podobna analize wypowiedzi innych uczestnikow Forum-wyniki nieodmiennie takie same.No,moze po lekturze co poniektorych mulenie wystepuje czesciej no i pojawia sie sraczka..Sczegolnie w czasie lektury wskazowek roznych mężów opatrznosciowych.No więc krotko-włączyło mi sie myslenie.Tez tak czasem macie?..
MoretaCvetans / 2007-11-22 17:06 / _
tzn.potwierdz Zdenkowi hipotezę..

Re: GPW: Niedźwiedzie nie biorą jeńców

MoretaCvetans / 2007-11-21 23:59 / _
Dobranoc!Najsłodsi! do jutra!
MoretaCvetans / 2007-11-21 23:49 / _
może?,,ale jest to temat do przemyslen..,tzn.pp,bo to czy bedzie hossa-to pewne/z tym ,ze nie wiadomo kiedy/..
MoretaCvetans / 2007-11-21 23:46 / _
no to sami sobie musimy odpowiedziec! Warry w amoku!,,Tak wiec pklarku-mniej niz zero,niestety.,,Moreto-tylko szalency!...

Re: GPW: Niedźwiedzie nie biorą jeńców

MoretaCvetans / 2007-11-21 23:36 / _
Widze Warrena! pozdrawiam! pytanie techniczne-bo Ty znany kolekcjoner pp jesteś!-kto zdrowy na umysle dolozy do emisji Jago?
MoretaCvetans / 2007-11-21 22:59 / _
Zbyszek-Lwie serce! Polecam Juratę..
MoretaCvetans / 2007-11-21 22:40 / _
i jedno,i drugie. POTRZEBNIE!

Re: GPW: Niedźwiedzie nie biorą jeńców

MoretaCvetans / 2007-11-21 22:31 / _
dzisiaj nie wklejamy uczonych analiz?nie opisujemy mistrzowskich posunięć?I nikt,nawet mnie-gieldowej miernoty-nie pouczy?No ,chociaz wyzwie od ....../wpisac sobie/.Moze choc kazac mi sie nauczyc po japonsku,lub brac z gory.Albo kapiszona w dupie odpalać?Zaprawde ,swiatle to rady -otrzymane przezemnie na Forum...Ale,powtorze sie-spotkamy sie pod Filipii...

Re: GPW: Niedźwiedzie nie biorą jeńców

MoretaCvetans / 2007-11-21 22:01 / _
No i jak?Podoba sie?A ja jednak twierdze ,ze jutro,choc póżno-to jeszcze nie najpóżniej..
MoretaCvetans / 2007-11-20 19:52 / _
nie mogę.Ale z sympatią popatrzę..

Re: Jest jeszcze miejsce dla spadków

MoretaCvetans / 2007-11-20 15:22 / _
a teraz będą kwadratowe jaja..Pan się nie pcha,pan tu nie stał..

Re: GPW: Kierunek bez zmian

MoretaCvetans / 2007-11-19 23:58 / _
zrobilo sie jakoś-monotematycznie.Dobranoc ,Mądrale..pięknych snów o potędze...i zero mlodych wilkow,rzecz jasna..

Najnowsze wpisy