Forum

Komentarze użytkownika "MoretaCvetans"

MoretaCvetans / 2007-11-11 00:09 / _
Patty!Jak mam dostawac 0,5 roku i to ma sie nazywac sprawiedliwosc ,to ja wole urzadzic ekspedycję karną.Poproszę kolegów z siłowni,to fajne chlopaki.Niech mi sie tylko to oko zagoi!,,zapłacić!?-dobre sobie
MoretaCvetans / 2007-11-10 23:59 / _
Normalnie,jak w barze.Nie powinien mnie szczypać w tyłek!
MoretaCvetans / 2007-11-10 23:56 / _
to banki w Ameryce padają,a Ty Lifek wierzysz w jakies obesrane krawaty?Słaby był,to sie urwał.Ja tylko sie przytrzymałam.
MoretaCvetans / 2007-11-10 23:53 / _
No tak.I swiadkowie i policja.A cale pandemonium podobno na rejestratorze.
MoretaCvetans / 2007-11-10 23:48 / _
toć mówię Warry!Co prawda mial słabą gardę z lewej,więc specjalnej pretensji nie mam.Niech sie sam obejrzy.

Re: GPW: Realizacja "najgorszego" scenariusza

MoretaCvetans / 2007-11-10 23:32 / _
To ja moze z innej beczki.Moze ktos z Was mi poradzi?Wlasciciel baru ,w ktorym bawilam 3 dni temu ,żąda odemnie 7282zł.Jako zwrotu kosztów za wieszak ,lustro i urwany ochroniarzowi krawat.Wieszak/takie pokręcone gowno/ był stary i podrapany,a lustro calkiem male,tak z metr na poltora.Kwadrat z ochrony podbił mi oko,więc sądzę,ze z tym krawatem to juz przesada.Ucierpiala moja uroda,a krawat?!To ubior sluzbowy,ma prawo sie zużyć. Zresztą,cala rzecz sie stala przez ubolewania godną pomylke.Moje pytanie:byl kto w takiej sytuacji?I czy to mozliwe ,zeby opisany wyzej wieszak i lusterko byly aż tyle warte?
MoretaCvetans / 2007-11-10 22:49 / _
cześć,albo,dymając po dobroczynnych instytucjach za kawalkiem chleba:"co za glupia ze mnie menda,trzeba bylo sprzedawac jak jeszcze cokolwiek były warte..."

Re: Nadal w dół, ale już nie tak szybko

MoretaCvetans / 2007-11-08 23:46 / _
Wspaniałości! Tak jednym slowem pozwolę sobie okreslic ostatni tydzien na GPW.Ot,na przyklad-przepiekna szarza na eurofucku!Pod piękne infa. Jedno to takie ,ze zarządąwi nic nie wiadomo o jakichs tam dlugach,i drugie,ze spolka napozyczala pieniądzorow.Byc moze nawet od swoich glupich wierzycieli.To dobre infa!Do tego Wielki Zwrotnicowy,krewni i znajomi plus banda frajerow i wio!Wiec oto przez pola i wioski zap..pociąg z napisem /jak sowiecką gwiazdą/-Eurofuck! Z krzakow wypadają zapoznione inwestory z walichami sałaty,doganiają sklad i wskakują.Niektorzy usilują przesiadac sie z innych skladów,łamią nogi w pędzie..../jeszcze nie mają pojęcia o swoim szczęsciu/.Wielki Zwrotnicowy co jakis czas przeklada wajchę.Muzyka gra.Az okolo pewnego południa ktos odpiął lokomotywę.Razem z salonką.Pociąg co prawda zapiernicza,ale tak jakos w jedną stronę.Obsluga stała sie nieprzyjemna.Kazdy kolejny przejechany kilometr coraz więcej kosztuje.Co prawda z krzakow jeszcze jacys doskakują z walizami.Ale przez drzwiczki z napisem stoploss ,w pedzie, wyskakuje coraz wiecej pasazerow.Walizy co prawda w polowie oproznione ale?Najtwadsi zawodnicy dojadą do konca.To nie będzie efektowny łomot,ot po prostu,gole puste pole.Bez waliz i butów wrócą przez bloto do punktu wyjscia/a nawet, tak jakby nizej/.Gdzie parowoz,Wielki Zwrotnicowy,krewni i znajomi?Ciągną nowy sklad.Pelne wagony rozparzonych frajerów,ktorym obsluga serwuje bezplatne kielichy gazowanego mózgotrzepa nazywanego szumnie szampanem...I jaki napis jest z przodu?
MoretaCvetans / 2007-11-08 01:09 / _
rozumiem,ze, GordonieGekko ,mowisz o udzielaniu kredytu pod zastaw?
MoretaCvetans / 2007-11-08 01:07 / _
co Ty z tym Kisielem? To akurat w porzo był Gość!?
MoretaCvetans / 2007-11-08 01:03 / _
retransfuzja..
MoretaCvetans / 2007-11-08 00:53 / _
wiem.dobranoc..

Re: Dramatyczne spadki na GPW

MoretaCvetans / 2007-11-08 00:51 / _
na dobrą sprawę,to nawet nie mam sie z kim pokłócić.Jak to fajnie ,ze jestescie tacy Fajni.Jak to miło,ze jestescie tacy Mili.Jak to wspaniale ,ze jestescie tacy Wspaniali.dobranoc
MoretaCvetans / 2007-11-08 00:30 / _
przyjmuję do realizacji.................jak postępy?

Re: Dramatyczne spadki na GPW

MoretaCvetans / 2007-11-08 00:13 / _
Witam ponownie!Przez moment trafilam na ,uwaga -czarna srode!?.Co oni zreszta maja do p.minister?Wydymańce jakies.To jak prawisz Warry? -40/pcg/.? Jak obszył?,,b.mozliwe.Jak zresztą+120 lub -180.Ale,jak mowi nieoceniona Bebe-bądżmy dobrej mysli.Jest tam gdzie ten hultaj Lifek??

Najnowsze wpisy