Forum

Komentarze użytkownika "MoretaCvetans"

Re: Byki bardzo powoli się "rozpędzają"

MoretaCvetans / 2007-11-07 16:35 / _
Obesrany ten nasz kramik.W dupie mam takie jasełka!Zeby nie bylo,zem malej wiary,pod koniec przedstawienia nabylam troche tych p. papierkow.Teraz ide sie upic.Jak wroce,to moze uda mi sie wywolac jaka fajną awanturę.Pozdrawiam Wszystkich!

Re: Kiepskie zakończenie tygodnia na GPW

MoretaCvetans / 2007-11-04 20:07 / _
EMC
MoretaCvetans / 2007-11-04 20:06 / _
sporo piszesz,Zbigudolarku
MoretaCvetans / 2007-11-04 19:37 / _
Tojo@!Rzeczywiscie-trzymanie sie za rece,calowanie.A zwlaszcza karmienie niemowląt-fe!,w Swiatyni Panskiej!!!!!!!To jak seks i walenie kupy.Jak Boga kocham! Ona,tj.Toja@naprawde tak uwaza-czyt.post powyzej/ponizej.Nie wiem,dalibóg,co to walenie kupy przez narkomana z papierochem.To chyba jakas nowoczesna forma Sodomy i Gomory... Nie wypatruj niemowlakow podczas Podniesienia! Mysl o wlasnym Zbawieniu lub Potepieniu! Tojo@o!

Re: Kiepskie zakończenie tygodnia na GPW

MoretaCvetans / 2007-11-04 19:15 / _
Cześć! W zyciu nie podejrzewalam,ze slodki Waldi taki pro kapitalowy. Czlowiek myli sie. tj.ja sie myle,nie,slodki Waldi!pozdrawiam..

Re: Indeks WIG20 nie wytrzymał presji

MoretaCvetans / 2007-11-02 01:16 / _
dobranoc Lifek
MoretaCvetans / 2007-11-02 00:55 / _
alkoholizm? podac linki? A moze rękę-tak normalnie?uprzedzam-gowno mam,wiekszosc przerąbalam na giełdzie.reszte przepilam.

Re: Indeks WIG20 nie wytrzymał presji

MoretaCvetans / 2007-11-02 00:33 / _
Sukces bożkiem jest dziś- on czarnoksięstwo Swe rozwinął jak globu kartę;Ustąpiło mu nawet i Z W Y C I Ę S T W O. Starożytne-wiecznie coś warte.Az spostrzeze ten tlum u swej mogily,Aż obłędna ta spostrzeze zgraja:Że-Zwyciestwo wytrzezwia ludzkie sily.Gdy sukces-i owszem...-rozpaja!...
MoretaCvetans / 2007-11-02 00:01 / _
bravo!sprobuj i zamelduj.pokryje koszta./niniejsza obietnica nie jest wiążąca w świetle prawa,na gruncie jakiejkolwiek judyfikacji nie zoobowiązuje do zadnych zachowan,wynagrodzen czy roszczeń/ powiedz tylko,jak Ci było?
MoretaCvetans / 2007-11-01 23:48 / _
też próbowałeś!!!!??? do duuupy..
MoretaCvetans / 2007-11-01 23:43 / _
moim-tak. ale kto kupi nastepne?

Re: Indeks WIG20 nie wytrzymał presji

MoretaCvetans / 2007-11-01 23:31 / _
no to inny konkurs-na co mozna zamienic duuza kasę?tylko rozsądnie!,tj lubie langusty,chlopakow i dziewczyny,łódki i luksusowe hotele.bryczki z pelnym AC.Śmigulce z kopem.Jety-z fajnymi pilotami.Ciuchy i fryzjerow.Prywatne wysepki i bilety po 6000bagsow/ta filantropia!/.Odessac mi tu zaraz-i dossac ,gdzie potrzeba!Jakis gmach ufundowac?,Fundacje wykluczam,nie lubie obludy...

Najnowsze wpisy