Forum

Komentarze użytkownika "mori33"

Komentarze użytkownika: mori33

fryzjer na telefon-pomyl na biznes

mori33 / 2011-09-05 11:00
nie widzę powodu dlaczego nie mogłabyś się ubiegać o dotację, spróbuj w PUP, może dofinansują wszystkie przyrządy które będą Ci niezbędne, ale wcześniej musisz stworzyć biznesplan

Coraz częściej wybieramy auta używane

mori33 / 2011-07-07 14:17
co się dziwić że ludzie decydują się na używane auta skoro są one dużo tańsze i w dodatku w dobrym stanie, samochód wyjeżdżając z salonu już dużo traci na wartości

kasa fiskalna a procedury

mori33 / 2011-05-10 09:31
witam,
muszę zakupić kasę fiskalną, jak wyglądają procedury z jej rejestracją, kiedy muszę zgłosić kasę fiskalną do urzędu skarbowego? po zakupie czy instalacji, jaki mam na to czas?

jak odwołać przelew czy w ogóle się da?

mori33 / 2011-04-27 14:57
witam,
chciałam przelać pieniądze na konto koleżanki, ale okazało się że pomyliłam się z liczbą, transakcje dokonywałam przez internet, czy teraz mogę ten przelew odwołać? jak mam odzyskać moje pieniądze? proszę o pomoc

płatności za granicą gotówką czy kartą?

mori33 / 2011-04-12 14:37
witam, wybieram się do Niemiec, zastanawiam się czy wymieniać gotówkę na euro czy może lepiej korzystać tam po prostu z kart płatniczych, co powinnam sprawdzić przed podjęciem takiej decyzji w swoim banku? w jaki sposób mogliby mnie finansowo obciążyć za takie transakcje za granicą?

cena ropy i benzyny spadnie?

mori33 / 2011-04-11 08:37
Specjaliści pocieszają nas, że w momencie kiedy za baryłkę ropy trzeba będzie zapłacić 300 dolarów to spadnie na nią popyt i w końcu stanieje. Ale kiedy to w końcu nastąpi? Płacić ponad 5 zł za litr paliwa to rozbój w biały dzień, a przeciętnego Polaka po prostu na to nie stać!

Najnowsze wpisy