Forum

Komentarze użytkownika "MOSIEK"

Komentarze użytkownika: MOSIEK

MOSIEK / 2007-08-09 17:43
Jezu...czytanie tych "sondarzy"to aż boli -bez względu na ich wynik.

Re: DUDA

MOSIEK / 2007-08-08 21:24
A świnie dalej luzem biegają.Za kasę ze sprzedaży akcji na sztucznej górce można w dostatku pożyć parę lat,za to co zostanie odkupi się akcje na dołku i można będzie zająć się interesem PRAWDZIWYCH akcjonariuszy.Rodzina ma się dobrze-śmierć frajerom.A wydawałoby się że można to było załatwić w nieco czystszych rękawiczkach.Rozgoryczony?????????Możliwe!
MOSIEK / 2007-08-08 20:50
Nie chcę się licytować,ale ja kupiłem po 0,83 i naprawdę nie wiem co z tym dalej zrobić.Czas leci ,cena też-a straty tylko rosmą.

Re: Nowe rekomendacje PROKURATORA

MOSIEK / 2007-08-08 20:34
Oj będzie wojna!!!?
MOSIEK / 2007-08-08 07:57
OK.Ale nie było to miłe.Pozdrawiam.
MOSIEK / 2007-08-08 07:51
Do grens
Najlepiej byłoby pozostawić to bez komentarza,bo chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem,a już niemal bankowo pomyliłeś adres.I kto tu jest pieniaczem?
MOSIEK / 2007-08-07 21:51
Raport był,a reakcji zgodnej z oczekiwaniami nadal nie ma.Trzeba mieć naprawdę ogromne pokłady wiary w sukces.Moje naprawdę już się chyba kończą.Aż nie chce się sprawdzać wyników sesji.

Re: TONSIL

MOSIEK / 2007-08-07 21:43
Czyżbym był jrdynym akcjonariuszem w takiej sytuacji?Nikt nie zgłębiał tematu?Nie było podobnych przypadków?Nikt nie zechce podzielić się swoją wiedzą na tym forum?
MOSIEK / 2007-08-06 22:25
Niestety skończyła się kasa,ale jutro odbije.A tak nawiasem to czy nikt nie wierzy we wzrosty tej spółki?

TONSIL

MOSIEK / 2007-08-06 21:23
Parę lat temu kupiłem kilka tyś.tego papieru,firma została wycofana z giełdy a u mie na koncie cały czas figuruje stan z dnia wycofania.PYTANIE?Co z tym można zrobić,czy firma ma szansę powstać z"popiołów",czy ktoś może przejąć jej zobowiązania wobec akcjjonariuszy takich jak choćby ja.Czy ten papier jest zupełnie nic nie wart i dlaczego nadal jest na moim koncie(BDM PKO BP).Dzięki za życzliwą podpowiedż.
MOSIEK / 2007-08-06 20:59
Myślę że się mylisz.Trzeba to traktować jako drogowskaz.Różnica kilku groszy przy obecnych nastrojach(panika) jest żadnyn błędem.Moim zdaniem "PROKURATOR"jest bardzo kompetentny-a gdyby miał być aż tak precyzyjny jak oczekujesz to sam pewnie nie wiedziałby co robić z kasą i niekoniecznie musiałby dzielić się swoimi uwagami na tym forum.Pozdrawiam.
MOSIEK / 2007-08-01 14:40
Dzięki za konkrety.

LUBAWA

MOSIEK / 2007-07-31 21:30
Czy to w końcu początek wzrostów pod spodziewane dobre wyniki?.Czas by już było najwyższy.Dosyć tego kiszenia!Do ataku na szczyty!!!!!!

Re: FON

MOSIEK / 2007-07-31 19:34
Trochę się pogubiłem.Kiedy planowane są zapisy z PP,i kiedy będą notowane PDA.Po ile trzeba zapłacić za prowo poboru-ile to PDA.Proszę o pomoc zorientowanych.

Re: MASTERS

MOSIEK / 2007-07-31 19:05
Ja też wtopiłem i wydaje mi się że czas skończyć koncert pobożnych życzeń i przynamniej na rok zapomnieć o tej spółeczce-może zostanie poddana reanimacji w ciszy i spokoju a potem wróci do gry.Może Prokurator zechciałby wystawić aktualną rekomendację.Jestem coraz mocniej przekonany że jest dobry w te klocki-moje uznanie.

Najnowsze wpisy