Forum

Komentarze użytkownika "MOSIEK"

Komentarze użytkownika: MOSIEK

MOSIEK / 2010-12-30 21:58
Jak myślicie czy to właściwy czas na przeprosiny i powrót do dłuższego związku?Właściwie będę w punkcie wyjścia.

Re: LUBAWA

MOSIEK / 2010-12-10 18:31
Wziąłem rozwód z akcjami LUBAWY.Trochę czuję się jak niewierny mąż.Jestem do przodu netto ok.5700zł.Mam zamiar wrócić po korekcie,bo chyba taka nastąpi po takiej fali wzrostowej.Mam nadzieję iż nie za szybko wysiadłem z tego rozpędzonego pociągu.A jak Wy myślicie?
MOSIEK / 2010-12-08 16:40
Bardzo chciałbym aby racja była po Twojej stronie.Niedawno pazerność podkusiła mnie i wdepnąłem w to coś na poziomie 12,25.Jestem obecnie prawie 19tyś.w plecy i mam poważny dylemat.Miotam się jak ten leszczyk w sieci.
MOSIEK / 2010-12-08 15:01
Widocznie można.Pewnie kupiłem po-nie pamiętam,ale do ostatnich dni byłem do tyłu.Mam tego papieru kupionego średnio po 1.37zł.nieco ponad 33tyś.Obecnie jestem zadowolony,że miałem aż tyle cierpliwości.Myślę,że pozwoli trochę zarobić.Krótka korekta w biegu i chyba dalej do góry?
MOSIEK / 2010-12-01 20:55
Przeglądam ostatnie wiadomości i zaczynam mieć nieodpartą pokusę dokupienia akcji TEJ spółki.To ma szansę stać się nagrodą za wytrwałość.Tylko wygląda na to,iż przez te długie lata akcjonariusze SPÓŁKI wymarli.
MOSIEK / 2010-11-30 19:10
Bardzo chciałbym usłyszeć,że te wzrosty na LUBAWIE będą trwały do końca Świata i jeden dzień dłużej.A tak poważnie to fajnie jest po prawie pięcioletnim marazmie.Jeszcze chwilka i będę na plusiku.Niemożliwe staje się możliwe?

Re: LUBAWA

MOSIEK / 2010-11-26 08:35
Kiszę ten papier od około 5-ciu lat.Kilkakrotnie uśredniałem do 1,37.Zostało już bardzo niewiele.Mam nadzieję że właśnie przyszedł czas Tej spółki.Dostałem porządną lekcję pokory.
MOSIEK / 2010-08-17 18:02
Na dzień dzisiejszy Twoja teoria pięknie się sprawdza.Co dalej,jak długo trzymać?Jak wysoko ma szansę przy tych wynikach wystrzelić.

Re: GANT

MOSIEK / 2010-01-12 14:27
Zajrzałem na konto,a tu jakieś JPP Ganta.Czy ktoś ma wiedzę i zechce się nią podzielić na temat tego co i kiedy dalej?Mam trochę tego papieru i pewnie szkoda byłoby coś przegapić.

Re: WIKANA (MASTERS)

MOSIEK / 2009-08-27 11:37
Zaczynają się jakieś ruchy na papierze.Czy nadszedł jego czas wybicia?

Re: PCGUARD

MOSIEK / 2009-08-26 11:09
Tym razem wygląda to na poważną przymiarkę do wybicia.Czas by już było najwyższy.

Re: Niedźwiedzie przejmują stery

MOSIEK / 2009-05-21 21:58

i pałeczkę co róż przejmuje strona popytowa lub podażowa.

Cóż to za język?Czytanie tego po prostu mnie boli.
MOSIEK / 2009-05-07 15:41
Mogą zostać zmaterializowane,ale i tak można nimi handlować w obrocie poza sesyjnym.Ostatecznie spółka nie ogłasza upadłości i nie sądzę by do tego doszło.Każdy może zrobić co zechce.Ja nie sprzedam i mam cichą nadzieję,że po tej cenie wezwanie nie zakończy się pełnym sukcesem.Zwłaszcza przy powracającym na GPW optymizmie.
MOSIEK / 2009-05-06 17:36
Jestem w identycznej sytuacji.Nie sprzedaję i myślę iż po zakończonym wezwaniu kurs pójdzie w górę.Wygląda na to,że niewiele akcji pozostanie w obiegu i być może spekulanci zechcą się nimi pobawić.Może się to także skończyć wycofaniem spółki z giełdy.Tak czy siak ryzykuję i czekam na rozwój wypadków.Przy tej cenie za dużo tracę!!!!!!!

Re: WIKANA (MASTERS)

MOSIEK / 2009-04-06 17:42
Moje pytanie pozostaje nadal aktualne.Czyżby już nikt z drobnych inwestorów nie posiadał akcji tej spółki?
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy