Forum

Komentarze użytkownika "mosty"

Komentarze użytkownika: mosty

bankowe konto dla firm

mosty / 2011-03-31 15:12
Witajcie, chcę otworzyć firmowe konto, jaki bank polecacie dla takiego celu? Zależy mi na dostępności przez internet, wysokim limicie konta przy niskim oprocentowaniu, stałym zleceniu regulowania płatności, niskich opłatach oczywiście. Z góry dziękuje za propozycje rozwiązania mojego problemu .

Ruch społeczny im. prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

mosty / 2011-04-05 13:06
10 kwietnia tego roku ma powstać Ruch społeczny im. Lecha Kaczyńskiego, w trakcie kongresu mają być powołane władze programowe Ruchu, a na jesieni będą wybrane władze, ciekawi mnie tylko czy jest to faktyczny Ruch ku pamięci zmarłego prezydenta czy po prostu propaganda PiS-u?

czy można rozłożyć podatek na raty?

mosty / 2011-04-18 14:44
witam, czy jest możliwość że spłacanie podatku Urząd Skarbowy rozłoży nam na raty? od czego to zależy? jakie warunki trzeba spełnić? z góry dziękuję

jakie mieszkania są najchętniej kupowane

mosty / 2011-05-13 14:19
witam,
na jakie mieszkania jest teraz największe zapotrzebowanie, małe czy duże? zastanawiam się nad sprzedażą 2 pokojowego, a że popyt winduje ceny, to pewnie bym sobie trochę więcej na nim zarobił jeśli ten typ mieszkań jest teraz rozchwytywany?

śmierć poszkodowanego co dalej

mosty / 2011-05-24 14:39
witajcie,
mam bardzo nieprzyjemny problem, bliska mi osoba jadąc samochodem potrąciła przebiegającego na czerwonym świetle pieszego, ponieważ była to droga na której ruch jest dość szybki poszkodowany na skutek poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu, co jej grozi w takim przypadku? czy jest szansa że sprawa zakończy się tylko wyrokiem w zawieszeniu?

zyski a lokata

mosty / 2011-06-15 09:48
chcę zacząć oszczędzać pieniądze jednak nie wiem w jakiej formie najlepiej ulokować swoje finanse. Czy lokaty generują wystarczające zyski? jakie lokaty są najbardziej korzystne dla naszych finansów?

zamiana działki rolnej na budowlaną

mosty / 2011-06-20 14:25
Wniosek o odrolnienie musisz złożyć do Wydziału Geodezji albo Gospodarki, ma on zawierać akt notarialny potwierdzający że jest to Twoja własność, wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, wypis z rejestru gruntów z odbitką z mapy ewidencyjnej, kopię mapy działki wraz z projektem jej zagospodarowania i zaznaczonym terenem wyłączonym z produkcji rolnej, a cała procedura jest dość kosztowna

Re: akcje jsw

mosty / 2011-07-08 10:32
właśnie wszyscy oczekiwali na 10% zysk, a dostali nieznacznie powyżej 3%, stąd rozczarowanie

praca dla młodych

mosty / 2011-09-29 15:05
szkoda, że w Urzędach Pracy nie organizują więcej zawodowych staży, to by mogło ratować absolwentów na początku ich kariery zawodowej

czy mozna dostac kredyt bez umowy o prace?

mosty / 2011-10-17 10:26
Spróbuj może w Millenium Banku, bo słyszałem, że w nim istnieje możliwość zaciągnięcia kredytu jeżeli pracuje się na umowę zlecenie, ale musisz to jeszcze sprawdzić:

http://direct.money.pl/millennium/kredyty_gotowkowe_pilna-pozyczka.html

zawody skazane na bezrobocie

mosty / 2011-10-18 14:34
niektóre regiony w naszym kraju po prostu skazane są na bezrobocie, bez względu na wykształcenie bezrobotnych :/

wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego czy warto?

mosty / 2011-11-29 08:50
Od pięciu lat spłacamy kredyt hipoteczny, teraz mamy możliwość jego wcześniejszej spłaty, ale czy to dobry pomysł? czy warto przedwcześnie spłacać kredyt? jak bank może na to zareagować?

jaka lokata się opłaca

mosty / 2011-12-07 15:00
radzę wybrać lokatę jednodniową, odnawialną

czy warto wracac

mosty / 2011-12-19 11:08
z pracą łatwo nie jest, nie oszukujmy się, najważniejsze czego pracodawcy szukają to doświadczenie, także zależy gdzie pracowałeś i gdzie chciałbyś pracować w Polsce, z mieszkaniem/domem na swoim też niełatwo, bo od nowego roku mają utrudnić pozyskiwanie kredytu hipotecznego, mieszkania niby tanieją, ale bez pomocy banku i tak stać na nie tylko garstkę

KRUS obowiązkowa składka zdrowotna

mosty / 2012-01-13 09:09
Kto ubezpieczony w KRUS-ie będzie mieć obowiązek opłacania składki zdrowotnej? Kiedy te zmiany mają wejść w życie? Ile ta składka będzie wynosić?

Najnowsze wpisy