Forum

Komentarze użytkownika "mrobat"

Komentarze użytkownika: mrobat

mrobat / 2009-12-23 20:24
Popieram forum bankiera to najgorsze forum jakie znam same oszołomy cieszę się że tu jest spokojnie i rzeczowo. Też ma imx i powiem krótko trzeba mieć bardzo mocne nerwy. Mam nadzieję że nie powtórzy się tutaj ponar .Tam Śnieżko doprowadził spółkę do bankructwa a do tego wszystkie pieniądze z ostatniej emisji wpakował w jakąś spółkę w USA nie wiem czy ta spółka nawet po restrukturyzacji dojdzie jeszcze do siebie.
mrobat / 2008-05-27 21:17
Co dla akcjonariuszy oznacza skup akcji ponaru
mrobat / 2008-02-25 14:12
Bardzo dziękuję za odpowiedź

Re: PONARFEH

mrobat / 2008-02-24 14:44
Do pana eksperta.
Czyli pana zdaniem wszystko powinno wyjaśnić się po NWZA i jest szansa na stabilizację kursu pod warunkiem że nowy strategiczny akcjonariusz będzie chciał rozwoju spółki. Czy pan wybiera się na WZA.
Pozdrawiam mrobat

Re: PONARFEH

mrobat / 2008-02-22 00:03
Do KSENUSA wyjechał pan na wakacje czy sprzedał akcje PONARU

Re: PONARFEH

mrobat / 2008-02-22 00:02
Do eksperta czy pan wybiera się na WZA

Re: 9 nowych rekomendacji (14.02.2008r.)

mrobat / 2008-02-18 19:01
Do wh czy nadal uważasz, że można zainwestować w kolastynę jej kursna dzisiaj to 2,60 i Bytom jego kurs to 2,95

Re: PONARFEH

mrobat / 2008-02-18 11:06
Witam właśnie dzwoniłam do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych adres strony ktoś podał na forum. Z rozmowy wynikało, że nasz pomysł z pisaniem pism do KNF do głupota bardzo trudno udowodnić spisek w spółce czy chęć zaniżania kursem natomiast bardzo miły pan dał mi kilka bardzo ważnych wskazówk
1 jeżeli spora grupa inwestorów indywidualnych zacznie poruszać ten temat u nich nawet telefonicznie mogą zainteresować tym problemem prasę, która bardzo chętnie się tym zajmie, gdyż jest to duża i znana firma
2 jeżeli chodzi o kurs to na pewno nie ma to nic wspólnego z kondycją Spółki
3 mamy dwa wyjścia czekać na walne zgromadzenie i na rozwój wypadków lub pozbyć się akcji i problemu, myślę jednak, że Ksenus miał rację odciął się od forum i spokojnie czeka na rozwój wypadków.
Pozdrawiam mrobat
mrobat / 2008-02-18 10:23
No to co wszystko w górę a my w dół jak zwykle nic nowego na koniec tygodnia 4,5
pozdrawiam niedługo wszyscy będziemy bankrutami
mrobat / 2008-02-17 18:30
Narazie na tym forum naliczyłam 5 osób które jawinie mówią, że należy coś zrobić aby nasze pieniądze nie poszły w błoto to już coś do walnego jest jeszcze trchę czasu abyśmy go nie zmarnowali na czcze gadanie.
mrobat / 2008-02-16 09:36
mrobat@poczta.fm
mrobat / 2008-02-15 22:23
Chyba nie ma się co ogladać na ludzi z forum tylko samemu pisać KNF wszyscy tutaj tylko piszą i nic więcej. Jeżeli chodzi o działanie to każdy sobie rzepke skrobie, wychodzą z założenia, że każdy ma swój rozum i niech myśli o sobie. Tak prywatnie to szkoda czsu na pisanie, tu nikt nic mądrego nie wymyśli a jak wymyśli to może podzieli się z toba przemyśleniami ale na pwena nic nie zrobi oprucz biadolenia

Re: PONARFEH

mrobat / 2008-02-15 17:28
No to co dalej sobie tylko pogadamy na forum. Kurs spadnie do 3 zł wielu z nas nie wytrzyma sprzeda z ogromną stratą, w końcu każdy z nas śpi na kasie i możemy nabijać innym kasę. Pozdrawiam wszystkich spokojnych i cierpliwych akcjonariuszy.

Re: PONARFEH

mrobat / 2008-02-14 22:04
Do pana finansista47 nie znam się na kruczkach prawnych ale w grupie siła, już pisałam o tym aby ktoś kto dobrze się na tym zna sformułował pismo do KNF i rozesłał na forum, a każdy z nas podpisał i wysłał w swoim imieniu. Myślę, że warto dbać o swoje interesy, ale też trzeba się na tym znać. Wszystko co pan pisał do tej pory sprawdziło się prawie w 100% myslę, że ta spólka wszystkim drobnym akcjonariuszom dała się we znaki. Najbardziej jednak martwi mnie brak jakiegokolwiek wyjaśnienia ze strony Zarządu Spółki, myślę że nie liczą się wogóle z drobnym akcjonarjatem a nasze czekanie działa na naszą niekorzyść.
mrobat / 2008-02-14 16:47
No super myślę że coś złego się dzieje skoro duży akcjonariat zwiera szeregi, czemu Ponar nie wydaje żadnego oświadczenia.Co oni szykują?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy