Forum

Komentarze użytkownika "mroza13"

Komentarze użytkownika: mroza13

jak zabezpieczyć umowę z deweloperem

mroza13 / 2011-10-27 09:54
Z mężem postanowiliśmy kupić mieszkanie na zasadzie "dziury w ziemi", mamy zamiar niedługo podpisać umowę z deweloperem, zastanawiamy się jak ją zabezpieczyć, żebyśmy się nie musieli martwić o to, że będziemy płacić raty za mieszkanie, które nigdy nie zostanie wybudowane lub oddane do naszego użytku?

ceny gazu

mroza13 / 2011-10-18 09:02
Podobno za gaz w porównaniu do państw UE my oczywiście płacimy najwięcej! z czego wynika ta przepaść, skoro to my jesteśmy najbliżej źródła gazu, droga importu jest więc najkrótsza... ciekawe kiedy staniemy się tą potęgą gazową, czy z łupków faktycznie będziemy mieć własną produkcję gazu? czy jest szansa że będziemy płacić mniej?

szybkie przelewy

mroza13 / 2011-09-01 11:31
też mi się nie wydaje żeby banki chciały zrezygnować z takich pieniędzy, ale dobrze byłoby gdyby takie ułatwienie pojawiło się na rynku

E-usługi a dotacje

mroza13 / 2011-04-29 14:04
witam,
chciałam zapytać czy zakładając firmę internetową, można liczyć na dotację z Urzędu Pracy, czy na taki rodzaj biznesu dofinansowanie nie jest przyznawane? z góry dziękuję za odpowiedź

najlepsze firmy dla pracowników

mroza13 / 2011-04-22 11:49
witam,
gdzie w Polsce według Was najlepiej się pracuje? myślę o takich firmach, które tak jak google, chce urozmaicić i uprzyjemnić czas w pracy, czy wiecie może w których polskich firmach mają taki system?

areszt tymczasowy-na czym polega?

mroza13 / 2011-04-05 14:14
witam,
mam bardzo nieprzyjemną sytuacje, bliska mi osoba została skazana na tymczasowy areszt, czy w takim wypadku przysługują mu widzenia i czy można organizować takiej osobie paczki? jeśli tak to jak często?

chorwacja wczasy

mroza13 / 2011-03-29 09:30
czy dalej wczasy w Chorwacji są takie opłacalne? w który rejon tego kraju najbardziej polecacie pojechać? pozdrawiam

odpis aktu małżeństwa

mroza13 / 2011-03-28 14:23
czy aby uzyskać odpis aktu małżeństwa muszę udać się do urzędu stanu cywilnego w którym ślub był zawarty czy może jest inny sposób?

dodatkowe wynagrodzenie

mroza13 / 2011-03-24 15:52
jak prawidłowo zaksięgować dodatkowe wynagrodzenie?

Najnowsze wpisy