Forum

Komentarze użytkownika "mula2"

Komentarze użytkownika: mula2

mula2 / 2010-07-19 16:08
Byłem na szkoleniu u Pani Danuty Gonera i uczono mnie doczepiać 50 do 50 % włosów , nie więcej ( aby nie obciążać cebulek włosowych ) . Dlatego proszę nie kłamać i nie oczerniać osoby i metody doczepiania włosów . Metoda doczepiania Racoon jest w/g mnie najbezpieczniejszą metodą doczepiania , użytkowania i bezinwazyjnego zdejmowania pasemek ze wszystkich metod dostępnych na rynku - i tylko dlatego ją wybrałem !
Jeżeli pracownikowi nie odpowiada jakakolwiek praca może w każdej chwili odejść.Nie ma prawa, które by zmuszało go do pracy wbrew jego woli. Powiem więcej prawo pracy, Kodeks Pracy i Sądy pracy są za pracownikami , dlatego proszę nie opowiadać mi tu bzdur o biednych pracownikach - czasy niewolnictwa dawno minęły.Wygląd fryzjera bądź kosmetyczki jest warunkiem zaufania klientki do nie jamej. Jeżeli fryzjer lub kosmetyczka nie są zadbani ( włosy ,makijaż i.t.d ) klientka będzie miała wiele obaw by oddać się w ich ręce. Pracownik flejtun budzi odrazę i brak zaufania ,mimo czasem wysokich umiejętności zawodowych. W usługach estetyczny wyglad plus kultura osobista to podstawa zdobywania i utrzymywania klientów.Jeżeli ktoś to ignoruje powinien pracować na taśmie produkcyjnej w fabryce , gdzie nie będzie miał bezpośredniego kontaktu z żywym klientem eleganckim, i tam może być bez makijażu , brudny ,a nawet może śmierdzieć. Terrorystami z mojego długiego doświadczenia zawodowego są raczej pracownicy, którzy nie negocjują, lecz już na dzień dobry próbują dyktować zbyt korzystne dla nich warunki.Poza tym kwitnie szara a właściwie czarna strefa pracy po domach.Podbierają klientki z salonów.Umawiają się z nimi na usługi do domów ( bo będzie taniej - tak tłumaczą by zachęcić) Tu nie liczą się pracownicy z umowami o zakazie konkurencji.Jakoś urzędy skarbowe też tego nie ścigają ? Pracodawcy wnoszą regularnie wszelkie potężne opłaty- Zus ,podatki,koszty lokali,sprzęt kosmetyki i.t.d a pracownicy chcą spijać tylko śmietankę ! Z Urzedu Pracy przysłano mi 20 bezrobotnych fryzjerek. Każda przyszła tylko po pieczątkę. Kążda miała inną wymówkę ,by nie podjąć pracy. Cel był ten sam - dostawać od Państawa zasiłek i świadczenia , a żyć z pracy na czarno po domach.
Podziwiam Panią Danutę Gonerę za wytrwałość w tej branży !!!

Najnowsze wpisy