Forum

Komentarze użytkownika "muuuniek"

Komentarze użytkownika: muuuniek

umowa zlecenie a L4

muuuniek / 2011-12-19 14:29
witam, jeżeli opłacam składkę chorobową i udam się na L4 a jestem zatrudniony na umowę zlecenie, to czy zwolnienie lekarskie chroni mnie również przed zwolnieniem tak jak w przypadku umowy o pracę?

koniec z lokatami jednodniowymi

muuuniek / 2011-11-23 13:07
PO kiedyś obiecywało likwidację podatku Belki, teraz zapowiadają likwidację lokat jednodniowych...

jak płacić mniej za ubezpieczenie OC

muuuniek / 2011-10-05 12:04
na wysokość składki OC wpływa kilka czynników, parametry samochodu, wiek kierowcy, bezszkodowa jazda, posiadanie współwłaściciela, najlepiej zrobisz jeśli porównasz sobie kilka ofert różnych towarzystw, bo w jednym za tą usługę możesz zapłacić 2 razy więcej w porównaniu z innym ubezpieczycielem, a to wszystko zależy od tego ile lat jeździsz, z jakiego rocznika jest Twój samochód, jaką ma pojemność, czy jazda jest bezwypadkowa... Tutaj możesz sobie zobaczyć 4 oferty:
http://direct.money.pl/ubezpieczenieauta/

gotówka na dowolny cel

muuuniek / 2011-09-30 10:31
potrzebuję szybkiej pożyczki, przy uzyskaniu której nie będzie dużo formalności, nie chciałbym korzystać z usług instytucji pozabankowych, gdzie możemy uzyskać sprawnie gotówkę na dowolny cel, gdzie warunki są najbardziej korzystne?

zagraniczne prawo jazdy

muuuniek / 2011-09-02 11:15
wyjeżdżam do Stanów, czy tam polskie prawo jazdy będzie ważne? czy od razu nim siądę za kółko muszę sobie wyrobić tamtejsze? w jaki sposób się tego dokonuje, wie ktoś może?

przesunięcie raty kredytu

muuuniek / 2011-07-12 09:38
jak można przesunąć datę spłacania raty kredytu? czy bank może nam z tego powodu robić jakieś problemy? przy obecnej dacie będę notorycznie spóźniał się ze spłatą, więc zależy mi na tym żeby została zmieniona.

Pakiet klimatyczny groźny dla Polski

muuuniek / 2011-06-02 13:33
obostrzenia Unii są coraz mniej sensowne

auto służbowe a KPiR

muuuniek / 2011-05-26 15:14
czy moglibyście mi nakreślić w jaki sposób powinna przebiegać ewidencja auta służbowego w KPiR?

obowiązki komornika

muuuniek / 2011-05-11 15:40
witam,
co należy do obowiązków komornika? na co może on sobie pozwolić ściągając dług? jakie są jego kompetencje?

oprogramowanie - na ile komputerów?

muuuniek / 2011-05-06 11:16
najczęściej jest na trzy komputery

co warto wiedzieć o OC?

muuuniek / 2011-04-22 14:37
witam,
chciałbym ubezpieczyć samochód, co powinienem wiedzieć o OC, żeby dokonać najlepszego wyboru? możecie mi pomóc z doborem polisy? w jakiej firmie mają najlepsze oferty?

najlepsze fundusze inwestycyjne

muuuniek / 2011-04-18 10:22
chcąc zainwestować swoje finanse w jakiś sprawdzony sposób pomyślałem o funduszu, czy moglibyście mi przedstawić listę najlepszych na rynku? w co Wy inwestujecie? z góry dziękuję, pozdrawiam

likwidacja spółki cywilnej-jak?

muuuniek / 2011-04-14 14:59
witam,
w jaki sposób należy przeprowadzić likwidację spółki? Czy odbywa się to przez sąd i czy każdy ze wspólników może o tym zadecydować?

ubezpieczenie autocasco, co to jest?

muuuniek / 2011-04-06 12:22
przy AC kierowca jest ubezpieczony od własnych błędów, ponadto również od różnych warunków zewnętrznych takie jak np powodzie, warto zainwestować

kalkulator zwrotu podatku VAT - materiały budowlane

muuuniek / 2011-04-05 09:51
witam, chciałem wyliczyć sobie ewentualny zwrot podatku VAT za materiały budowlane, czy moglibyście polecić mi takowy, który wyliczyłby mi sumę podatku od towarów których użyłem a z których mogę uzyskać zwrot? pozdrawiam
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy