Forum

Komentarze użytkownika "nadobny maciek"

nadobny maciek / 2008-01-11 19:46
Ja tam nie zagarnołem nic żadnemu Palestyńczykow ziemi( Żydzi byli tam pierwsi, chcesz to sprawdź). Wogóle nie rozumiem tego że polityczne dyskusje kończą się zawsze na tym forum na antysemityźmie
nadobny maciek / 2007-12-17 13:56
Bo wykonują trudny zawód i zarabiają naprawdę nie wiele. Czemu na ulice nie wyjdą Strażacy którzy ratują codziennie ludzkie życie?
Zamiast się przekwalifikować lepiej jest strajkować. Widziałem kiedyś przelew górnika za Barburkę 6tyś zł.
Nie chcą rezygnować z dobrze płatnej roboty, ale nich nie podnoszą argumentu że mają niebezpieczną pracę. Policjanci, strażacy, ratownicy medyczni też .
nadobny maciek / 2007-12-17 13:52
Faktem jest też że na ich ciągłych strajkach długo nie pojedziemy, w końcu "przegnął pałę" i zostaną sprzedani jak stoją. Wtedy waleniem kilofami w asfalt na nikim już nie zrobią wrażenia.
nadobny maciek / 2007-12-17 11:16
Niech lepiej prywatyzują bo za górników i tak płacimy wszyscy a górnicy ciągle chcą więcej i więcej.

Re: Winiecki: Grudzień miesiącem szantażystów

nadobny maciek / 2007-12-17 09:46
Ot co. Lekarzy jestem w stanie zrozumieć ale górnicy (tak przynajmniej wynika z moich rozmów ze znajomymi) zaczynają już działać ludziom na nerwy. Ciągle strajki, demolki manifestacje. Ja rozumiem że oni mają niebezpieczną pracę ale przy tym biorą naprawdę niezłe pieniądze ( o Barburkach i innych akcjach nie wspominając) jak na polskie warunki. Przy fakcie że górnictwo to dziedzina deficytowa ciągłe strajki wyglądają kuriozalnie.
nadobny maciek / 2007-11-13 20:49
Mają jedną córkę. Studiuje w Hiszpanii, ładna z resztą
nadobny maciek / 2007-11-02 10:20
CHyba nie oglądałeś Faktów ( no jasne, przecież to tuba PO) ale Z tego co słyszałem i czytałem to był szantażowany przez SB, chodziło o chorą córkę, ciekaw jestem jak ty byś się zachował. Łatwo jest kogoś gnoić siedząc w fotelu z herbatką, bespiecznym za maską anonimowości. Więcej rozwagi życzę.
nadobny maciek / 2007-11-02 09:35
Bajoki jedne, Olechowski od dawna nie bierze udziału w życiu partii, jest totalnie bierny. Poza tym Jakoś związkowcy z Orlenu chyba nie mają nic przeciwko niemu. Przestańcie chrzanic bo wszyscy robią to samo. Czy Zdenek albo KoP byli by leprzymi prezesami? Szczerze wątpię
nadobny maciek / 2007-11-02 09:08
z tego artykułu wynika że to będzie wina raczej regulacji Wspólnoty Europejskiej. CO to ma wspólnego z PO?

Re: Co ma prezydent na Sikorskiego?

nadobny maciek / 2007-11-02 09:00
Wg. mnie jest to kolejny przykład karania osoby której zarzuca się zdradę i przejście do innego obozu. Skoro Prezydent ma mu coś do zarzucenia to dlaczego dopiero teraz?
nadobny maciek / 2007-10-31 14:19
Nie zapominajmy że MM jest odpowiedzialny za Farenhait 9/11.W USA w stosunu procentowym naprawdę niewielką ilośc ludzi nie stać na godziwą opiekę medyczną.
jedyny jego w miarę dobry film to Zabawy z bronią. jest zbyt zaangarzowany w politykę jak na niezależnego twórcę.
nadobny maciek / 2007-10-31 14:08
strzał w dziesiątkę
nadobny maciek / 2007-10-30 14:21
To normalne że będzie sie płacić za studia. Wszędzie tak jest a państwa zwyczajnie nie stać na utrzymywanie bezpłatnego szkolnictwa wyrzszego.
nadobny maciek / 2007-10-30 14:16
Czy nie przyszło ci ani raz do głowy że nawet Zbigniew Herbert mógł się czasem mylić?
nadobny maciek / 2007-10-24 10:21
Jak ci się nie podoba w Polsce to adios!
Kuba czeka na ciebie:-)
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy