Forum

Komentarze użytkownika "natalianrs"

Komentarze użytkownika: natalianrs

Zwrot za mat.budowlane fv z 2010 i 2011 roku

natalianrs / 2011-03-06 11:20
Witam,

mam pytanie. Planuję dokonać odliczeń za materiały budowlane. Mam faktury z 2010 i 2011 roku. i tu zaczyna się mój problem - jak rozliczyć te faktury skoro stawki VAT zostały zmienione?

Czy wypełniając druk VZM 1 nie będzie miało to znaczenia że razem wypiszę faktury z 2010 roku (oczywiście ze starego wykazu materiałów) i faktury z 2011 roku (z nowego wykazu obowiązującego teraz)?

Z góry dziękuję :)

Ciąża a praca tymczasowa

natalianrs / 2009-06-15 19:30
Witam, mam taki problem ponieważ jestem zatrudniona przez agencję pracy tymczasowej od pażdziernika 2008. Początkowo umowe miałam podpisywana na : 1 miesiąc, następnie dwa razy po 3 miesiące . Teraz mam dostać umowę na rok czasu.
Planuje ciąże i nie wiem czy to ma jakiś sens jesli chodzi o prace. Czy pracodawca może mnie zwolnic w trakcie umowy na rok czasy ( np w 6 miesiącu trwania umowy jak się dowie ze jestem w ciązy). A czy wg u 1 pracodawcy można pracować ponad 20 miesięcy!!!
Prosze o poradę i informacje jakie kroki powinnam zrobic?!

dofinansowanie rzadu do odsetek kredytu hipotecznego

natalianrs / 2009-05-07 16:01
prosze o pomoc. problem jest tego typu iz mama wykupiła mieszkanie spółdzielcze na wlasność. Ja jestem zameldowana w innym miejscu od niedawna. Teraz planujemy wziąśc kredyt hipoteczny na mieszkanie poniewaz odkupuję je od mamy i przy okazji chciałam skorzystac z możliwości dopłat rzadu do kredytu. Jak mam to zrobić i czy jest to możliwe jesli wykupuje mieszkanie od mamy ????? proszę o porade!!! Czy ban k przyzna mi dopłate do odsetek do kredytu bo inne warunki spełniam tj. ze jest to moje pierwsze mieszkanie!

dofinansowanie rzadu do odsetek kredytu hipotecznego

natalianrs / 2009-05-07 16:00
prosze o pomoc. problem jest tego typu iz mama wykupiła mieszkanie spółdzielcze na wlasność. Ja jestem zameldowana w innym miejscu od niedawna. Teraz planujemy wziąśc kredyt hipoteczny na mieszkanie poniewaz odkupuję je od mamy i przy okazji chciałam skorzystac z możliwości dopłat rzadu do kredytu. Jak mam to zrobić i czy jest to możliwe jesli wykupuje mieszkanie od mamy ????? proszę o porade!!! Czy ban k przyzna mi dopłate do odsetek do kredytu bo inne warunki spełniam tj. ze jest to moje pierwsze mieszkanie!

wykup mieszkan za zł mam problem

natalianrs / 2009-05-07 15:59
prosze o pomoc. problem jest tego typu iz mama wykupiła mieszkanie spółdzielcze na wlasność. Ja jestem zameldowana w innym miejscu od niedawna. Teraz planujemy wziąśc kredyt hipoteczny na mieszkanie poniewaz odkupuję je od mamy i przy okazji chciałam skorzystac z możliwości dopłat rzadu do kredytu. Jak mam to zrobić i czy jest to możliwe jesli wykupuje mieszkanie od mamy ????? proszę o porade!!! Czy ban k przyzna mi dopłate do odsetek do kredytu bo inne warunki spełniam tj. ze jest to moje pierwsze mieszkanie!

Najnowsze wpisy