Forum

Komentarze użytkownika "nie_jestem_piratem"

Pobicie urzędnika w Częstochowie. Napadli go tuż przed ratuszem

nie_jestem_piratem / 2013-05-21 13:35
bardzo mozliwe, zwlascza w polsce. baa nie zdziwilbym sie jak by to jego koledzu z parti albo z urzedu odpowiednim osobom przekazali informacje ze ta osoba moze przeszkodzic w interesach albo w jakis przetargach. bandycki kraj

Korea instaluje kolejne rakiety

nie_jestem_piratem / 2013-04-05 12:26
pytanie tylko ile tam w tych rakietach jest prawdziwych rakiet... skoro wiedza ze usa jest wstanie przejac kazda rakiete wystrzelona z ich terytorium to po co tak sie stawiaja?? oby nie doszlo do sytuacji jiedy korea odpali rakiete a usa zdetonuje ja na ich terytorium. nie bylo by co zbierac...

zmiany dotyczace zwolnien lekarskich

nie_jestem_piratem / 2013-03-11 13:04
bedziemy chorowac ale legalnie. A nie tylko na papierze :) wreszcie cos sie zmieni, ale trzeba wielu lat zeby to ruszylo na wieksza skale i zeby to funkcjonowallo dobrze

karny urlop

nie_jestem_piratem / 2013-03-11 12:53
no wsumie tez prawda. gorzej jak prace ktora sie wykonuje jest praca kierowcy xD wtedy urolp mozna dostac znacznie dluzszy a wrecz skutkujacym szukania nowej pracy

jak zmniejszyć ilość punktów karnych

nie_jestem_piratem / 2013-02-11 10:31
mój licznik punktów karnych zbliza sie niebezpiecznie do 21... Nim skasuja mi sie punkty za predkosc (10pkt w maju) Chcialbym do tego czasu na wszelki wypadek zmniejszyc stan konta punkotowego. Gdzie musze sie udac i w jakis sposob wyglada takie zmniejszenie ? O ile pkt moge za jednym razem oblizyc ?

Najnowsze wpisy