Forum

Komentarze użytkownika "nie_o_taka_polske_walczylem"

nie_o_taka_polske_walczylem / 2013-11-08 14:09
sprawdzalem to wielokrotnie i niestety u mnie niedzialalo to tak jak powinno nie moglem sie w zaden sposob prze to skupic i bardzo mnei to denerwowalo a tak to wole w pracu posluchac jakiejs fajnej nuty

tablet na wakacje

nie_o_taka_polske_walczylem / 2013-06-07 10:13
ja wychodze z zalozenia ze jak ktos jedzie odpoczac od pracy to nie zabiera ze soba tableta ktory nie dosc ze musi miec na oku caly czas to dodatkowo traci czas z urlopu na siedzenie na facebooku, ogladanie filmow cyz jeszcze jakies inne rzeczy

Re: Masz zwrot z PIT? Fiskus weźmie cię pod lupę

nie_o_taka_polske_walczylem / 2013-04-25 10:54
no bo zyjemy w polsce!! a w polsce z zalozenia jestes tym ktory chce okrasc, wyludzic, naciagnac, oszukac przynajmniej w oczach us. Bo oni zabierac kase to pierwsi sa ale zeby cos oddac... no wlasnie musza sprawdzic czy sie nalezy najpierw :]

Re: Tusk wyciągnie ze spółek prawie 6 miliardów. Są dobre strony

nie_o_taka_polske_walczylem / 2013-04-23 14:31
a najgorsze jest to ze rzesza fanatykow mowi to co im sie powie i nikt glosno nie bedzie przeicwko rzadowi, sondaze mowia o 80% niezadowoloenia no ale co z tego wynika? nic... dalej bedzie tak jak jest ablo nawet gorzej do nastepnych wyborów, potem znow bajeczki i glodne kawalki i znow zwyciestwo i znow 4 lata "okupacji" politycznej

Strategicznie nie chcemy zwiększać puli gazu rosyjskiego, lecz możemy być krajem tranzytowym

nie_o_taka_polske_walczylem / 2013-04-05 12:38
a co nasz premier wogole wie/? wie tylko gdzie podnosic podatki tak zeby jak najwiecje okradac polakow! zaraz sie okaze ze ruscy beda transportowac gaz przez nasze terytorium a polacy tak wyegocjuja warunki ze jescze bedziemy im za to placic.......

Dziś mija 70. rocznica Akcji pod Arsenałem

nie_o_taka_polske_walczylem / 2013-03-22 09:15
no i kolejna rocznica i kolejny rok gdize w plsce jest coraz gorzej i poglebia sie sytuacja gospodarcza panstwa.... z roku na rok jest coraz gorzej.. przykro sie robi i plakac se chce ze trzeba w tym wszystkim zyc i mieszkac...

strona koppia goola

nie_o_taka_polske_walczylem / 2013-03-15 13:31
czyżby jakaś rozbudowana wersja googloweskiego analytics? wychdzi na to ze tak, ciekawe jak cenowo bedize wygladala taka rozbudowana opcja sledzenia i monitorwania strony internerowej...

Re: emeryci blokuja miejsca pracy

nie_o_taka_polske_walczylem / 2013-03-12 10:29
jest AZ tak zle? nic tylko uciekac stad jak najdalej bo faktycznie tu niema chyba zadnego rozwoju i planu przyszlosci ;/ smutne bo nie o taka polske nasi przodkowie walczyli i bronili

klopoty misji NASA na Marsie

nie_o_taka_polske_walczylem / 2013-03-12 10:17
a co ma sie dziac w polsce? w polsce dalej to samo! smolensk mgla i katarzyna W. a temat podatkow podwyzek i bezrobocia zamiatany jest pod dywan! niema ratunku dla naszego panstwa juz.

klopoty misji NASA na Marsie

nie_o_taka_polske_walczylem / 2013-03-11 14:14
a mnie sie wydaje ze tam pis schowal swoja maszynke do wytwarzania dymu i mgly smolenskiej zeby nigdy nie wyszlo na jaw ze Jarosław_zawsze_dziewica dokonal zamachu na swojego brata!

drogówka bez otyłych policjantow

nie_o_taka_polske_walczylem / 2013-03-11 11:54
prawidlowo! taki policjant z otyloscia niema praktycznie zadnej skutecznosci i nawet dziecko mu ucieknie bo poprostu bedzie szybciej bieglo od niego. a i radiowowzy mniej beda palic jak bedzie samochodem podrozowalo parenascie kilogramow mniej

bezpłatne konto bankowe

nie_o_taka_polske_walczylem / 2013-02-21 11:21
ja ci moge polecic mbank. wlasnie tam mam konto i jest darmowe w prowadzeniu i ma darmowe przelewy. fajna opcja jest karta paypass dolaczana do konta ktora daje mozliwosc placenia zblizeniowo

CBOS: 71 proc. badanych krytycznie o pracy Sejmu

nie_o_taka_polske_walczylem / 2013-02-11 14:41
no i co nam po tych statystykach? nie trzeba wcale miec magistra i skonczonych studiów ani robic ankiet i badan zeby stwierdzic ze w polsce jest ZLE i ludzie nie sa zadowoleni z tego co maja albo co mieć będą. Najgorsza jest sytuacaja taka ze nieda sie z tym nic zrobic... tak bylo jest i bedzie niestety. Przykra szara polska rzeczywistosc

PO wprowadza podwyżki za wywóz śmieci

nie_o_taka_polske_walczylem / 2013-02-11 13:35
no i znow bedzie podział na biednych i bogatcyh bo bogaci mneij smieca a biedni wiecej bo mieszkaja w wiecej osob na mniejszej powierzchni wiec beda placic wiecej. GDIZE SENS I LOGIKA?

Najnowsze wpisy